02 Nisan 2024, Salı 10:21:15

Etihad Airways, Boston Seferlerine Başladı

Abu Dabi merkezli havayolu şirketi Etihad Airways, Boston Logan Havalimanı'na ilk kez uçuş gerçekleştirdi.

Abu Dabi merkezli havayolu şirketi Etihad Airways, Boston Logan Havalimanı'na ilk kez uçuş gerçekleştirdi. Bu uçuşla birlikte Boston ile Abu Dabi arasında düzenli seferlerin başladığı duyuruldu.

Etihad'ın açılış uçuşu olan EY147, Abu Dabi Havalimanı'nda coşkuyla kutlandı ve Massachusetts'e varışında havayolunun kaptanları, kokpitten ABD ve Birleşik Arap Emirlikleri bayraklarını sallayarak bu önemli anı vurguladı.

Yeni uçuşlar, haftada dört gün olacak şekilde Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri gerçekleştirilecek. Etihad, Boeing 787-9 Dreamliner uçaklarını kullanacak ve bu uçaklarında öne çıkan Business Studios ve Economy Smart koltukları bulunacak. Business sınıfında 28, ekonomi sınıfında ise 262 koltuk bulunacak ve yolculara eğlence sistemleri, koltuk içi güç ve uçuş sırasında Wi-Fi bağlantısı gibi olanaklar sunulacak.

Boston, Etihad'ın Amerika Birleşik Devletleri'ndeki dördüncü destinasyonu olacak. Şirketin Chicago, New York ve Washington D.C.'den sonra Boston'a başlamasıyla, Etihad'ın Kuzeydoğu Amerika'ya olan taahhüdü bir kez daha gözler önüne serilmiş oldu.

Bu yeni hizmet, yolculara daha geniş seyahat seçenekleri sunarken, Etihad'ın Amerika'daki varlığını güçlendirme ve küresel bağlantıları artırma stratejisinin bir parçası olarak görülüyor.

Etihad Airways, Boston Seferlerine Başladı

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000