04 Aralık 2023, Pazartesi 13:32:53

Emirates Türkiye'de kabin memuru arayışını sürdürüyor

Dubai merkezli havayolu şirketi Emirates, çok uluslu kabin ekibine yeni katılacak yetenekleri arıyor. Bu kapsamda düzenlenecek olan değerlendirme günleri, Türkiye genelinde farklı tarihlerde gerçekleştirilecek.
  • Maasi 1900$ arti benefitler arti harcirah,yaklasik 3000$…10yillik purser maasi 3500$arti benefitler vs ile 5000$.Thy!!!! Tabiki 1500$dan baslar encok 4000$e cikar!!!ustune de oradaki adam kira vermez!!!sen burda minimum 700-800$kira verirsin enaz!!!
  • ingilizce yok bakim yok sempati yok duba yok civata bol
  • İngilizce bilmeyen kezbanlar başvuramaz notu ekleselerdi. Ahh ahh bizim kızlar çok gitmek isterlerdi ama neyse…
  • Şirketteki herkessss kabine gizli düşmanlık içinde, kabindekilerin ise umurunda değilsiniz. Ne istiyorsunuz anlamadım? Ne bu düşmanlık ? Ne yaptı size kabin memurları, herkes işinde gücünde . İşinize bakın adam olun!
  • Çalışanına sahip çıkan emeğinin karşılığını veren türkiye de pilotların alabileceği parayı kabin memuruna veren bir şirket girmeyi başarırsanız tebrikler
  • Bulamadılar mı halen?
  • Araplar köle arıyor aman dikkat
  • Sürekli ağlayıp cırlayan mükemmel ingilizceli amir ve memur arkadaşlar buyrun, ingilizcenize güveniyorsanız ilan orada.

Dubai merkezli havayolu şirketi Emirates, çok uluslu kabin ekibine yeni katılacak yetenekleri arıyor. Bu kapsamda düzenlenecek olan değerlendirme günleri, Türkiye genelinde farklı tarihlerde gerçekleştirilecek.

Emirates, 160 farklı milletten oluşan global kabin ekiplerine yeni katılacak adaylar için değerlendirme günleri düzenliyor. İlgilenen adaylar, 8 Aralık 2023 tarihinde Mövenpick Hotel İzmir’de, 19 Aralık 2023 tarihinde The Marmara Antalya’da ve 28 Aralık 2023 tarihinde DoubleTree by Hilton Bodrum’da gerçekleştirilecek değerlendirme günlerine katılma şansına sahip olacaklar.

Emirates'in kabin ekibinde görev alacak adaylardan beklenen özellikler arasında güvenlik, liderlik ve mükemmel hizmet anlayışı bulunuyor. Havayolu şirketi, güvenlik konusunu ön planda tuttuğu için ideal adaylardan uçak içi hizmetlerin yanı sıra güvenlik ve emniyet prosedürlerinin etkin bir şekilde yönetilmesini talep ediyor. Emirates, bu adaylara Dubai'deki son teknolojiyle donatılmış havacılık akademisinde birinci sınıf bir eğitim sunmayı taahhüt ediyor.

İngilizce dilinde güncel bir özgeçmiş (CV) ve yeni çekilmiş bir fotoğraf ile başvuru yapacak adaylar, kariyerlerine Emirates ile bir başlangıç yapma fırsatını elde edebilirler.

Emirates'in geniş gövdeli uçaklardan oluşan modern filosu, altı kıtada 130'dan fazla şehre düzenlediği uluslararası operasyonlarla dikkat çekiyor. Şirket, dünyanın en büyük Boeing 777 ve Airbus A380 uçak filosuna sahiptir. Dubai'de çalışacak olan kabin ekibi üyeleri, vergiden muaf maaş, ücretsiz konaklama, transfer imkanları, kapsamlı sağlık sigortası ve Dubai'deki alışveriş ve eğlence etkinliklerinde özel indirimler gibi bir dizi avantajdan yararlanma fırsatına sahip olacaklar.

Emirates Havayolları, 36 yıldır Türkiye'ye düzenlediği uçuşlarla bu ülkede güçlü bir varlık sergiliyor. Şu anda İstanbul’dan haftalık 21 sefer ile Dubai ve 130’dan fazla şehre seferler gerçekleştiren Emirates, Türk havacılık sektöründe önemli bir oyuncu olarak öne çıkıyor.
 

Başvuru detayları ve değerlendirme süreci ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 
Emirates Türkiye'de kabin memuru arayışını sürdürüyor

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Giris ~ 3 ay önce
Maasi 1900$ arti benefitler arti harcirah,yaklasik 3000$…10yillik purser maasi 3500$arti benefitler vs ile 5000$.Thy!!!! Tabiki 1500$dan baslar encok 4000$e cikar!!!ustune de oradaki adam kira vermez!!!sen burda minimum 700-800$kira verirsin enaz!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
duran gaya jet ~ 3 ay önce
ingilizce yok bakim yok sempati yok duba yok civata bol

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uzman ~ 3 ay önce
İngilizce bilmeyen kezbanlar başvuramaz notu ekleselerdi. Ahh ahh bizim kızlar çok gitmek isterlerdi ama neyse…

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kabin ~ 3 ay önce
Şirketteki herkessss kabine gizli düşmanlık içinde, kabindekilerin ise umurunda değilsiniz. Ne istiyorsunuz anlamadım? Ne bu düşmanlık ? Ne yaptı size kabin memurları, herkes işinde gücünde . İşinize bakın adam olun!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bilen biri ~ 3 ay önce
Çalışanına sahip çıkan emeğinin karşılığını veren türkiye de pilotların alabileceği parayı kabin memuruna veren bir şirket girmeyi başarırsanız tebrikler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bi bak hele ? ~ 3 ay önce
25k maaşta gözün varsa, ya da kaptanlara bu maaşı reva görüyorsan, sende bir problem var demektir dostum...
Vatandaş ~ 3 ay önce
Bulamadılar mı halen?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dikkat ~ 3 ay önce
Araplar köle arıyor aman dikkat

Yanıtla

Kalan karakter 1000
IFE TECH ~ 3 ay önce
Sürekli ağlayıp cırlayan mükemmel ingilizceli amir ve memur arkadaşlar buyrun, ingilizcenize güveniyorsanız ilan orada.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vatan ~ 3 ay önce
Vatansever biri gitmez. Arapseverlere uygun bir haber
Sızı de beklerız ~ 3 ay önce
PlayStation!
CA ~ 3 ay önce
Senin gibileri 8-10 sene boyunca her türlü şartta ordan oraya minimum istirahatlerle uçurup ailesinden sevdiklerinden sosyal hayatından uzaklaştıracaksın üstüne bir de kazanılmış haklarını ara sıra elinden alacaksın ondan sonra bakalım böyle “cırlama zırlama” gibi kelimeleri sakız gibi kullanabiliyor musun !!
~ 3 ay önce
Vatanseverlikle ne alakası var? :))
Amir ~ 3 ay önce
İngilizceme güveniyorum ama gitmiyorum? Sana mı soracağız tech efendi, sen kendi işine bak.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000