16 Kasım 2015, Pazartesi 16:21:00

Eurowings uzun mesafe uçuşlarına başladı

Eurowings, 2 Kasım 2015 tarihinde D-AXGA kuyruk numaralı Airbus A330-200 uçağı ile Küba’nın Varadero şehrine ilk uzun menzilli uçuşunu gerçekleştirdi.
  • THY de hala Phuket seferleri yok, Qatar bir yilda gunde iki sefere cikardi, Emirates bir sefer koydu, bizimkiler Bangkok a iki kayi fiyatina bilet satiyorlar. Thai Airways le CodeSharing yapiyorlar ama biletler hic makul degil
  • Diyarbakir - Maldivler arasinda A380 ile sefer baslatilacagi haberini okumustuk arkasi gelmedi. Bu seferlerle ilgili gelisme var mi acaba?
  • Tebrikler SunExpress yönetimi ve çalışanları. ..
  • Sunexpress ülkemizin yükselen değeri, gururluyuz.
  • Sarı kuyrukla uğraşırken eldeki bulgurdan olmayasın ?
  • Sunexpress (SXD) Ekibi ucuyor. Sunexpress e basarilar
  • Ay basinda basladilar ...

Eurowings, 2 Kasım 2015 tarihinde D-AXGA kuyruk numaralı Airbus A330-200 uçağı ile Küba’nın Varadero şehrine ilk uzun menzilli uçuşunu gerçekleştirdi. Varadero, Eurowings’in 2015/2016 kış sezonu uçuş programı kapsamında yapacağı altı adet uzun mesafeli uçuş noktasından ilkiydi. Eurowings,  uzun menzilli uçuşları kapsamında Varadero’nun yanı sıra Dominik Cumhuriyeti’nin Punta Cana ve Puerto Plata şehirlerine, Tayland’da Phuket ve Bangkok ile Dubai’ye de uçuş düzenliyor. Punta Cana ve Puerto Plata’ya ilk uçuşlar 7 Kasım’da gerçekleştirildi. Phuket ve Dubai uçuşları ise ilk kez 18 Aralık’ta, Bangkok uçuşları ise 20 Aralık’ta başlayacak. Tüm uzun mesafe uçuşlar Köln/Bonn Havaalanı’ndan gerçekleştirilecek.

Lufthansa Passage Yönetim Kurulu Başkanı ve Deutsche Lufthansa AG Yönetim Kurulu Üyesi Karl Ulrich Garnadt, "Eurowings ile uzun mesafeli uçuşlar gerçekleştirmekten ve yeni nesil kabin içi eğlence sistemi ile donatılan A330 uçağımızı müşterilerimize sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İlk uçuşumuzun tüm koltukları satıldı. Bu da, Eurowings’in müşteri beklentilerini karşıladığının bir göstergesidir” şeklinde konuştu.

Eurowings’in 310 koltuk kapasiteli Airbus A330-200 kabini, 21 koltuklu ‘Best’ bölümü, 46 koltuklu ‘More Comfort’ bölümü ve 243 koltuktan oluşan ‘Smart’ ve ‘Basic’ tarifeleri ile satılan ayrı bir bölümden oluşuyor. Exclusive ön kabin alanında premium koltuk konforu sunan ‘Best’ tarifeli uçuşu tercih eden yolcular, biletlerine 249,99 Avro ödeyerek sahip olabilecek. İki adet kabin bagajı ile 23 kg’a kadar iki adet kargo bölümüne verilecek bagaj bu ücrete dahildir. Uçuşlarını bu tarifeden gerçekleştiren yolcular, check-in ve boarding önceliğine sahip olurken aynı zamanda değişim ve iptaller için de ücret ödemeyecek ve Wings Lounge’tan faydalanabilecek.

Tek parça kabin bagajı ve 23 kg’a kadar kargo bölümüne verilecek bagajı kapsayan ‘Smart’ tarifeli biletler 149.99 Avro’dan başlıyor. Bir adet sıcak, bir adet soğuk yemek ve bir adet alkolsüz içecek ya da su da ‘Smart’ tarifeli rezervasyona dahil. Uçuşlarını bu tarifeden gerçekleştiren yolcular değişim ve iptaller için de ücret ödemiyorlar.

Yolcular, ‘Smart’ tarifeye ek 50 Avro ya da ‘Basic’ tarifeye ek 90 Avro ödeyerek ‘More Comfort’ seçeneğinden faydalanabilirler. ‘More Comfort’, ekstra 10 cm ayak koyma yeri ve ekstra 5 cm daha fazla yaslanabilen koltuk imkanı ile battaniye ve yastık sunuyor.
Uçak kabini, akıllı telefonlar ve tablet gibi kişisel cihazlar için kablosuz ağ sunan ultra-modern uçak içi eğlence sistemi ile donatılmıştır. Tüm yolcular, her koltuk için tasarlanan bireysel hd ekranlarında sunulan 12 popüler sinema filminin yanı sıra 60 TV dizisi ve belgesel içeren dijital eğlence sistemi Wings Entertain’den de faydalanabilecek. Ayrıca çocuklar için sunulan özel eğlence programı da genç yolcuların keyifli bir yolculuk geçirmesini sağlayacak.

Eurowings uzun mesafe uçuşlarına başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Phuket ~ 5 yıl önce
THY de hala Phuket seferleri yok, Qatar bir yilda gunde iki sefere cikardi, Emirates bir sefer koydu, bizimkiler Bangkok a iki kayi fiyatina bilet satiyorlar. Thai Airways le CodeSharing yapiyorlar ama biletler hic makul degil

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Caprice ~ 5 yıl önce
Diyarbakir - Maldivler arasinda A380 ile sefer baslatilacagi haberini okumustuk arkasi gelmedi. Bu seferlerle ilgili gelisme var mi acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Maldives ~ 5 yıl önce
Görüşmelerin sonuna gelindi seneye başlayacak inşallah Diyarbakır-Male uçuşu. Ne güzel olurdu değil mi terör olmasaydı da ülkenin kaynakları çarçur edilmeseydi. O kadar insan ölmeseydi... A-380 de yanyana otursalardı mutlu mutlu Maldivler'e tatile gitselerdi mutlu Avrupalılar gibi...
Tebrikler ~ 5 yıl önce
Tebrikler SunExpress yönetimi ve çalışanları. ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adana Merkez... ~ 5 yıl önce
Sunexpress ülkemizin yükselen değeri, gururluyuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pgs ~ 5 yıl önce
Sarı kuyrukla uğraşırken eldeki bulgurdan olmayasın ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 5 yıl önce
Sunexpress (SXD) Ekibi ucuyor. Sunexpress e basarilar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
? ~ 5 yıl önce
Ay basinda basladilar ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000