31 Mart 2024, Pazar 12:35:49

Erdoğan'dan İstanbul Havalimanı metrosu açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Arnavutköy-İstanbul Havalimanı metrosu) Projenin Halkalı istikametindeki etabını da inşallah bir yıl içinde devreye almayı hedefliyoruz." dedi.
  • Ver mehteriiii
  • Duymayanlara işiniz bitti
  • Bunun şerefine de Havaist Arnavutköy e hat açtı. İki ay önce. Diğer hatlarda metro yok iett yok millet yer bulamıyor havaistte taksi ile gitmek zorunda kalıyor. Dört ilçe gezip bir sürü durakta duruyor. Arnavutkoy tarafında da boş otobüsle sefer yapıyor. İki yolcu maksimum
  • Metro,beton aşkı,yolsuzluk,rüşvet çürümüşlük,enflasyon,ithalat,geçim sıkıntısı fark yedirdi sana...Göz boyaman,tribüne oynaman da kurtaramadı seni...
  • Nasıl farkla yenildiniz ama hahaha beter olun bu daha başlangıç. Bizim hakedişlerimizi vermezseniz böyle tepetaklak olursunuz. Beter olun ohhh. Sende beter ol thy yönetimi!
  • Tipe bak
  • Seninleyiz reis...TGSden selamlar..

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Arnavutköy'deki 15 Temmuz Şehitler Meydanı'nda düzenlediği mitingde, Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı Murat Kurum, Arnavutköy Belediye Başkan adayı Mustafa Candaroğlu ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ile halkı selamladı.

Erdoğan, 81 vilayetin tamamına mühürlerini vurmanın bahtiyarlığını yaşadıklarını kaydeden Erdoğan, şöyle devam etti:

"Bugün, eser ve hizmet siyasetimizin sembolleri İstanbul'la birlikte Arnavutköy'ün de dört bir yanında yükseliyor. Bolluca Millet Bahçemizin yapımında sona geldik. Karaburun Millet Bahçemizin de projelendirme çalışmalarına devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde, canlı bağlantıyla, Arnavutköy-İstanbul Havalimanı metromuzun açılışını yaptık. Uzunluğu 14 kilometre olan 4 istasyonlu bu hat sayesinde, artık Arnavutköy'den havalimanına 8 dakikada gidebiliyorsunuz." ifadelerini kullandı.

Arnavutköy-Gayrettepe arasındaki ulaşımı da 41 dakikaya düşürdüklerini anlatan Erdoğan, "Projenin Halkalı istikametindeki etabını da inşallah bir yıl içinde devreye almayı hedefliyoruz. Böylece, toplam 69 kilometrelik mesafesiyle Türkiye'nin en uzun raylı sistem ring hattını tamamlamış olacağız. Bir kez daha metro hattımızın hayırlı olmasını diliyorum." değerlendirmesini yaptı.

Erdoğan'dan İstanbul Havalimanı metrosu açıklaması

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Kassız zargana fo ~ 11 gün önce
Ver mehteriiii

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Duyanlara ~ 11 gün önce
Duymayanlara işiniz bitti

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Havaist ~ 12 gün önce
Bunun şerefine de Havaist Arnavutköy e hat açtı. İki ay önce. Diğer hatlarda metro yok iett yok millet yer bulamıyor havaistte taksi ile gitmek zorunda kalıyor. Dört ilçe gezip bir sürü durakta duruyor. Arnavutkoy tarafında da boş otobüsle sefer yapıyor. İki yolcu maksimum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kabile reisi ~ 12 gün önce
Metro,beton aşkı,yolsuzluk,rüşvet çürümüşlük,enflasyon,ithalat,geçim sıkıntısı fark yedirdi sana...Göz boyaman,tribüne oynaman da kurtaramadı seni...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Noldu Tayyip ~ 12 gün önce
Nasıl farkla yenildiniz ama hahaha beter olun bu daha başlangıç. Bizim hakedişlerimizi vermezseniz böyle tepetaklak olursunuz. Beter olun ohhh. Sende beter ol thy yönetimi!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sisi ~ 12 gün önce
Tipe bak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
reis ~ 12 gün önce
Seninleyiz reis...TGSden selamlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000