10 Mart 2013, Pazar 10:05:04

ERMENİSTAN'A HAVAYOLU ŞOKU!

Avrupa'daki 3 havayolu şirketi, Ermenistan seferlerini durdurma kararı aldı.
  • Beter olun . Bir gün acınızdan ölüceksiniz . İşgal ettiğiniz Karabağ bölgesinden çekileceksiniz Kahrolsun Ermenistan yaşasın Azerbaycan !!!
  • air baltic zaten uçuşlarını yaz aylarında durdurmuştu.milli havayolu,armavia da kriz ile boğuşuyor.air france,austrian,lufthansa buradaki köklü kuruluşlardır ve bunların en büyük aslan pazar payı aeroflot'dur.
  • Soykirim yapti dedigin Turkiye ve Turkler bugun 100.000 den fazla ermeni nin ozellikle Istanbul'da kacak calismasina goz yumuyor siz hala soykirim dan,toprak ve tazminat istemekten bahsediyorsunuz !!! O kadar delikanliysaniz neden kacak calismak icin buraya geliyorsunuz??? Neden agababalariniz Rusya,Fransa,Amerika'ya gitmiyorsunuz??? Sizi almiyorlar mi oralara??? Emperyalistlerin usagi olmaktan vazgecin artik!!!
  • Siz merak etmyin. Fransızlar yardıma yetişir. AIR FRANCE hemen başlayıver Erivan seferlerine. Ne de olsa Ermenilerin en büyük destekçisi Fransa değil mi?
  • ohhh iyi olmus beter olsunlar !!!!!
  • ermenistan şu an dünyadaki en fakir ülkelerden bir tanesi haritaya baktığınızda romanyadan, bulgaristandanda daha kötü durumda.. ermeni diasporası her yıl milyarlarca dolar harcayıp soykırımı geçirmek kabul ettirmek için uğraşacağına bu paraları kendi ülkesine bağışlasında kömür yiyecek gıda maddeleri alınır kendi halkına ama nerde.. şimdi avrupalı havayolu şirketleri de seferlerini tamamen kaldırıyor çok güzel aldın mı şimdi ermenistan.. net söylerim soykırım dayatmasını kimse yapamaz ülkeme ermenilerin doğu anadoluda yaptıkları soykırıma ne denir yok öyle yama.. ermenistan işgal ettiği azarbaycan topraklarındanda çekilmek zorunda.. ermeni devleti hükümeti aklına başına alacak oturacak ve Türkiye ile adam gibi antlaşıp kendi halkının yararına hareket edecek yoksa sürekli soykırım devam sende ekmeğe suya yakacağa muhtaç olacaksın bu işe böyle enerji kaynakları da yoktur döküntü nükleer enerji santrali var ığdırın karşısında eskimiş
  • Size erivan-moskova yeter.Her yere oradan bağlanırsınız.Ömrünüz yollarda geçer.Genocide masalıyla karnınız doyar,avunursunuz!
  • Ermeniler Fransada ki parlamentoda horoz gibi otup dursun. Faaliyete gelince sifirlar! Pek sasirtici bir haber degil.

Ermenistan Seyahat Acenteleri Birliği'nden yapılan açıklamaya göre, British Airways, Lot Polish Airlines ve Latvian Air Baltic artık Ermenistan'a uçuş gerçekleştirmeyecek. Özellikle Polonya konusunda çok büyük hayal kırıklığına uğratıldıklarını belirten Ermenistan makamları, Polonya'da artan hayat kalitesi ve iki ülke ilişkilerinde görülen ilerlemeden dolayı yapılan seyahatlerin ticari ilişkilere de olumlu etki gösterdiğini savundu.

Avrupa'nın önemli havayolu şirketlerinin Ermenistan seferleri durdurma kararının sebebi ise Erivan'daki Zvartnots Havalimanı'nın yetersiz koşulları ve hizmet karşılığı olmadan yüksek meblağlar talep edilmesi olarak açıklandı.

ERMENİSTAN'A HAVAYOLU ŞOKU!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Spike ~ 9 yıl önce
Beter olun . Bir gün acınızdan ölüceksiniz . İşgal ettiğiniz Karabağ bölgesinden çekileceksiniz Kahrolsun Ermenistan yaşasın Azerbaycan !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hamburg/tolga ~ 9 yıl önce
air baltic zaten uçuşlarını yaz aylarında durdurmuştu.milli havayolu,armavia da kriz ile boğuşuyor.air france,austrian,lufthansa buradaki köklü kuruluşlardır ve bunların en büyük aslan pazar payı aeroflot'dur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ermenistan'a... ~ 9 yıl önce
Soykirim yapti dedigin Turkiye ve Turkler bugun 100.000 den fazla ermeni nin ozellikle Istanbul'da kacak calismasina goz yumuyor siz hala soykirim dan,toprak ve tazminat istemekten bahsediyorsunuz !!! O kadar delikanliysaniz neden kacak calismak icin buraya geliyorsunuz??? Neden agababalariniz Rusya,Fransa,Amerika'ya gitmiyorsunuz??? Sizi almiyorlar mi oralara??? Emperyalistlerin usagi olmaktan vazgecin artik!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fransa yardım eder ~ 9 yıl önce
Siz merak etmyin. Fransızlar yardıma yetişir. AIR FRANCE hemen başlayıver Erivan seferlerine. Ne de olsa Ermenilerin en büyük destekçisi Fransa değil mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ztk ~ 9 yıl önce
bu sebebten AF kullanmaktan oldugu kadar kaciniyorum.
iyi olmus!!! ~ 9 yıl önce
ohhh iyi olmus beter olsunlar !!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camaroth ~ 9 yıl önce
ermenistan şu an dünyadaki en fakir ülkelerden bir tanesi haritaya baktığınızda romanyadan, bulgaristandanda daha kötü durumda.. ermeni diasporası her yıl milyarlarca dolar harcayıp soykırımı geçirmek kabul ettirmek için uğraşacağına bu paraları kendi ülkesine bağışlasında kömür yiyecek gıda maddeleri alınır kendi halkına ama nerde.. şimdi avrupalı havayolu şirketleri de seferlerini tamamen kaldırıyor çok güzel aldın mı şimdi ermenistan.. net söylerim soykırım dayatmasını kimse yapamaz ülkeme ermenilerin doğu anadoluda yaptıkları soykırıma ne denir yok öyle yama.. ermenistan işgal ettiği azarbaycan topraklarındanda çekilmek zorunda.. ermeni devleti hükümeti aklına başına alacak oturacak ve Türkiye ile adam gibi antlaşıp kendi halkının yararına hareket edecek yoksa sürekli soykırım devam sende ekmeğe suya yakacağa muhtaç olacaksın bu işe böyle enerji kaynakları da yoktur döküntü nükleer enerji santrali var ığdırın karşısında eskimiş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sayın camaroth ~ 9 yıl önce
Size de helal olsun, çok çok güzel anlatmışsınız. LTBQ ile size çok teşekkür ederim.
aferin.. ~ 9 yıl önce
size Azerbaycan türkü olarak katılıyorum,aferin helal olsun.. onlar daha açlarından çok ölücekler,Allah büyük çünki..
LTBQ ~ 9 yıl önce
Size erivan-moskova yeter.Her yere oradan bağlanırsınız.Ömrünüz yollarda geçer.Genocide masalıyla karnınız doyar,avunursunuz!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Faaliyet sifir! ~ 9 yıl önce
Ermeniler Fransada ki parlamentoda horoz gibi otup dursun. Faaliyete gelince sifirlar! Pek sasirtici bir haber degil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000