07 Eylül 2016, Çarşamba 14:13:46

Eurowings yaz rotalarını duyurdu

Eurowings, uygun maliyetli uzun mesafeli uçuş ağını 2017 yaz sezonunda da genişletmeye devam ediyor.
  • Harikasın Sunex 330 operasyon devam. Kazasız belasız uçuşlar
  • Bunlar 3. Lim an acilinca ucuz America ve uzak dogu ucar. TK ya rakip
  • TK anca zanzibara bohota adalarina ucsun. Elin oglu cin gibi cin
  • Eurowings uzun mesafe de berbat. Eurowings in en iyi seyi A330 kulanmasi. Evim den hep bakiyorum

Eurowings, uygun maliyetli uzun mesafeli uçuş ağını 2017 yaz sezonunda da genişletmeye devam ediyor. Havayolu, 26 Mart 2017’de başlayacak yaz tarifesi kapsamında Köln/Bonn, Düsseldorf, Hannover, Berlin, Stuttgart ve Viyana kalkışlı pek çok yeni noktaya uygun fiyatlarla seyahat imkanı sunuyor.

Eurowings ile cazip fiyatlarla seyahat etmek isteyen yolcular çağrı merkezinden veya www.eurowings.com web sitesi üzerinden rezervasyonlarını yapabilirler. Uçuş tarifelerinin yayınlanmasından kısa bir süre sonra yolcular, seyahat planlayıcısı yardımıyla seçtikleri destinasyonlara bilet satın almak için en uygun zamanı öğrenebilirler.

Köln/Bonn önümüzdeki sene Eurowings’in uzun mesafeli uçuş ağını genişleteceği havalimanı olacak. Bu kapsamda havayolu, 3 Temmuz 2017 tarihi itibariyle Airbus A330 uçağı ile Pazartesi ve Perşembe günleri Las Vegas’a uçacak. Yolcular, dünyanın en popüler turizm merkezlerinden biri olan Las Vegas’a Ren Nehri’nden direkt uçabilecekler. Ayrıca Küba, Havana kıtalararası uçuşları bu sene Aralık ayına kadar müşterilere sunulmaya devam edecek. Diğer yeni uçuş rotalarından biri de Sylt olacak. Eurowings misafirleri Perşembe, Cuma ve Pazar günleri Köln/Bonn Konrad Adenauer Havalimanı’ndan Sylt adasına seyahat edebilecekler.

Eurowings, 2017 yaz tarifesi kapsamında yolcularına Doğu Avrupa’da iki yeni seyahat rotası sunuyor. Eurowings yolcuları, Düsseldorf’tan Salı ve Cumartesi günleri Hırvatistan’ın Istria bölgesinin en büyük şehri Pula’ya, Cumartesi günleri hariç haftanın her günü ise Polonya’nın en büyük ikinci şehri Kraków’a seyahat edebilecekler.

Hannover kalkışlı uçuşları tercih eden Eurowings misafirleri için 2017 Yaz Tarifesi kapsamında iki yeni rota sunuluyor: Faro ve Ibiza. Portekiz’in Algarve bölgesindeki Faro’ya uçuşlar Salı ve Pazar günleri, Balear Adaları’ndan biri olan ‘güneşli ada’ İbiza’ya Salı, Perşembe ve Pazar günleri yapılacak.

Ayrıca, Faro’ya seyahat etmek isteyen misafirler Pazar günleri düzenlenen Berlin Tegel kalkışlı uçuşları da tercih edebiliyor. Bununla birlikte Eurowings, misafirlerine 5 Mayıs itibariyle Tegel kalkışlı olarak Mykanos’a cazip fiyatlarla rahat ve hızlı seyahat imkanı sunuyor.

Eurowings, misafirlerine Stuttgart’tan da üç yeni destinasyon sunuyor. 2017 yaz sezonunda misafirler, Sttutgart’tan her Cumartesi Güney Kıbrıs’ın turistik kenti Larnaka’ya; hafta içi her akşam Fransa’nın üçüncü büyük şehri olan ve UNESCO’nun Dünya Mirasları listesinde yer alan Lyon’a; Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri İtalya’nın Toskana bölgesinde yer alan Pisa şehrine seyahat edebilecekler.

Eurowings, Viyana kalkışlı operasyonlarına da pek çok yeni hat ekliyor. 2016/17 kış tarifesi kapsamında İspanya’nın Malaga ve Jerez de la Frontera şehirlerine, Almanya’nın Nürnberg ve İtalya’nın Pisa şehirlerine uçuşlar düzenliyor. 2017 yaz tarifesi kapsamında ise havayolu, Salı ve Pazar günleri Yunanistan’ın sahil şehri Kavala’ya, Cumartesi günleri İtalya'nın Calabria Bölgesi kenti Lamezia Terme’ye ve 3 Mayıs itibariyle Çarşamba, Cumartesi ve Pazar günleri Hırvatistan’ın Dalmaçya kenti Zadar’a uçuşlar düzenleyecek.

 

Eurowings yaz rotalarını duyurdu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Ken ~ 4 yıl önce
Harikasın Sunex 330 operasyon devam. Kazasız belasız uçuşlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tj ~ 4 yıl önce
Bunlar 3. Lim an acilinca ucuz America ve uzak dogu ucar. TK ya rakip

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TK ~ 4 yıl önce
TK anca zanzibara bohota adalarina ucsun. Elin oglu cin gibi cin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Merak etme ~ 4 yıl önce
Tk oraya da ucar. Merak edecene okula git. Afrika ada mi?
Mikdat ~ 4 yıl önce
Zaten Bohota diye bir yer de yok, varsa da ada değil, :) doğru ismi Bogota olup Kolombiya'nın ekvatorda olmasına rağmen 2,650 mt rakımı ile serin yayla havası sunan 10 milyonluk koca başkenti.
Ewg ~ 4 yıl önce
Eurowings uzun mesafe de berbat. Eurowings in en iyi seyi A330 kulanmasi. Evim den hep bakiyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000