02 Eylül 2016, Cuma 14:22:10

Eurowings Miami'ye ilk uçuşunu dün yaptı

Yeni Eurowings, uygun maliyetli uzun mesafeli uçuş ağını genişletiyor. Bu kapsamda Eurowings, 1 Eylül 2016 Perşembe günü tamamen dolu olarak Airbus A330 uçağı ile Amerika’nın güneşli eyaleti Florida’da Miami’ye ilk uçuşunu gerçekleştirdi.
  • artik gozunu acsin anadolu jette dis hatlara baslasin 2018 baslicaklarmis :p kim ole kim kala ozamana kadar kendi a330 olmassa a340ı kaydirsin anadolujete Uygun fiyatlara Dis hatlara ucsun almanlar eurowings thynin hem transit yolcusunu Thynin onunh kesmeye calisiyor ama malesefki gozlerini yeni actilar eurowing en az 7 a330 bulundurabilir .
  • adamlarda para var huzur var sizin gibi sefil mi
  • ya şu THY deki A330-200 ne zaman gidecek Eurowings'e JNF yada JNG ???????
  • Operated by sunexpress
  • Darısı Pegasus un başına.. sivil havacılık engel koymazsa eğer... aynı sistem olur.. eurowings gibi servis..
  • Thy'in transit yolcularini calmaya calisiyor.

Eurowings, 1 Eylül 2016 Perşembe günü tamamen dolu olarak Airbus A330 uçağı ile Amerika’nın Miami şehrine ilk uçuşunu gerçekleştirdi.

Artık Eurowings misafirleri, 159,99 Avro’dan başlayan fiyatlarla Köln/Bonn Havalimanı’ndan Amerika’nın Güneydoğu turizm merkezine seyahat edebilecek.

Eurowings Genel Müdürü Oliver Wagner, “Tayland, Küba, Meksika ve Mauritius gibi popüler destinasyonlara gerçekleştirdiğimiz uzun mesafeli rotalar %90’nın üzerinde doluluk gösterdi. Uzun mesafeli uçuşların büyüyen ve gelecek vaad eden bir pazar olduğuna dair öngörülerimiz haklı çıktı. Miami de, yeni uzun mesafeli programımız için mükemmel bir destinasyon. Eurowings, Avrupa'da ve komşu ülkelerde geniş, kısa ve orta mesafeli uçuş ağını genişletmeye devam ediyor” dedi.

Yeni Eurowings, Lufthansa Group çatısı altında, hızla büyüyen pazarlarda uygun maliyetli non-stop operasyonlar gerçekleştiriyor. Yapılan anketlere göre, bugün müşteriler ağırlıklı olarak uygun fiyatlı ve bağlantısız (non-stop) uçuşları tercih ediyor. Bu iki kriter, uçuş seçiminde büyük önem taşıyor. Bu nedenle Eurowings, Avrupa içi ve uzun menzilli rotalarda uygun fiyatlı ve doğrudan uçuşlar gerçekleştirmeye odaklanıyor.

21 koltuklu Best sınıfı, 289 koltuklu Basic ve Smart sınıfından oluşan Airbus A330 uçakları ile gerçekleştirilen Miami uçuşlarında yolcular, artık tüm Eurowings kısa ve uzun mesafe uçuşlarında da sunulmaya başlayan yeni ‘Wings Eğlence Sistemi’nden de yararlanabiliyor. Wings Eğlence Sistemi ile donatılan konforlu koltuklar ile seyahat eden yolcular, uçuşları süresince akıllı telefonlarını, tablet ve dizüstü bilgisayarlarını kabin içi kablosuz internet ağına bağlayabiliyor ve geniş bir yelpazede sunulan eğlence alternatiflerinden faydalanarak seyahatlerini daha keyifli hale getiriyor.

Eurowings’in Köln/Bonn’dan kalkacak uçuşları haftada üç kez olmak üzere Salı, Perşembe ve Pazar günleri saat 11:40’da gerçekleşecek ve yerel saatiyle 16:10’da Miami’ye iniş yapacak. Miami’ye inen uçaklar hemen sonrasında saat 17.55’te Köln/Bonn’a hareket edecek.

Eurowings Miami'ye ilk uçuşunu dün yaptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Thy ~ 4 yıl önce
artik gozunu acsin anadolu jette dis hatlara baslasin 2018 baslicaklarmis :p kim ole kim kala ozamana kadar kendi a330 olmassa a340ı kaydirsin anadolujete Uygun fiyatlara Dis hatlara ucsun almanlar eurowings thynin hem transit yolcusunu Thynin onunh kesmeye calisiyor ama malesefki gozlerini yeni actilar eurowing en az 7 a330 bulundurabilir .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
huzur var ~ 4 yıl önce
adamlarda para var huzur var sizin gibi sefil mi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Germanwings ~ 4 yıl önce
ya şu THY deki A330-200 ne zaman gidecek Eurowings'e JNF yada JNG ???????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ne o! ~ 4 yıl önce
Alıştınız milletten kesilen vergiler ile alınan yeni uçaklara, biraz eskiyince ne zaman gidecek. Kardeşim biraz işinizi adam gibi yapın bak o uçakların yenilerden farkı kalıyormu....
Sunexpress ~ 4 yıl önce
Operated by sunexpress

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 4 yıl önce
Yakışır.Başarılar.
Pegasus ~ 4 yıl önce
Darısı Pegasus un başına.. sivil havacılık engel koymazsa eğer... aynı sistem olur.. eurowings gibi servis..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eurowings ~ 4 yıl önce
Thy'in transit yolcularini calmaya calisiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tourturk ~ 4 yıl önce
Dogrudur, sunex ile turkiye den koln e aktarma yapilacak orta sinif yolcular icin calisma
Bi akıllı olun ~ 4 yıl önce
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan arkadaş, beyin kıvrımlarım dümdüz olmaya başlamış. Dikkat et...
Alternatif ~ 4 yıl önce
THY Miami hattinda hayal kirikligi yasadi ve sefer azaltimina gidiyorlar. Oyrowings guzel bir alternatif olacak.
Boş ~ 4 yıl önce
Bikaç yüz eur ucuz diye aktarma rezilliği çekilmez. Direk gitmek gibisi var mı?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000