21 Ekim 2018, Pazar 15:14:22

Faslı hostese büyük şok!

Fas'ta hosteslik yapan 28 yaşındaki kadın, İstanbul’da tanışarak evlilik hayalleri kurduğu erkek arkadaşı tarafından dolandırıldı.
  • Hanımefendini sadece hostes olduğu için bu haber havacılık açısından haber değeri mi taşıyor şimdi ?
  • Sözüm o erkek arkadaşa, bre evlat. Bak ne güzel hostes kzı bulmuşsun, güzelce yaşacağın mutlu bir yuva kuracağın yerde niye gidip de sahtecilik yapıyorsun. Kız güvenmiş, kim girdi senin akına. İhtiyacın olsa daistesen verir miydi? Verirdi. Biz de erkeğiz ama biz bir Türk evladı olarak bunu kimseye yapmayız. Senin kanın bozuk. Allah yardımcısı olsun o kadın arkadaşın da, yazık olmuş. Türkiye'yi bir kez daha gömdün tebrikler bre evlat.
  • o kadar saçma yorumlar varki; genelleme yapan şu kızlar laflara bak.. türkle ne işin var? erkek değil mi hepsi aynı? ya sütü bozuk olan kadındada var erkektede var.Senin baban türk değil mi erkek değil mi ee neden genelleme yapıyosun
  • Bu kadar mı salak olursun be kızım? Otur oturduğun yerde Türkiye sana yaramaz.
  • kızım, senin ne işin var Türklerle ya?
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • bizden daha iyi kazanıyor faslı demekki
  • Ellerine dünya iyiside dünya güzelide gelse daha iyisi var mı diye şeytanlıklar çevirirler .Bacım bu erkek milletinden başedilmez inşallah paranı alırsın..
  • 300k tl eder, o paraya istanbulda ev değil kümes alırsın

Fas'ta hosteslik yapan 28 yaşındaki kadın, İstanbul’da tanışarak evlilik hayalleri kurduğu erkek arkadaşı tarafından dolandırıldı. Ev almak için erkek arkadaşına 50 bin dolar gönderen hostes, kendisine verilen tapunun sahte olduğunu fark edince sevgilisinden şikayetçi oldu.

Fas’a ait özel bir hava yolu şirketinde hosteslik yapan 28 yaşındaki Mona M., 2014 yılında tatil için İstanbul’a geldi. Burada önce E.Ö. ile tanışan Mona, ardından onun arkadaşı Muhammed A. ile arkadaşlık kurdu. Faslı Mona ile Muhammed'in arkadaşlığı yaklaşık 1 yıl sürdü ve ikilinin aralarında duygusal bir yakınlık oluştu. İHA'nın haberine göre, Muhammed A., Mona M’yi ailesiyle tanıştırıp, onunla evlenmek istediğini söyledi. Gitgide Muhammed A’ya güvenmeye başlayan Faslı Mona, İstanbul’a taşınıp ve buradan bir ev almak istediğini söyledi.

Muhammed A. ise amcasının oğlunun emlakçı olduğunu ve kendilerine yardımcı olabileceğini söyledi. Evleneceği erkek arkadaşına güvenen Faslı hostes, erkek arkadaşına vekalet verdi ve kendi hesabından çektiği 55 bin doları da teslim etti. Muhammed A. bir süre sonra Esenyurt'tan bir ev aldı. Aradan geçen zamanda Faslı hostes Türkiye'ye sık sık gelmeye devam etti. Evlilik için hesabında para biriktiren Mona M. bu kez ikinci bir ev alıp kiraya vermek için erkek arkadaşına 50 bin dolar verdi. Muhammed A. ise Esenyurt'ta ikinci bir ev alarak kiraya verdiğini söyledi.

Bir süre sonra Türkiye'ye yerleşmeye karar veren Mona, parası ile aldığı ilk evinde oturmaya başladı. İkilinin arkadaşlıkları ilerledi ve evlilik planları yapılmaya başlandı. Bu sırada Mona M. erkek arkadaşından ikinci evin kira gelirini istedi. Ancak Muhammed A., kiracıların kirayı geciktirdiğini, ardından da yeni bir kiracı bulmaya çalıştığını söyleyerek Faslı kadını oyalamaya başladı. Faslı kadının şüphelerinin artması üzerine evi günlük olarak kiraya verdiğini söyleyen Muhammed A., bunun normalde Türkiye’de suç olduğunu ve polisin konuyu öğrenmesi halinde tutuklanabileceklerini söyledi. Erkek arkadaşıyla sürekli sorunlar yaşamaya başlayan Faslı kadın, evinin tapusunu görmek istediğini söyledi.

TAPU SAHTE ÇIKTI

Muhammed A. 2017 yılında tapuyu Faslı kadına verdi, ancak yetkililere giden Mona tapunun sahte olduğunu öğrendi. Tapu senedinin ‘sahte’ çıkması ardından Mayıs 2018 tarihinde banka hesaplarını kontrol etmeye başlayan Mona M, bir başka bir hesabından da 3 Haziran 2015 tarihinde 12 bin 500 Euro’nun çekildiğini ileri sürdü.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Eski erkek arkadaşı M.A ile tanıştıktan sonra yaklaşık 4 buçuk yıldır hayatının sıkıntılarla geçtiğini savunan Mona M, Bakırköy Adliyesine avukatı aracılığıyla Muhammed A, hakkında, ‘güveni kötüye kullanmak’, ‘nitelikli dolandırıcılık’ ve ‘resmi belgede sahtecilik’ten savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Faslı hostese büyük şok!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (39)

Show TV ~ 5 ay önce
Hanımefendini sadece hostes olduğu için bu haber havacılık açısından haber değeri mi taşıyor şimdi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SametC ~ 5 ay önce
Sözüm o erkek arkadaşa, bre evlat. Bak ne güzel hostes kzı bulmuşsun, güzelce yaşacağın mutlu bir yuva kuracağın yerde niye gidip de sahtecilik yapıyorsun. Kız güvenmiş, kim girdi senin akına. İhtiyacın olsa daistesen verir miydi? Verirdi. Biz de erkeğiz ama biz bir Türk evladı olarak bunu kimseye yapmayız. Senin kanın bozuk. Allah yardımcısı olsun o kadın arkadaşın da, yazık olmuş. Türkiye'yi bir kez daha gömdün tebrikler bre evlat.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
o kadar ~ 5 ay önce
o kadar saçma yorumlar varki; genelleme yapan şu kızlar laflara bak.. türkle ne işin var? erkek değil mi hepsi aynı? ya sütü bozuk olan kadındada var erkektede var.Senin baban türk değil mi erkek değil mi ee neden genelleme yapıyosun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
XY ~ 5 ay önce
Bu kadar mı salak olursun be kızım? Otur oturduğun yerde Türkiye sana yaramaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yanlış tercih ~ 5 ay önce
kızım, senin ne işin var Türklerle ya?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Maknamara ~ 5 ay önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
esenyurt ~ 5 ay önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bizden ~ 5 ay önce
bizden daha iyi kazanıyor faslı demekki

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sıradan biri ~ 5 ay önce
Ellerine dünya iyiside dünya güzelide gelse daha iyisi var mı diye şeytanlıklar çevirirler .Bacım bu erkek milletinden başedilmez inşallah paranı alırsın..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
50k usd para mı ~ 5 ay önce
300k tl eder, o paraya istanbulda ev değil kümes alırsın

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000