06 Eylül 2018, Perşembe 09:01:13

Emirates'ten karantina açıklaması

Emirates uçağının karantinaya alındığı haberleri üzerine şirket tarafından yazılı bir açıklama yapıldı.
  • musteri ve murettebat diyor. ornek alinsin...
  • Zed ucan TK hostesinden bulasmis olabilir. Maalesef cogu THY hostesi ozellikle afrika ve avrupa yatilarinda yabancilarla birliktr olup hastalik tasiyici olabiliyorlar THY saglik birimleri ne is yapiyor acaba??
  • AÇIKLAMA GÜZEL
  • Büyük şirket!!

Emirates uçağının karantinaya alındığı haberleri üzerine şirket tarafından yazılı bir açıklama yapıldı.

Emirates'in yaptığı yazılı açıklamada, EK203 sefer sayılı uçuşta yer alan tüm yolcuların uçaktan ayrılmadan önce sağlık taramasından geçirildiği belirtildi. 

İşte Emirates tarafından yapılan o açıklama:

"Emirates Havayolu olarak, EK 203 sefer sayılı uçuşta bulunan tüm yolcuların uçaktan ayrıldığını teyit ederiz. Tüm yolcular, uçaktan ayrılmadan önce yerel sağlık yetkilileri tarafından sağlık taramasından geçirilmiş; 3 yolcu ve 7 personel ise daha fazla tıbbi bakım ve değerlendirme için hastaneye transfer edilmiştir. 9 yolcu, uçağın yakınındaki alanda ek tıbbi taramadan geçirilmiş ve gitmelerinde bir sakınca bulunmamıştır. Yolcuların geri kalanı ise gümrük geçişlerini yapmıştır. Mürettebatımız ve yer hizmetleri personelimiz, bu taramalar sırasında yetkililerle tam bir iş birliğine gitmiş ve ilgili uçak Emirates'e teslim edilmiştir.

Gelen uçuşun gecikmesi nedeniyle, JFK'den Dubai'ye dönüş yapan EK204 sefer sayılı uçuş yaklaşık 3 saat gecikecektir. Dubai’de bağlantılı uçuşu olan ve bu gecikmeden etkilenecek yolculara, Emirates personeli yeniden rezervasyon yapmak konusunda yardımcı olacaktır.

Müşterilerimize verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diler, müşterilerimizin ve mürettebatımızın güvenliği ve refahının her zaman önceliğimiz olduğunu belirtiriz.

Kamuoyuna saygılarımızla duyururuz"

Emirates'ten karantina açıklaması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

murettebat ~ 4 yıl önce
musteri ve murettebat diyor. ornek alinsin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tk ~ 4 yıl önce
Zed ucan TK hostesinden bulasmis olabilir. Maalesef cogu THY hostesi ozellikle afrika ve avrupa yatilarinda yabancilarla birliktr olup hastalik tasiyici olabiliyorlar THY saglik birimleri ne is yapiyor acaba??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Validen ~ 4 yıl önce
Çocukluğunda hep oralarda seyahatte bulunmuş sanırım bilgi için teşekkür ederz
Yazık ~ 4 yıl önce
Yazıklar olsun o kadar ekmek kazanan insan var böyle bir itham vebal yazıklar olsun be sizinde akrabalarınız var bu şekilde göz görmeden ithamda bulunmak söylenecek söz Yok yazıklar olsun size yorumunuza .
Tk' ya ~ 4 yıl önce
kardeş tamam km maaşları çok yüksek acele 2.999 TL.ye indirilmeli ama senin bu yaptığında çok ayıp.O pozisyonda çalışan kızlarımız kardeşlerimiz evletlarımız var ,kendine gel...
Kpt ~ 4 yıl önce
Bu edepsizce yorumu yazan şahıs, babanız yabancı mı acaba?
HELAL BE ARAPLAR ~ 4 yıl önce
AÇIKLAMA GÜZEL

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ercan ~ 4 yıl önce
Büyük şirket!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000