15 Şubat 2024, Perşembe 15:50:51

Emirates'ten Business Class'a Özel Kıyafetler

Emirates, Business Class yolcularına hediye edeceği, yeni bir “uçak içi kıyafet” seti hazırladı.
  • Bakıyorum da arapseverler hemen ters yorumlara saldırmışlar. Bu kadar arapsever olacağınıza biraz olsun vatansever olmaya çalışın ne olur. Bırakın şu arap sevdasını arap merakını.
  • Tam arap işi reklam olmuş. Arap yolcular bayılır
  • Arap olmak zor iş ya. Para bol oraya buraya süreceğim diye uğraşıyor. Avrupalılar da ne isterlerse bunlara satıyor
  • Arap gecelik mi dağıtacak? Arapların hoşuna gider. Avrupalılar zaten arap havayolu kullanmaz. İyi olmuş
  • Darısı tk ya inş ve şu Salvatore ferragamo denen dandik markayı değiştirmeye
  • Proje güzel fakat bu kıyafetleri tuvalet dışında nerede giyebilecekler?
Emirates, Business Class yolcularına hediye edeceği, yeni bir “uçak içi kıyafet” seti hazırladı. Yenilikçi bir tasarıma sahip bu set, rahat ve ince bir sweatshirt ile eşofman altı, terlik ve kıyafetlerle uyumlu bir uyku maskesini içeriyor. Kıyafetler, uyurken giymek için tasarlanmış olmasının yanı sıra herhangi bir A380 dinlenme salonunda ya da yolculuk sırasında gündelik bir kıyafet olarak da giyilecek şekilde tasarlandı.
 
Emirates'in Business Class Uçak İçi Kıyafet Seti, hafif ve nefes alabilen özellikleriyle tanınan son derece yumuşak bir kumaştan üretildi. Şık kıyafetler ile sportif giyimi bir araya getiren bir moda akımı athleisure trendine göre tasarlanan ürünler, yumuşak mavi tonlarında hazırlandı. İki farklı beden seçeneği olan ürünler, organik iplikle dokunmuş jarse örgü tarzı sayesinde, farklı vücut tiplerine uyumlu olabiliyor.  Uçak içi kıyafet seti, yolculara bulutların üzerinde olduklarını hissettirecek şekilde yumuşak ve esnek bir konfor sunuyor.
 
9 saat ve üzeri uçuşlarda Business Class yolcularına kıyafet, terlik ve göz maskesinden oluşan tam set takdim edilirken; 2 saat 30 dakika ve üzeri uçuşlarda ise terlikve göz maskesi hediye ediliyor.
 
Business Class Uçak İçi Kıyafet Seti, Emirates'in yolcu deneyimini geliştirmeye yönelik devam eden yatırımlarının bir parçasını oluşturuyor ve tüm sınıflardaki yolcularının “iyisiyle uçmasını” sağlıyor. Havayolunun son yatırımları arasında yenilenmiş kabin iç mekânlarını kapsayan 120 uçaklı büyük bir retrofit projesi, leziz yiyeceklerden oluşan yeni menüler, şampanya markalarıyla özel ortaklıklar, Emirates kabin ekibi için yeni bir ikram ve hizmet programı, uçak içinde canlı televizyon yayınları ve geniş bir eğlence arşivi, tüm yolcular için ücretsiz Wi-Fi hizmeti, lüks hediye kitleri ve birinci sınıf bir şarap listesi de yer alıyor. Milyonlarca dolarlık yatırım yapılan ve bir yılı aşkın süredir geliştirme aşamasında olan Business Class Uçak İçi Kıyafet Seti; Emirates ekibi tarafından konfor, stil ve yeniden kullanılabilirlik açısından sınıfının en iyisi olacak şekilde tasarlandı. New York ve Boston gidiş-dönüş uçak seferlerindeki deneme süresi boyunca yolculardan, kıyafetlerle ilgili çok olumlu geri dönüşler alındı.

Emirates'ten Business Class'a Özel Kıyafetler

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Sever ~ 2 ay önce
Bakıyorum da arapseverler hemen ters yorumlara saldırmışlar. Bu kadar arapsever olacağınıza biraz olsun vatansever olmaya çalışın ne olur. Bırakın şu arap sevdasını arap merakını.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arabesk ~ 2 ay önce
Tam arap işi reklam olmuş. Arap yolcular bayılır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pijama ~ 2 ay önce
Arap olmak zor iş ya. Para bol oraya buraya süreceğim diye uğraşıyor. Avrupalılar da ne isterlerse bunlara satıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 2 ay önce
Yanlışın var Emiratsin yarı yolcusu Avrupalı:)
... Yazana ~ 2 ay önce
Emirates'in yönetici ve çalışan kadrosunun da çoğu avrupalı,ucuz bilet sattığı için de avrupalılar onları tercih ediyor...
Arap ~ 2 ay önce
Arap gecelik mi dağıtacak? Arapların hoşuna gider. Avrupalılar zaten arap havayolu kullanmaz. İyi olmuş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Darısı tk ya ~ 2 ay önce
Darısı tk ya inş ve şu Salvatore ferragamo denen dandik markayı değiştirmeye

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Proje ~ 2 ay önce
Proje güzel fakat bu kıyafetleri tuvalet dışında nerede giyebilecekler?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000