13 Ocak 2022, Perşembe 09:50:34

Ermeni şirketten İstanbul uçuşlarıyla ilgili açıklama

Flyone Armenia havayolu şirketinin icra kurulu başkanı Aram Ananyan, Türkiye'nin şirkete 2 Şubat'tan itibaren Erivan ile İstanbul arasında sefer yapmasına izin verdiğini duyurdu.
  • Ülkede kaçak çalışan, aç düşman ülkenin vatandaşları için güzel bir hizmet. Artık kaçak çalışmak için aktarmalı gitmelerine gerek kalmaz.
  • Ermeni rum yunan dedigin insanlar sen ortoasya da catirdayken burada medeniyet kurmuslardi. Ucuz sag politikalarinizdan kurtulun artik aylik 500 dolara calisip ne bir hayat yasayabiliyor ne de mutlu olabiliyorsunuz tek bildiginiz dusmanlik nefret kan davasini devam ettirme sana gunde 2 doz scorpionstan humanity yaziyorum
  • Bir onlar eksikti.
  • Neyin normalleşmesi,adamlar hala her yerde her fırsatta F 35 davası ve uçak alımından tutun,ilaç vs alımına kadar yurtdışındaki lobileri durmadan aleyhimize çalışıyor,pkkya hala destek veriyorlar biz de onlara uçuş izni veriyoruz ! Gerçi yüzbinlerce ermenistan vatandaşının kaçak olarak ülkemizde yaşamasına göz yuman,Bursa'da futbol maçında Azerbaycan bayraklarının ve pankartlarının stada alınmasını,şehirde dolaştırılmasını yasaklayan,teröristbaşının kardeşini devlet tvsine oy için çıkaran,destekçileriyle elele meydanlarda megri megri diye şarkı söyleyen,ayaklarına hakim gönderen,bizi utanmadan tehdit eden barzo'ya kırmızı pasaport verip Ankara'da resmi törenle karşılayıp,paçavrasını göndere çektiren,Türk diye bir şey yoktur,Türklük faşistliktir diyen,sınıra asker yığan yunanistana turist gelsin diye bakanları yollayan ve daha birçok haltı yiyen sözde yerli ve millicilerden ermenilere izin vermelerinden başka ne beklenirdi ki?

Flyone Armenia havayolu şirketinin icra kurulu başkanı Aram Ananyan, Türkiye'nin şirkete 2 Şubat'tan itibaren Erivan ile İstanbul arasında sefer yapmasına izin verdiğini duyurdu.

Ermeni havayolu şirketi Flyone Armenia, 30 Aralık'ta Türk sivil havacılık kurumundan haftada 3 kez İstanbul'a sefer yapmak üzere aldığı izne olumlu yanıt geldiğini açıkladı.

Şirketin icra kurulu başkanı Aram Ananyan, Sputnik'e yaptığı açıklamada, "Türk makamları, (Erivan'dan İstanbul'a) uçuşların yapılmasına izin verdi. İlk sefer 2 Şubat'ta yapılacak. Uçuşlar haftada 2 kez gerçekleştirilecek" ifadelerini kullandı.

Daha önce Ermenistan Bölgesel Yönetim ve Altyapı Bakanlığı Sözcüsü Sona Harutyunyan da Türk Pegasus Havayolları'nın başkent Erivan'a sefer yapmasına izin verildiğini bildirmişti.

Ermenistan ve Türkiye’deki havayolu şirketlerinin karşılıklı uçuş izni başvuruları, iki ülke arasında yeni bir normalleşme süreci için adımların atıldığı bir döneme denk geliyor.

İlişkilerde normalleşme sürecine girilmesi de şiddetli çatışmaların ardından Ermenistan güçlerinin 2020 sonunda Karabağ’daki yedi rayondan çekilip bu bölgeleri Azerbaycan’a bırakmasını izliyor.

Uluslararası hukuka göre Azerbaycan toprağı olan Karabağ’a Ermenistan askerlerinin girmesini takiben, Türkiye, 1993’te Ermenistan ile tüm sınırlarını kapatmıştı. O dönemden sonra iki ülke arasında normalleşmeye dönük bazı girişimler ortaya koyulmuş olsa da bunlar sonuç vermemişti.

Ermeni şirketten İstanbul uçuşlarıyla ilgili açıklama

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

çok lazımdı. ~ 7 ay önce
Ülkede kaçak çalışan, aç düşman ülkenin vatandaşları için güzel bir hizmet. Artık kaçak çalışmak için aktarmalı gitmelerine gerek kalmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
PGS ~ 7 ay önce
Ermeni rum yunan dedigin insanlar sen ortoasya da catirdayken burada medeniyet kurmuslardi. Ucuz sag politikalarinizdan kurtulun artik aylik 500 dolara calisip ne bir hayat yasayabiliyor ne de mutlu olabiliyorsunuz tek bildiginiz dusmanlik nefret kan davasini devam ettirme sana gunde 2 doz scorpionstan humanity yaziyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
w ~ 7 ay önce
Değişik kafalar cidden. Kan davasını sürdüren aç fakir olarak yaşayıp kaçak olarak buraya gelen ağrı dağı sevdalılarıdır ama rüyalarında görürler. Diğer tarafta bütün Avrupa arkasında olmasına rağmen tembellik ve üretimden süper uzak kullanışlı kuklalar. lakin suçlu yine Türkiye. Tipik halkların kardeşliği foşik tece kafası.
Bir soru ~ 7 ay önce
Bir Turk’e ermenistan calisma izni veriyor mu? Ermenistan’da kac Turk yasiyor su an? Turkiye’de 100 000 ermeni var. turkiye’de onlarca ermeni kilisesi var. ermenistan’da hic camii var mi? Tarihi camiilere ermeniler ne yapti? Bir arastirin.
Pgs yazana ~ 7 ay önce
Olmayan aklınla yalan yanlış ahkam kesme,tarihi iyi araştır oku,dinle,kim,nereden nereye,nasıl gelmiş,medeniyet kurmuş öğren öyle yorum yap olur mu? İnsanlık,medeniyet tek bir millet veya belli milletlere ait şeyler değil,bahsettiğin toplumlar ne kadar medeni,insani şeyler yapmış bunları da sorgula,ermeniler bu ülkenin 28 devlet görevlisini şehit etti,bu mu medeniyet kurmuş millet?
GELSİNLER ~ 7 ay önce
Bir onlar eksikti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
normalleşme !!! ~ 7 ay önce
Neyin normalleşmesi,adamlar hala her yerde her fırsatta F 35 davası ve uçak alımından tutun,ilaç vs alımına kadar yurtdışındaki lobileri durmadan aleyhimize çalışıyor,pkkya hala destek veriyorlar biz de onlara uçuş izni veriyoruz ! Gerçi yüzbinlerce ermenistan vatandaşının kaçak olarak ülkemizde yaşamasına göz yuman,Bursa'da futbol maçında Azerbaycan bayraklarının ve pankartlarının stada alınmasını,şehirde dolaştırılmasını yasaklayan,teröristbaşının kardeşini devlet tvsine oy için çıkaran,destekçileriyle elele meydanlarda megri megri diye şarkı söyleyen,ayaklarına hakim gönderen,bizi utanmadan tehdit eden barzo'ya kırmızı pasaport verip Ankara'da resmi törenle karşılayıp,paçavrasını göndere çektiren,Türk diye bir şey yoktur,Türklük faşistliktir diyen,sınıra asker yığan yunanistana turist gelsin diye bakanları yollayan ve daha birçok haltı yiyen sözde yerli ve millicilerden ermenilere izin vermelerinden başka ne beklenirdi ki?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cok iyi ~ 7 ay önce
Yazmissiniz
Demirtaş ~ 7 ay önce
Neden içeride Diye soran biri var bide onu da tanıyor musun? Sizin bu karşıtlığınız Ermenistan düşmanı olmanızdan kaynaklı değil hükümet düşmanı olduğunuzdan kaynaklı. Bugün muhalefet iktidar olup aynını yapsa alkışlarsınız , kıyamete kadar küs mü kalalım dersiniz. Böyle de iki yüzlüsünüz.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000