14 Kasım 2017, Salı 18:54:15

Eurowings Cape Town uçuşlarına başlıyor

Eurowings Havayolu, uzun mesafeli uçuşlar kapsamında uçuş ağına Cape Town'ı dahil etti.
  • İki şirketi de SunExpress pilotları uçuruyor.
  • İkinci air berlin vakası hazır olun
  • Ohhh bu demektir ki 8 kare cape town yatı.. ekip yaşadı walla
  • Vay benim Ankara'm. Bizde ancak Erbil'e uçarız.
  • Eurowings ile bir mülâkat tecrübem olmuştu. Bu şirket Lufthansa' nın Ryan Air, Easy Jet gibi Low Cost havayollarına Germanwings faciasından sonra yeni bir marka yaratma girişimidir. Bilet fiyatlarını ucuz tutmak için çalışanlarına çok az maaş veriyorlar. Öldü parasına adam arıyorlar. Uzun lafın kısası dandik bir şirket...
  • aynı performansı onur air den de bekliyoruz teoman bey. çin hattı ne durumda acaba.

Cape Town, havayolunun kıtalararası uzun mesafe ağına katılan son destinasyon oldu. Güney Afrika'nın en büyük ikinci kentine seyahat eden ve neredeyse tüm koltukları dolu olan Eurowings Airbus A330, Pazar akşam saatlerinde tam havalandı. Önümüzdeki günlerde Köln/Bonn’dan Cape Town’a haftada bir kez, Pazar akşamları düzenlenecek olan uçuşlar, Güney Afrika'dan Köln'e ise her Pazartesi saat 18.45'te yapılacak.

Eurowings önümüzdeki yıl uzun menzilli uçuşlarda daha da büyümeyi planlıyor. Bu nedenle, uzun mesafeli üç uçak, bu sonbaharda Münih'te konuşlanacak. Havayolu, önümüzdeki ilkbaharda Düsseldorf ve Berlin'den uzun menzilli uçuşlarını arttırmayı hedefliyor. Eurowings müşterileri;  Asya, Karayipler veya Güney Afrika yolculukları için sayısız uçuş fırsatından ve bağlantı seçeneklerinden faydalanabilecek. Havayolu, müşterileri için planlama seçeneklerini çoğaltmayı amaçlıyor.

Eurowings CEO'su Oliver Wagner, "Artık Eurowings uzun menzilli taşımacılıkta da yoğun şekilde yer alıyor. Bu hizmet, büyüme stratejimizin önemli bir parçası oldu. Önümüzdeki yıl, başka bir büyük kalkınma adımı planlıyor ve uzun mesafe uçuşlarımıza, Köln / Bonn'a ek olarak, diğer üç Alman havalimanını da eklemeyi planlıyoruz. Sonuç olarak Eurowings, bu pazarda Avrupa'nın en büyük, en önemli ve en başarılı havayollarından biri haline gelecek.

Eurowings Cape Town uçuşlarına başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Eurowings-Anadolujet ~ 5 yıl önce
İki şirketi de SunExpress pilotları uçuruyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rus asıllı LAZ ~ 5 yıl önce
İkinci air berlin vakası hazır olun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ekipp ~ 5 yıl önce
Ohhh bu demektir ki 8 kare cape town yatı.. ekip yaşadı walla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:( ~ 5 yıl önce
Vay benim Ankara'm. Bizde ancak Erbil'e uçarız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yakışıklı Havacı ~ 5 yıl önce
Eurowings ile bir mülâkat tecrübem olmuştu. Bu şirket Lufthansa' nın Ryan Air, Easy Jet gibi Low Cost havayollarına Germanwings faciasından sonra yeni bir marka yaratma girişimidir. Bilet fiyatlarını ucuz tutmak için çalışanlarına çok az maaş veriyorlar. Öldü parasına adam arıyorlar. Uzun lafın kısası dandik bir şirket...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dandy ~ 5 yıl önce
Hizmet nasıl hizmet;ilgi,alaka?
onur air ~ 5 yıl önce
aynı performansı onur air den de bekliyoruz teoman bey. çin hattı ne durumda acaba.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000