14 Mart 2014, Cuma 09:24:48

FACİAYA RAMAK KALA...

ABD’de US Airways’e ait bir yolcu uçağı Philadelphia Uluslararası Havalimanı’ndan yaptığı kalkış sırasında burun kısmındaki iniş takımları arızalanınca kalkıştan vazgeçti, yolcular tahliye botlarıyla uçağı terketti.
  • Tango Charlie PalyA ne arkadasım.Güldüm sabah sabah.Sen tut palyAda ahahahahahan
  • O değil de... THY nin kabini bu olayda bile THY kaptanlarına sallayacak bir nokta bulmuş. Diyecek laf / söz yok artık :)) olay US Airways'te olunca olur böyle şeyler, Allah korusun Thy'nin başına gelse varya salla pilotlara gitsin mantığı :) bu arada Tango Charlie cidden ishal durumu var sende. Fena s..mışsın yorumunda. Üstten kanat alttan kanat farketmez. Pilotlara type rating de uçuracağı uçağın eğitimi verilir. Yüzlerce defa iniş kalkış yaptırılır. Simülatörde, base checkte, line da... Abi demli çay ve limon iç geçer. Ama fazla abartırsan kabız olursun o daha kötü bak. Söylemedi deme.
  • evet tangocharlie senin kafan güzel heralde her şeye maydanoz oluyorsun... bence şarabı alkolü azalt:D burda simulatör erkekliği yapmayın lütfen ha üstten kanatlı olmuş ha alttan kanatlı olmuş mühim olan insan olabilmek etc. etc...
  • THY ile alakası olmayan haberlerde bile eleştiri yapacak yer arıyorsunuz. Muhtemelen bu gereksiz yorumu yapanlar işe giremeemiştir veya kovulmuştur. Biraz saygı gösterin gerektiği yerde gerekli yorum yapın.
  • E Thy akademi de eğitimini amerikada vermiyor mu? hergün bu kuyruklar niye sürtülüyordu.piper eğitimleri yüzünden. globally foss sa gene fos. üstten kanatlı eğitimi ver sonra alttan kanatlı uçur. Palyada tutacaksın sonuna kadar sabır şart. Ingiltereye almanyaya lafım yok ama amerikalılar airline pilotu yetiştiremiyor. uçağa nazar boncuğu asmakla bir yere kadar
  • Bence globallyfoss THY'ye girmiştir de çamur atmayı bırakmıştır =)
  • .!!
  • "Globally fooss "arkadas nerdesin? Burdan thy ye bir pay cikarirsin sen kesin!
  • yine U.S. Airways, yine bir A320, yine bir cesur kaptan, ama niye hep bu sirkette oluyor bunlar, gelsin bizim teknik egitim versin bunlara, masallahlari var bizimkilerin!
  • Ucak a320 sanirim.

ABD’de US Airways’e ait bir yolcu uçağı Philadelphia Uluslararası Havalimanı’ndan kalkışa hazırlandığı sırada iniş takımlarında sorun yaşandı. Uçak kalkıştan vazgeçerken, güçlükle durabilen uçağın ön iniş takımları kırıldı.

Yolcular uçaktan tahliye edildi. Biri hafif yaralanan diğeri de rahatsızlanan iki kadın hastaneye kaldırıldı. Onun dışında uçakta zarar gören hiç bir yolcu olmadığı duyuruldu.

Uçakta 149 yolcu ve 5 kabin ekibi bulunuyordu. 

FACİAYA RAMAK KALA...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

iPhone Uygulaması ~ 10 yıl önce
Tango Charlie PalyA ne arkadasım.Güldüm sabah sabah.Sen tut palyAda ahahahahahan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 10 yıl önce
O değil de... THY nin kabini bu olayda bile THY kaptanlarına sallayacak bir nokta bulmuş. Diyecek laf / söz yok artık :)) olay US Airways'te olunca olur böyle şeyler, Allah korusun Thy'nin başına gelse varya salla pilotlara gitsin mantığı :) bu arada Tango Charlie cidden ishal durumu var sende. Fena s..mışsın yorumunda. Üstten kanat alttan kanat farketmez. Pilotlara type rating de uçuracağı uçağın eğitimi verilir. Yüzlerce defa iniş kalkış yaptırılır. Simülatörde, base checkte, line da... Abi demli çay ve limon iç geçer. Ama fazla abartırsan kabız olursun o daha kötü bak. Söylemedi deme.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bibidibabidibu ~ 10 yıl önce
evet tangocharlie senin kafan güzel heralde her şeye maydanoz oluyorsun... bence şarabı alkolü azalt:D burda simulatör erkekliği yapmayın lütfen ha üstten kanatlı olmuş ha alttan kanatlı olmuş mühim olan insan olabilmek etc. etc...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bibidibabidibu ~ 10 yıl önce
kaptanım gene muhteşem bir yorum :D
iPhone Uygulaması ~ 10 yıl önce
THY ile alakası olmayan haberlerde bile eleştiri yapacak yer arıyorsunuz. Muhtemelen bu gereksiz yorumu yapanlar işe giremeemiştir veya kovulmuştur. Biraz saygı gösterin gerektiği yerde gerekli yorum yapın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TangoCharlie ~ 10 yıl önce
E Thy akademi de eğitimini amerikada vermiyor mu? hergün bu kuyruklar niye sürtülüyordu.piper eğitimleri yüzünden. globally foss sa gene fos. üstten kanatlı eğitimi ver sonra alttan kanatlı uçur. Palyada tutacaksın sonuna kadar sabır şart. Ingiltereye almanyaya lafım yok ama amerikalılar airline pilotu yetiştiremiyor. uçağa nazar boncuğu asmakla bir yere kadar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bilgin ~ 10 yıl önce
Bence globallyfoss THY'ye girmiştir de çamur atmayı bırakmıştır =)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 10 yıl önce
.!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 10 yıl önce
"Globally fooss "arkadas nerdesin? Burdan thy ye bir pay cikarirsin sen kesin!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dus agent ~ 10 yıl önce
yine U.S. Airways, yine bir A320, yine bir cesur kaptan, ama niye hep bu sirkette oluyor bunlar, gelsin bizim teknik egitim versin bunlara, masallahlari var bizimkilerin!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
carsi ~ 10 yıl önce
Ucak a320 sanirim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000