16 Mayıs 2019, Perşembe 10:52:03

Emirates Türkiye'de pilot arıyor

Emirates Havayolu, pilot işe alımı için 27-28 Mayıs 2019 tarihlerinde İstanbul’da görüşme günü düzenliyor.
  • Rahatsiz olan, memnun olmayan, mutlu olmayan gitsin sevgili dostlar, bu sirkette 77 filosu haric hayat gercekten Zor ve Zor oyunu bozar, yoneticilerimiz surekli strateji urettiklerini zannedip profesyonellikten, haktan, hukuktan ve de adaletten uzaklasiyorlar, ulke nasil yonetiliyorsa sirket de ayni sekilde yonetiliyor maalesef, ufuklari paradan otesini goremeyecek kadar siglasmis, ben ayda 3-5 kez meydana gelen bir skp olarak gitmek icin duygusal anlamda pekcok neden gormekle birlikte mantigim kal diyor, cunku rahatim, dar govde ucus ekiplerimizi anliyorum, hem az maas hem cok ve kisa ucus, sacma, akla mantiga aykiri, yeterince adamsiz kalirlarsa sistemi degistiriler seve seve, aksi zor gorunuyor, Allah sabir versin hepinize, kazasiz belasiz gunler diliyorum.
  • Kabin bile diye küçümsediğiniz insanlar sizi kurala rağmen full B/C ankara uçuşunda bile uçaktan aç indirmiyor ama kendileri aç iniyor. Siz hala kabin “bile” diye ayırımcılık yapın. Siz sîtmalı ülkelerde yatı yaparken kabin git gel yapmıyor. Cok deger gördükleri için zaten aynı şartlar altinda çalışıp sizin maaşınızın 3te 1ini alıyorlar dimi?
  • Bende sahsen sirkete karsi tutumun karalayici olmamasi gerektigini düsünüyorum. Ben THY yi ve Türkiyeyi ne olursa olsun özleyecegim cünkü burasi benim EVIM ve hepimizin EVI. Ama söyle bir gercekte var ki bu inkar edilemez, THY 737 filosunda ucan ucus personeli icin sürdürülebilir bir tempo ve hayat tarzi degil bu.(Sitma tehdidi, gittigimiz ülkelerdeki güvenlik tehditleri, yeme icme problemi vs) kendimi cok uzun zamandir hava yolu pilotu olarak hissedemiyorum. Yasayan anlar.
  • Değer kalmadı.. kendi kaptanını sevmeyen bir şirket oldu. Kabin bile daha fazla değer görüyor, herşey para değil ancak bir ayda 20 günümü şirket için yaşarken artık imkan değer ve parayı da düşünme zamanıdır.
  • haha ihanet diyor, alti ustu ucak ucuruyorsun diyen siz degil miydiniz? vatan savunmasi mi yapiyorduk biz yoksa? bi karar verin olm?
  • İşe gidebilmek için 2 saat öncesinden evden çık Dönüşte gece yarısına kalmışsan vay haline 12+2 saat mesai yap sonra gel 12 saat istirahat ama -1 saat yol ertesi gün -2 saat kaldı sana 9 saat Eziyet ediyorsunuz
  • 2 senedir burada uçuyorum,Türkiye'de uçanlara hayret ediyorum.İyi araştırıp doğru karar vermelisiniz.Saygılar...
  • 4 yıl yaşadım orada. Gerçekten iğrenç bir iklimi var. Yazın sıcaklık 45+ , nem oranı %90. Kışın sürekli kum fırtınaları... ağaç yok, yeşil yok... kültür yok.... Tr’deki maaş ile aradakı farkın en az 15 bin dolar olması lazım. Yoksa değmez. 380 ve 77 mesul kaptana Konaklama yardımı dahil 18 bin dolar maaş bence çok az. He 18 bin doları dar gövde FO ya verirse, mesul kaptanlara da 35-40 bin dolar verirse o zaman düşünülebilir. Yoksa Dubai gerçekten çekilecek çile değil. Gidip orda Ukala ingilizlerin emri altına girmez kimse
  • Thy kahir vs emirates ....vs imkan....vs saygı....vs huzur.....vs saglik..(policeler)....vs izinler.....vs ucus proglama.....vs ucus emniyet ....vs yorgunluk......vs hastalik( sıtmalı operasyon)....vs vs vs....
  • Bakıyorumda burada thy girmek için binbir takla atanlar bakan miletvekili torpil peşinde koşanlar iktidar yanlısı görünüp thy de işe girdikten sonra iktidara sabah akşam küfür edenler toplanmış nankörlük yapıyor onlara gökyüzünün kapısını açan şirkete hakaret yağdırıyorlar ne diyim size Nankörler ne çabuk unutunuz işsiz günlerinizi kapı kapı dolaşıp torpil aradığınızı şimdi kalkmış utanmadan sıkılmadan nankörlük yapıyorsunuz yazıklar olsun bu arada tk çalışanı değilim asla kapısının önünden bile geçmedim bilginize...

Emirates Havayolu, pilot işe alımı için 27-28 Mayıs 2019 tarihlerinde İstanbul’da görüşme günü düzenliyor.

Emirates Havayolu, sürekli büyüyen filosu ve genişleyen uçuş ağına paralel olarak kabin ekibi işe alımlarını da hızlandırıyor. Emirates’in pilot ekibine Türkiye’den başvuran adaylar için 27-28 Mayıs 2019 tarihlerinde Crowne Plaza İstanbul Florya’da* görüşme günü düzenleniyor.

Pilot görüşme günü, ilgilenen pilotlara, işe alma süreci hakkında daha fazla bilgi sunarken, Emirates pilotu olmanın faydaları hakkında Emirates personeli ile birebir görüşmek ve Dubai’de yaşamak ve çalışmanın nasıl olduğunu öğrenmek adına büyük bir fırsat sunuyor.

İlgilenen pilot adaylarının, görüşme yerine zamanında gelmesi ve bilgilendirme oturumuna katılması gerekiyor. Pilotların oturum için öncesinde kayıt yaptırması gerekmiyor. Emirates ayrıca, pilot eşlerini de Dubai’de yaşam, çocukların eğitimi ve diğer konularda bilgi alabilmesi için sunumlara katılmaya davet ediyor.

Emirates, tanıtım toplantısına katılmaları mümkün olmayan, ancak Emirates’te bir kariyer yapmak isteyen pilotların, http://www.emiratesgroupcareers.com/pilots/ adresinden de çevrimiçi başvuru yapmalarını mümkün kılıyor.

Emirates Pilotu Olmak

Bir Emirates pilotu olarak, adaylar, dünyanın önde gelen kültür ve ticaret merkezlerinden birisi olan Dubai’de yaşarken, aşağıdaki imkanlardan yararlanabilecekler:

● Dubai’de rekabete uygun, vergisiz maaş
● Dubai’nin merkezinde, şirket tarafından sağlanan konaklama (apartman dairesi/ villa) imkânı
● Yaşam ve Kaza, Genel Sağlık ve Diş Sağlığı sigortası
● 4 ila 19 yaş arası çocuklar için, global ilkokul ve ortaokul eğitim ödeneği
● 42 takvim günü yıllık izin
● Dubai’deki eviniz ve havaalanı arası transfer
● Yıllık ikramiye
● Pilot ve geçerli aile bireylerine ‘ücretsiz’ yıllık bilet
● Pilot ve geçerli aile bireyleri ve arkadaşları için, imtiyazlı seyahat imkanları
● Dubai ve yurtdışında bulunan 600’den fazla perakende noktasında Platinum indirimler

Emirates ayrıca, pilotların kariyerlerini geliştirmek için, şirket içinde birçok fırsat sağlayarak pilotlara, Uçuş Öğretim Görevlisi ve Eğitim Kaptanı gibi alternatif profesyonel roller de sunuyor.

Aynı zamanda, Emirates, hepsi ya Airbus A380 ya da Boeing 777 olan, 270’in üzerinde yolcu uçağı ile endüstrideki en büyük filolardan birisini işletiyor. Emirates, B777 ile İstanbul Havaalanı’na ve Sabiha Gökçen Havaalanı’na haftada 18 uçuş gerçekleştiriyor. Emirates, filosunu ve şimdiden altı kıtadaki 86 ülkede bulunan 158’den fazla destinasyonu kapsayan ağını genişletmeye devam edecek.

Daha fazla bilgi için, Emirates Havayolları’nın resmi internet sitesindeki kariyer sayfasını ziyaret ediniz (http://www.emiratesgroupcareers.com/pilots/).

*İstanbul’da gerçekleşecek pilot görüşme oturumları, 27 Mayıs’ta saat 10.00 ve 14.00, 28 Mayıs’ta ise saat 10.00’da gerçekleştirilecek. Tanıtım toplantısının yapılacağı yer Şenlikköy Mahallesi, Yeşilköy Halkalı Cd. No: 95, 34153 Bakırköy/İstanbul adresindeki Crowne Plaza İstanbul Florya olacak
 

Emirates Türkiye'de pilot arıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (99)

Bnm ~ 4 gün önce
Rahatsiz olan, memnun olmayan, mutlu olmayan gitsin sevgili dostlar, bu sirkette 77 filosu haric hayat gercekten Zor ve Zor oyunu bozar, yoneticilerimiz surekli strateji urettiklerini zannedip profesyonellikten, haktan, hukuktan ve de adaletten uzaklasiyorlar, ulke nasil yonetiliyorsa sirket de ayni sekilde yonetiliyor maalesef, ufuklari paradan otesini goremeyecek kadar siglasmis, ben ayda 3-5 kez meydana gelen bir skp olarak gitmek icin duygusal anlamda pekcok neden gormekle birlikte mantigim kal diyor, cunku rahatim, dar govde ucus ekiplerimizi anliyorum, hem az maas hem cok ve kisa ucus, sacma, akla mantiga aykiri, yeterince adamsiz kalirlarsa sistemi degistiriler seve seve, aksi zor gorunuyor, Allah sabir versin hepinize, kazasiz belasiz gunler diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 5 gün önce
Kabin bile diye küçümsediğiniz insanlar sizi kurala rağmen full B/C ankara uçuşunda bile uçaktan aç indirmiyor ama kendileri aç iniyor. Siz hala kabin “bile” diye ayırımcılık yapın. Siz sîtmalı ülkelerde yatı yaparken kabin git gel yapmıyor. Cok deger gördükleri için zaten aynı şartlar altinda çalışıp sizin maaşınızın 3te 1ini alıyorlar dimi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
F/O 737 ~ 5 gün önce
Bende sahsen sirkete karsi tutumun karalayici olmamasi gerektigini düsünüyorum. Ben THY yi ve Türkiyeyi ne olursa olsun özleyecegim cünkü burasi benim EVIM ve hepimizin EVI. Ama söyle bir gercekte var ki bu inkar edilemez, THY 737 filosunda ucan ucus personeli icin sürdürülebilir bir tempo ve hayat tarzi degil bu.(Sitma tehdidi, gittigimiz ülkelerdeki güvenlik tehditleri, yeme icme problemi vs) kendimi cok uzun zamandir hava yolu pilotu olarak hissedemiyorum. Yasayan anlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kpt ~ 5 gün önce
Değer kalmadı.. kendi kaptanını sevmeyen bir şirket oldu. Kabin bile daha fazla değer görüyor, herşey para değil ancak bir ayda 20 günümü şirket için yaşarken artık imkan değer ve parayı da düşünme zamanıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kabin ~ 4 gün önce
Kabin bile derken????????????
ihanet? ~ 5 gün önce
haha ihanet diyor, alti ustu ucak ucuruyorsun diyen siz degil miydiniz? vatan savunmasi mi yapiyorduk biz yoksa? bi karar verin olm?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
737 Kaptan ~ 5 gün önce
İşe gidebilmek için 2 saat öncesinden evden çık Dönüşte gece yarısına kalmışsan vay haline 12+2 saat mesai yap sonra gel 12 saat istirahat ama -1 saat yol ertesi gün -2 saat kaldı sana 9 saat Eziyet ediyorsunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fo ~ 5 gün önce
2 senedir burada uçuyorum,Türkiye'de uçanlara hayret ediyorum.İyi araştırıp doğru karar vermelisiniz.Saygılar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dubai’de yaşanmaz ~ 6 gün önce
4 yıl yaşadım orada. Gerçekten iğrenç bir iklimi var. Yazın sıcaklık 45+ , nem oranı %90. Kışın sürekli kum fırtınaları... ağaç yok, yeşil yok... kültür yok.... Tr’deki maaş ile aradakı farkın en az 15 bin dolar olması lazım. Yoksa değmez. 380 ve 77 mesul kaptana Konaklama yardımı dahil 18 bin dolar maaş bence çok az. He 18 bin doları dar gövde FO ya verirse, mesul kaptanlara da 35-40 bin dolar verirse o zaman düşünülebilir. Yoksa Dubai gerçekten çekilecek çile değil. Gidip orda Ukala ingilizlerin emri altına girmez kimse

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vay be ~ 5 gün önce
Biz yer hizmetleri olarak ayda 400 dolara çalışıyoruz hemde anamız ağlıyor hayat işte
77737 ~ 6 gün önce
Thy kahir vs emirates ....vs imkan....vs saygı....vs huzur.....vs saglik..(policeler)....vs izinler.....vs ucus proglama.....vs ucus emniyet ....vs yorgunluk......vs hastalik( sıtmalı operasyon)....vs vs vs....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nankörler ~ 6 gün önce
Bakıyorumda burada thy girmek için binbir takla atanlar bakan miletvekili torpil peşinde koşanlar iktidar yanlısı görünüp thy de işe girdikten sonra iktidara sabah akşam küfür edenler toplanmış nankörlük yapıyor onlara gökyüzünün kapısını açan şirkete hakaret yağdırıyorlar ne diyim size Nankörler ne çabuk unutunuz işsiz günlerinizi kapı kapı dolaşıp torpil aradığınızı şimdi kalkmış utanmadan sıkılmadan nankörlük yapıyorsunuz yazıklar olsun bu arada tk çalışanı değilim asla kapısının önünden bile geçmedim bilginize...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Olamazsın zaten ~ 5 gün önce
Tk çalışanı olamazsın ve kendinde dile getirmişsin kapısından bile geçemezsin

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000