17 Haziran 2018, Pazar 09:07:41

Ergani'de model uçak kursu

Türk Hava Kurumu (THK) ve Ergani Gençlik Merkezi işbirliği düzenlenen model uçak kursunu başarı ile tamamlayanlar sertifikalarını aldı.
  • Modelciler batiyi kiskandiracaksiniz yapmayin tamam mukemmelsiniz anladik.
  • Thk uzayda bir ulke kuruyordunuz ne oldu is?
  • Model uçakta bile bu seviyedeysek vay halimize
  • Ancak dikkat etmeliyiz o uçakları yapanlar hdp li olmasınlar sonra bölücü örgütler havacılıkta gelişebilirler
  • Hep aynı fotoğraf. Haki kıyafetli, F35 pilotu gibi giyinen, Angaralı, torpille işe girmiş genç model uçak üğretmeni (aslında daha iyi torpil bulsa ATPL yapacaktı ama şimdi 2500 lira aylığa talim ediyor). Çocukların ellerinde kağıt kaplama ve pamuk şekeri çubuklarından yapılmış uçak modelleri. İlçenin takım elbiseli memurları. Herkes mutlu. Slogan ne? Atanın izinde, istikbal göklerdedir. Yazık ki ne yazık. Kuzey Kore'de dahi yok böyle bir ilkellik.

Türk Hava Kurumu (THK) ve Ergani Gençlik Merkezi işbirliği düzenlenen model uçak kursunu başarı ile tamamlayanlar sertifikalarını aldı.

Ergani ilçesinde THK ve Ergani Gençlik Merkezi işbirliği “model uçak” kursu düzenlendi. Gençlik Merkezinde düzenlenen kursa lisans mezunu olanlar ve öğretmenler katıldı. Kursu başarı ile tamamlayanlar için sertifika töreni düzenlendi.

Törene ilçe Kaymakamı Mesut Çoban, Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Kenan Taş, Türk Hava Kurumu Diyarbakır İl Başkanı Atakan Aydın, kurum müdürleri ve kursiyerler katıldı.

“Model uçak” eğitimini başarıyla tamamlayan kursiyerleri tebrik eden ilçe Kaymakamı Mesut Çoban, bundan sonraki süreçte “Model uçak” eğitiminin öğretmenler aracılığıyla öğrencilere verileceğini belirterek, “Gençlik Merkezimiz sosyal ve kültürel birçok alanda olduğu gibi havacılık alanında da faaliyetlerine devam edecektir” dedi.Ergani'de model uçak kursu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Kiskanc ~ 4 yıl önce
Modelciler batiyi kiskandiracaksiniz yapmayin tamam mukemmelsiniz anladik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hani ~ 4 yıl önce
Thk uzayda bir ulke kuruyordunuz ne oldu is?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nobre ~ 4 yıl önce
Model uçakta bile bu seviyedeysek vay halimize

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hdp ~ 4 yıl önce
Ancak dikkat etmeliyiz o uçakları yapanlar hdp li olmasınlar sonra bölücü örgütler havacılıkta gelişebilirler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Değişmeyen kafa ~ 4 yıl önce
Hep aynı fotoğraf. Haki kıyafetli, F35 pilotu gibi giyinen, Angaralı, torpille işe girmiş genç model uçak üğretmeni (aslında daha iyi torpil bulsa ATPL yapacaktı ama şimdi 2500 lira aylığa talim ediyor). Çocukların ellerinde kağıt kaplama ve pamuk şekeri çubuklarından yapılmış uçak modelleri. İlçenin takım elbiseli memurları. Herkes mutlu. Slogan ne? Atanın izinde, istikbal göklerdedir. Yazık ki ne yazık. Kuzey Kore'de dahi yok böyle bir ilkellik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000