16 Ekim 2016, Pazar 09:32:30

Erdoğan'dan Rize Havalimanı müjdesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize'ye yapılacak havalimanı için 2 Kasım tarihinde ihaleye çıkılacağını açıkladı.
  • rize'de toplu açılış yapa yapa bi hal olundu,kaç kişi yaşıyor kaç km yüzölçümü var acaba?anca havalanı,köprü,yol vs yaparsınız ki orda da hep yabancı ülke teknolojisi,malzemesini kullanırsınız ve de yatırımların çoğunuda da göçü engelleyemediğiniz için nüfusun patlama yaptığı marmara'ya yaparsınız! teknolojiye,bilime,ar-ge'ye,gerçek eğitime önem vermemeye,eğitim bütçesini diyanet bütçesinden çok çok daha az seviyede tutmaya devam edin,dışa daha çok bağımlı kalalım, bu millet de size oy vermeye devam etsin!
  • her yere havalimani yaptiniz bi mersine yabmadiniz yaziklar olsun
  • Beraber yürüdük biz bu yollarda.......
  • T.C. MUKADDERATI DEĞİŞMİŞ FENAFİLİHVAN KARDEŞLİĞİYLE HAMİYET DEĞERLERİNİ KORUYAN KABUĞUNDA ÇIKMIŞ DÜZE ÇIKMIŞTIR .JAKOBENCİLER MAKYAVELİSTLER ŞANSÖLYECİLER MONARŞİSTLER EMPERYALLAR. AOLİGARKLAR İĞRENÇ PRAGMATİS İNGİLİZLER T.C. İLGA ETMEYE ÇALIŞTILAR. T.C. CİHANŞUMUL. UNİVERSAL STATE DEVLET OLMA YOLUNDA İLERLİYOR. NÜFUSU BÜYÜK PROJELERİ. SAVUNMA SANAYİ VB .İSLAMBİRLİĞİ ORDUSU. VE İNTELJİANCE ESPİYONAJLARI. DÜNYADA GIPTAYLA BAKMAKTA DÜNYA 5 TEN. BÜYÜK DEMESİYLE. ATLANTİK ÜLKELERİNİ. UYANDIRMAKTADIR T.C. JEOPOLITIK. JEOSIYASI JEOENERJİ ÜSTÜ VE BÖLGESİDİR ABD KENDİ GÜVENLİĞİ İÇİN SÖZDE. AFKANİSTAN İNGİLİZ EMPERYAL COLONİALİSTLER MÜSLEMLEKER IRAKA GİRİYORSA BİZDE HALEPTE BAŞİKADA ÜSTLER HAVLIMANI YAPMAMIŞ ANAMIZIN AK ŞUTU KADAR HELALDIR. T.C. CARİ AÇIĞI PKK VE DAĞA BOŞA MERMİ ATAN FETÖCÜLER. YÜZÜNDENDİR. İŞİD DHKPC. İŞBİRLİKÇİLERDENDİR. AMA ARTIK BİTİRDİK BİTİRİORUZ. BİTECEKTİR. 2023 2053. 2071. NEW WORLD DENGESİNDE. T.C. VARDIR VAR OLACAKTIR. YAŞASIN İSLAM ORDUSU. YAŞASIN T.C. YAŞASIN İNSANLIK. TÜRKÜYLE KÜRDÜYLE ÇERKEZİYLE LAIYLA BİR BERABER OLALIM YETER Kİ FENAFİLİHVAN. OLALIM. DİĞERKAM HODKAM OLALIM. İYİ DOĞRU. FAYDALI. OLALIM. PARASELSUS. DER Kİ. 1. GÜÇTÜR. İRİ TEK OLALIM NE YAPARSALAR YAPSINLAR. NE TUZAK KURASALAR KURSUNLAR. T.C. ENERJİ. ÜSTÜDÜR. HZ.MUH S.A.V. GERÇEKTEN T.C. FATİHTEN ANLATMIŞTIR. M.K.ATATÜRK. DER Kİ. İSTİKBAL. GÖKLERDEDİR. HAVALANI. UZAYALANI. MİKROÇİPLERLER DONATILMIŞ FÜZELER UÇAKLAR HAVALANLARI. YAPMALIYIZ. Şifre bu İSTE+İNAN+ÇALIŞ=BAŞARI. 13
  • Zeki ve akili insan isini biliyo. Her sehirde bir havalimani var = ekonomi icin pozitif bir adim. insanlar kotulemeye devam ediyor. Turkiyeyi coplukten kurtardi. Birde facist ab kurtarsan

Rize'de toplu açılış törenine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, şehirde yapılması planlanan yeni projeyi açıkladı.

Erdoğan Rize'ye inşa edilecek havalimanıyla ilgili olarak, "Havalimanı müjdesini bugün buradan veriyorum. 2 Kasım tarihinde ihale dosyalarını alıyoruz. Yıl sonuna kadar müteahhit firmayı belirliyoruz" ifadelerini kullandı.

Havalimanı ile ilgili önemli bir adımı attıklarını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan projeyi adım adım takip edeceğini ve Rize Havalimanı'nın Rize ve Artvin'e hayırlı olmasını diledi.

Erdoğan'dan Rize Havalimanı müjdesi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

havagazı ~ 4 yıl önce
rize'de toplu açılış yapa yapa bi hal olundu,kaç kişi yaşıyor kaç km yüzölçümü var acaba?anca havalanı,köprü,yol vs yaparsınız ki orda da hep yabancı ülke teknolojisi,malzemesini kullanırsınız ve de yatırımların çoğunuda da göçü engelleyemediğiniz için nüfusun patlama yaptığı marmara'ya yaparsınız! teknolojiye,bilime,ar-ge'ye,gerçek eğitime önem vermemeye,eğitim bütçesini diyanet bütçesinden çok çok daha az seviyede tutmaya devam edin,dışa daha çok bağımlı kalalım, bu millet de size oy vermeye devam etsin!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rize(!) ~ 4 yıl önce
Zaten nüfusun çoğu şu an thy gibi şirketlere yerleştiriliyor, neden hala buraya yatırım yapılıyorki, yakında rizede kimse kalmıcak. Memlekette yenebilir ne kadar şirket varsa oraya torpil borı hattıyla rize nüfusu akıyor.
mersine ~ 4 yıl önce
her yere havalimani yaptiniz bi mersine yabmadiniz yaziklar olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Helal Olsun ~ 4 yıl önce
Mersin, Tarsus, Yenice güneyinde Çiçekli ve Kargılı köyleri arasında Çukurova Havalimanı inşaatı var.Adana-Mersin ortak kullanımlı.
Rain Man ~ 4 yıl önce
Beraber yürüdük biz bu yollarda.......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
PİLTMYMNERÜSTĞMN ~ 4 yıl önce
T.C. MUKADDERATI DEĞİŞMİŞ FENAFİLİHVAN KARDEŞLİĞİYLE HAMİYET DEĞERLERİNİ KORUYAN KABUĞUNDA ÇIKMIŞ DÜZE ÇIKMIŞTIR .JAKOBENCİLER MAKYAVELİSTLER ŞANSÖLYECİLER MONARŞİSTLER EMPERYALLAR. AOLİGARKLAR İĞRENÇ PRAGMATİS İNGİLİZLER T.C. İLGA ETMEYE ÇALIŞTILAR. T.C. CİHANŞUMUL. UNİVERSAL STATE DEVLET OLMA YOLUNDA İLERLİYOR. NÜFUSU BÜYÜK PROJELERİ. SAVUNMA SANAYİ VB .İSLAMBİRLİĞİ ORDUSU. VE İNTELJİANCE ESPİYONAJLARI. DÜNYADA GIPTAYLA BAKMAKTA DÜNYA 5 TEN. BÜYÜK DEMESİYLE. ATLANTİK ÜLKELERİNİ. UYANDIRMAKTADIR T.C. JEOPOLITIK. JEOSIYASI JEOENERJİ ÜSTÜ VE BÖLGESİDİR ABD KENDİ GÜVENLİĞİ İÇİN SÖZDE. AFKANİSTAN İNGİLİZ EMPERYAL COLONİALİSTLER MÜSLEMLEKER IRAKA GİRİYORSA BİZDE HALEPTE BAŞİKADA ÜSTLER HAVLIMANI YAPMAMIŞ ANAMIZIN AK ŞUTU KADAR HELALDIR. T.C. CARİ AÇIĞI PKK VE DAĞA BOŞA MERMİ ATAN FETÖCÜLER. YÜZÜNDENDİR. İŞİD DHKPC. İŞBİRLİKÇİLERDENDİR. AMA ARTIK BİTİRDİK BİTİRİORUZ. BİTECEKTİR. 2023 2053. 2071. NEW WORLD DENGESİNDE. T.C. VARDIR VAR OLACAKTIR. YAŞASIN İSLAM ORDUSU. YAŞASIN T.C. YAŞASIN İNSANLIK. TÜRKÜYLE KÜRDÜYLE ÇERKEZİYLE LAIYLA BİR BERABER OLALIM YETER Kİ FENAFİLİHVAN. OLALIM. DİĞERKAM HODKAM OLALIM. İYİ DOĞRU. FAYDALI. OLALIM. PARASELSUS. DER Kİ. 1. GÜÇTÜR. İRİ TEK OLALIM NE YAPARSALAR YAPSINLAR. NE TUZAK KURASALAR KURSUNLAR. T.C. ENERJİ. ÜSTÜDÜR. HZ.MUH S.A.V. GERÇEKTEN T.C. FATİHTEN ANLATMIŞTIR. M.K.ATATÜRK. DER Kİ. İSTİKBAL. GÖKLERDEDİR. HAVALANI. UZAYALANI. MİKROÇİPLERLER DONATILMIŞ FÜZELER UÇAKLAR HAVALANLARI. YAPMALIYIZ. Şifre bu İSTE+İNAN+ÇALIŞ=BAŞARI. 13

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 4 yıl önce
Bir de yazdığını anlayabilsek.
Haa ~ 4 yıl önce
Sen ne diyon dayı gece fazla kaçırdın sanırım :)
Olgunlasmamis ~ 4 yıl önce
Olgunlasmamis bir trolumuz daha oldu...
bon bon bonzaii ~ 4 yıl önce
bu mal bir harika dostum
Yazık ~ 4 yıl önce
Yazık sana arkadaşım. Nerelisin bilmiyorum ama bu dünyadan olmadığın kesin. Ne yazdığını bir google'a tercüme ettir. Ayrıca kimlerin kimlere oy verdiği de belli oldu. Canım Türkiyem iyi uykular.
Gr ~ 4 yıl önce
Zeki ve akili insan isini biliyo. Her sehirde bir havalimani var = ekonomi icin pozitif bir adim. insanlar kotulemeye devam ediyor. Turkiyeyi coplukten kurtardi. Birde facist ab kurtarsan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 4 yıl önce
Evet örneğin Zafer Havalimanı baya bir ekonomik değer(!) katıyor Kütahya ve Afyona. Uşak zaten orayı kullanmıyor çünkü Uşak Havalimanına uçuşlar var direkt. Totalde günde 1-2 uçuş için kocaman bir yatırım yapılmış oldu.
Gr ~ 4 yıl önce
Dalga komikmis
Rize havalimanı ~ 4 yıl önce
Merak etme Rizeye günde bir iki sefer değil en az 5-6 sefer yapılır. Daha sonra da sayısı artacaktır.
Pist ~ 4 yıl önce
Her yere yapılsın tabiiki de,İstanbul'da slot yok yeni uçaklara dahi yer yokken bu yeni havaalanların ancak yeni pistler ya da 3.havaalanı bitikten sonra yapılmalıdır.zaten eve her gün 2 saat geç gidiyoruz ,kapasite yok.
gr ~ 4 yıl önce
sikayet sikayet sikayet insanin sacini grilestirir. sukur etmeyi bilseniz

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000