07 Eylül 2011, Çarşamba 07:50:04

ERCAN'DA DA BEREKETLİ GEÇTİ...

Türkiye’de 9, KKTC’de ise 6 gün süren Ramazan Bayramı tatilinin son gününde, Ercan Devlet Havaalanı gelen ve giden yolcu yoğunluğu yaşadı...
  • E güzel kardeşim aşağıdaki yazını okudum. Oradaki yanlışlar klavyedeki Türkçe harf eksikliğinden kaynaklanmıyor ki ? Ne büyük harf var. Ne noktadan sonra boşluk var. Yok oğlu yok. Adam haklı Türkçe konusunda. Hatalarla dolu.
  • senden cok daha iyi turkcem ve dilbilgim var.klavyemde turkce harf yok diye laf soyluyorsan anlarım ama sen bana hocalık yapacak vasıfta mısın? bilgim de var fikrim de....
  • Özellikle anadolu istasyonlarında THY personeli uçakları ile hiç ilgilenmiyor maalesef. Neden mi ? İşi bilen adam mı kaldı ? Herhalde Kıbrısta onlardan biri.
  • Yazınızı yazdıktan sonra keşke okuyabilseydiniz. Türkçe kurallarını hiçe saymışsınız. Ayıp ya. Bu kadar kötü Türkçe olur. Bir de kalkıp bilgi sahibi olmadan fikir sahibi oluyor ve yorum yazıyorsunuz. THY nin personel durumu bu kadar mı kötü ? İşe girerken sınav yapmıyorlar mı ?
  • THY de böyle bir zihniyet yok ki ? Nasıl olsa bizimle uçmaya mecburlar mantığı ile bütün işlerden elini ayağını çekmişler. Handling şirketi ne yaparsa yapsın ilgilendikleri yok.
  • haklısınız , her havayolunun sorumlusu ya da sorumsuzu kontuarda durur.yolcusu ile ilgilenir , bir rakı ya da bir kadeh sarap ısmarlar.olmadı mezeleri tazeler.camları yıkar cilalar.heeeey heeeeyyyyy sasırdınız artık iyice.size mi kaldı kontuarın sorumlulugu sorumsuzlugu? sikayet edecek seyler azaldıkca sasırıyorsunuz sizlerde! koltuk satın alıyorsunuz ucak degil!hele calısnlarını hic degil.haddinizi de bilin HAKKINIZI DA!!!!!!
  • Tipik bir vurdumduymaz THY vakası. Ne yazık ki istasyon ile hiç kimse ilgilenmiyor. Kayseri de böyle. Her havayolunun temsilcisi kontuar yanında durur ve yolcusuyla ilgilenir ama THY ofisinden dışarı çıkmaz. Normaldir arkadaşım.
  • evet bende şahidim. diğer tüm havayolu şirketleri uçaklarını yıkadılar, ona mazot koydular, camlarını sildiler amd THY'de kiler hiç bi şey yapmadı...yolcular kapıları kendileri açtı, uçakta gazoz bitmişti. ekmek bayattı, havada da yalnız kaldık yanımızdan hiç uçak geçmedi :((((
  • THY hariç tüm hizmetler güzeldi. THY kendine dikkat etmeli. Herhalde en kötü istasyonu Kıbrıs. Diğer havayolları uçakları ile ilgilenirken nedense THY den kimse yoktu. Bu da ilginin diğer uçaklara verilmesine neden oldu. Yani THY yine sahipsizdi.
Türkiye’deki havaalanları ile Ercan arasında, rekor denilebilecek toplam 78 uçak seferi gerçekleşti.

Ercan ile Türkiye’nin çeşitli havaalanları arasında cumartesi günü 46 karşılıklı sefer gerçekleşirken, pazar günü bu sayı 78’e ulaştı. Binlerce turist dönüş yaparken, yurt dışındaki KKTC vatandaşları da ülkeye geldi.

Kıbrıs Gazetesi
 
ERCAN'DA DA BEREKETLİ GEÇTİ...

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 12 yıl önce
E güzel kardeşim aşağıdaki yazını okudum. Oradaki yanlışlar klavyedeki Türkçe harf eksikliğinden kaynaklanmıyor ki ? Ne büyük harf var. Ne noktadan sonra boşluk var. Yok oğlu yok. Adam haklı Türkçe konusunda. Hatalarla dolu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
senden cok daha iyi turkcem ve dilbilgim var.klavyemde turkce harf yok diye laf soyluyorsan anlarım ama sen bana hocalık yapacak vasıfta mısın? bilgim de var fikrim de....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Özellikle anadolu istasyonlarında THY personeli uçakları ile hiç ilgilenmiyor maalesef. Neden mi ? İşi bilen adam mı kaldı ? Herhalde Kıbrısta onlardan biri.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Yazınızı yazdıktan sonra keşke okuyabilseydiniz. Türkçe kurallarını hiçe saymışsınız. Ayıp ya. Bu kadar kötü Türkçe olur. Bir de kalkıp bilgi sahibi olmadan fikir sahibi oluyor ve yorum yazıyorsunuz. THY nin personel durumu bu kadar mı kötü ? İşe girerken sınav yapmıyorlar mı ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
THY de böyle bir zihniyet yok ki ? Nasıl olsa bizimle uçmaya mecburlar mantığı ile bütün işlerden elini ayağını çekmişler. Handling şirketi ne yaparsa yapsın ilgilendikleri yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
haklısınız , her havayolunun sorumlusu ya da sorumsuzu kontuarda durur.yolcusu ile ilgilenir , bir rakı ya da bir kadeh sarap ısmarlar.olmadı mezeleri tazeler.camları yıkar cilalar.heeeey heeeeyyyyy sasırdınız artık iyice.size mi kaldı kontuarın sorumlulugu sorumsuzlugu? sikayet edecek seyler azaldıkca sasırıyorsunuz sizlerde! koltuk satın alıyorsunuz ucak degil!hele calısnlarını hic degil.haddinizi de bilin HAKKINIZI DA!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Tipik bir vurdumduymaz THY vakası. Ne yazık ki istasyon ile hiç kimse ilgilenmiyor. Kayseri de böyle. Her havayolunun temsilcisi kontuar yanında durur ve yolcusuyla ilgilenir ama THY ofisinden dışarı çıkmaz. Normaldir arkadaşım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
evet bende şahidim. diğer tüm havayolu şirketleri uçaklarını yıkadılar, ona mazot koydular, camlarını sildiler amd THY'de kiler hiç bi şey yapmadı...yolcular kapıları kendileri açtı, uçakta gazoz bitmişti. ekmek bayattı, havada da yalnız kaldık yanımızdan hiç uçak geçmedi :((((

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
THY hariç tüm hizmetler güzeldi. THY kendine dikkat etmeli. Herhalde en kötü istasyonu Kıbrıs. Diğer havayolları uçakları ile ilgilenirken nedense THY den kimse yoktu. Bu da ilginin diğer uçaklara verilmesine neden oldu. Yani THY yine sahipsizdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000