07 Nisan 2024, Pazar 09:16:11

Emirates, Türkiye'de kabin memuru arayışını sürdürüyor

Emirates, çok uluslu kabin ekibine katılmak üzere online başvuru yaparak seçilecek ve mülakata davet edilecek adaylar için 10 Nisan 2024 tarihinde İstanbul ve 21 Nisan 2024 tarihinde Antalya’da değerlendirme günleri düzenliyor.
  • BASVURU YAPAMAYACAKTIR. Hayalperestler icin NASA alimi var ona basvuru yapabilirsiniz.
  • Yalan soylüyorlar alanlar beli olmustur bu ilan formalite milleti kındırmayın Benım yakınım amerıkada 15 sene eğitim yaptı ana lisan ingilizce diye bilirim kac sefer muracat ettı mulkata dahi cagırmadılar. Gunahtır genclere ümitlendırmayın bi sefer de ben havacı oldugum icin bır fısat bulup mulakatı yapan kısıyle Konusurum ne mumkun gorüşmek bır ingiliz bayan dosyayı koy masanın ustune gıt okadar bu olay 3 sefer denedi hepsı boş. Saygılar sunuyorum.
  • Maçanız yiyorsa buyrun başvurun hadi neredesiniz çaycı çorbacı diyenler piste alalım sizi başvurunuzu görelim? Siz anca bavul taşır tornavida çevirirsiniz… bizimle aşık atmayın kendinizi bir daha da bir tutmayın kapiş?
  • Adamı temsil eden sendika yüzde 56 zam artı prim almış. Bu ay da 2500 tl seyyanen almışlar. Hala daha AO 64 aldı benimki niye eskik diyor. Onlar hava iş sendikalı diyorlar eee biz de çelik işliyıh diyor git ulan işine deyip yolluyorlar. Ayrıca doğudaki dayı bile İzmir çok güzel İstanbul çok güzel ama sahabı var benana diyor. Senana tamam mı aslanım senana. Sen git maaş zammın bilmem neyin vs için kendi sendikana iştirak başkanına vs yap bişeyler işte. Bak AO da kimse ama teknik aldı biz almadık prim demiyor. Bize de prim söylenmişti ne oldu dendi ve yalan oldu gitti. Sen AO nun neden 3 ay zamsız maaş aldığını sorguladın mı da ben neden eksik alıyorum 2-3 puan diyorsun( son iyileştirme ve prim ile). Her koyun kendi bacağından asılır. Kapı orada gidin isteyin kapı orada istemiyor iseniz ryan Air vs varmış oraya gidin. Kendi işinize bakın başkasının emeğinden size ne işinden size ne?
  • Hadi bakalım arapseverler arap personel arıyor
  • Kabin memurlarına "ne yapıyorsunuz ki, iki sandviç verip geçiyorsunuz" diyenler buyrun aslan parçaları göreyim sizi
  • Sen geldin bordrolar gelmedi
  • Dubai gidecekler şimdiden yolunuz açık olsun .işler bir yerde iyi gitmiyorsa hicret etme imkanı var .global düşünün çocuklarınızın geleceği için adım atın .
  • Teknik Japonya’dan malı alıp bir sonraki gün yani 24 saat sonra bizimle birlikte tekrar dönüyor. Tokyo Haneda osaka sene boyunca on binlerce koltuk bunlara tahsis ediliyor gördüğüm an gümrüğe bilgisini vereceğim biz hiç değilse alnımızın teriyle çay çorba dağıtarak paramızı kazanıyoruz istisnalar kaideyi bozmaz ancak Japonya hatlarına 50 tane teknik ve TGS gidiyorsa bir tane kabinden giden oluyor kusura bakmayın kurunun yanında yaş da yanacak. Ha bir de uçakla sakın ayrıcalık istemeyin zaten yük olur şekilde gidiyorsunuz
  • Parası yetmeyen bize çorbacı diyenler gidebilirler dilleri yetiyorsa. Bc Japonya bileti veriyorlarmış her ay 10 tane. Ayrıca Dubai’de de faiz yok 2 taraflı ticaret çevirebilirsiniz İstanbul’a getirip hem Japonya’dan hem Dubai’den aldığınız motorsiklet malzemeleri makyaj malzemeleri playstationlar rolexler falan. Her uçuş 50 kişi Japon aşıkları sizi.

Emirates, çok uluslu kabin ekibine katılmak üzere online başvuru yaparak seçilecek ve mülakata davet edilecek adaylar için 10 Nisan 2024 tarihinde İstanbul ve 21 Nisan 2024 tarihinde Antalya’da değerlendirme günleri düzenliyor.

Dubai merkezli havayolu, kişiye özel ve mükemmel ağırlama hizmetleri sunmaya ve yolcular için unutulmaz anlar yaratmaya istekli yetenekler arıyor. Emirates'in en büyük önceliklerinden birinin güvenlik olması sebebiyle, ideal adayların kendinden emin bir şekilde liderlik etmesi, uçak içi hizmetlerin, güvenlik ve emniyet prosedürlerinin yönetiminin kontrolünü üstlenmesi bekleniyor. Emirates kabin ekibinin tamamına, havayolunun Dubai'deki son teknolojiyle donatılmış havacılık akademisinde birinci sınıf bir eğitim sunulacak. 

Kariyerlerine kusursuz bir başlangıç yapmayı planlayan adayların, yalnızca özel davetle katılabilecekleri bu işe alım etkinliklerine seçilmek için İngilizce dilinde yazılmış güncel bir özgeçmiş (CV) ve yeni çekilmiş bir fotoğraf ile internet üzerinden başvuru yapması gerekiyor.

Adayların tüm günü mülakat alanında geçirecek şekilde hazırlıklı gelmeleri gerekiyor.

Emirates’in 160’ın üzerinde farklı milletten oluşan kelimenin tam anlamıyla global kabin ekipleri, havayolu şirketinin yolcu çeşitliliğinin ve 200'den fazla geniş gövdeli uçaktan oluşan modern filosu ile altı kıtada 130'u aşkın şehirde düzenlediği uluslararası operasyonların bir yansıması olarak görünüyor.

Dünyanın en büyük Boeing 777 ve Airbus A380 uçak filosuna sahip olan Emirates, kabin ekibi adaylarına olağanüstü kariyer fırsatları, mükemmel eğitim olanakları ve geniş yelpazeli bir gelişim programı sunuyor. Heyecan verici, kozmopolit bir şehir olan Dubai’de çalışacak olan Emirates kabin ekibi üyelerinin tamamı, vergiden muaf maaş, havayolu şirketi tarafından sağlanan ücretsiz konaklama, işe gidiş-geliş transfer imkânı ve kapsamlı bir sağlık sigortası gibi çeşitli yan hakların yanında Dubai'deki alışveriş ve eğlence etkinliklerinde özel indirimleri içeren çok cazip bir istihdam paketinden faydalanabiliyor.

Emirates'in büyüyen global uçuş ağı, altı kıtaya yayılmış geniş seyahat fırsatlarını da beraberinde sunuyor. Hem Emirates kabin ekibi üyeleri hem de aileleri ve arkadaşları uçuş düzenlenen tüm noktalarda cazip ve ayrıcalıklı seyahat avantajlarından yararlanabiliyor.

Emirates 36 yıldır Türkiye'ye uçuşlar düzenlemekte ve şu anda İstanbul’dan haftalık 21 sefer ile Dubai ve 130’u aşkın şehre seferler gerçekleştiriyor.

Emirates, Türkiye'de kabin memuru arayışını sürdürüyor

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

FO sevgilisi olan kizlar ~ 2 ay önce
BASVURU YAPAMAYACAKTIR. Hayalperestler icin NASA alimi var ona basvuru yapabilirsiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Havacı ~ 2 ay önce
Yalan soylüyorlar alanlar beli olmustur bu ilan formalite milleti kındırmayın Benım yakınım amerıkada 15 sene eğitim yaptı ana lisan ingilizce diye bilirim kac sefer muracat ettı mulkata dahi cagırmadılar. Gunahtır genclere ümitlendırmayın bi sefer de ben havacı oldugum icin bır fısat bulup mulakatı yapan kısıyle Konusurum ne mumkun gorüşmek bır ingiliz bayan dosyayı koy masanın ustune gıt okadar bu olay 3 sefer denedi hepsı boş. Saygılar sunuyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hadi bavulcu ve tornavidacılar ~ 2 ay önce
Maçanız yiyorsa buyrun başvurun hadi neredesiniz çaycı çorbacı diyenler piste alalım sizi başvurunuzu görelim? Siz anca bavul taşır tornavida çevirirsiniz… bizimle aşık atmayın kendinizi bir daha da bir tutmayın kapiş?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tornavidacı ~ 2 ay önce
Tornavidacı ve kekçi diyerek levelini belli etmişsiz. Paragöz biri olduğun belli…
Çok saçma ~ 2 ay önce
Anlamsız ,gereksiz ,saçma bir yorum olmuş .tornavidacılardan kendini geliştirenler uzun zamandır Arapların petrolünden faydalanıyorlar zaten oradan emekli olanlar bile var ,çok iyide kazandılar .Yani burada kabin için bir mülakat olması hedef kitleni hadi bakalım diyerek sözde küçümseye çalışman mantıksız . Tabiki buradaki tornavida kullanıcılarıda mesleki dayanışma örgütlenme yapamayışları nedeniyle kabinden daha az ücret aldıkları için çaycı tabirleri ancak kendi seviyelerini gösterir .memnun olmayana ,uluslar arası iş yaparım özgüveni ve donanımı olana kapı açıık . Yorumlarda çoşacağınıza kendinizi geliştirin gidin .
Kıyaslamak Yanlış ~ 2 ay önce
Herkesin yaptığı iş değerlidir. Kıyaslama yapmanıza gerek yok bence. Emirates size 2.000-2.500 bandında maaş verirken aşağılamaya çalıştığınız işi yapan kişilere 6.000-7.000 bandında maaş veriyor. Herkese güvenli uçuşlar.
BENANA ~ 2 ay önce
Adamı temsil eden sendika yüzde 56 zam artı prim almış. Bu ay da 2500 tl seyyanen almışlar. Hala daha AO 64 aldı benimki niye eskik diyor. Onlar hava iş sendikalı diyorlar eee biz de çelik işliyıh diyor git ulan işine deyip yolluyorlar. Ayrıca doğudaki dayı bile İzmir çok güzel İstanbul çok güzel ama sahabı var benana diyor. Senana tamam mı aslanım senana. Sen git maaş zammın bilmem neyin vs için kendi sendikana iştirak başkanına vs yap bişeyler işte. Bak AO da kimse ama teknik aldı biz almadık prim demiyor. Bize de prim söylenmişti ne oldu dendi ve yalan oldu gitti. Sen AO nun neden 3 ay zamsız maaş aldığını sorguladın mı da ben neden eksik alıyorum 2-3 puan diyorsun( son iyileştirme ve prim ile). Her koyun kendi bacağından asılır. Kapı orada gidin isteyin kapı orada istemiyor iseniz ryan Air vs varmış oraya gidin. Kendi işinize bakın başkasının emeğinden size ne işinden size ne?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Emir bey ~ 2 ay önce
Hadi bakalım arapseverler arap personel arıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Emir bey ~ 2 ay önce
Kısaca köle arıyor
CEYSIN ~ 2 ay önce
Kabin memurlarına "ne yapıyorsunuz ki, iki sandviç verip geçiyorsunuz" diyenler buyrun aslan parçaları göreyim sizi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fff ~ 2 ay önce
arap severmisin ?
Ayın 7si ~ 2 ay önce
Sen geldin bordrolar gelmedi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Km1 ~ 2 ay önce
Zamsız aldığımız 2 ayın geri ödemesi yatmamış:(
Önünüz açık olsun ~ 2 ay önce
Dubai gidecekler şimdiden yolunuz açık olsun .işler bir yerde iyi gitmiyorsa hicret etme imkanı var .global düşünün çocuklarınızın geleceği için adım atın .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tk kabin ~ 2 ay önce
Teknik Japonya’dan malı alıp bir sonraki gün yani 24 saat sonra bizimle birlikte tekrar dönüyor. Tokyo Haneda osaka sene boyunca on binlerce koltuk bunlara tahsis ediliyor gördüğüm an gümrüğe bilgisini vereceğim biz hiç değilse alnımızın teriyle çay çorba dağıtarak paramızı kazanıyoruz istisnalar kaideyi bozmaz ancak Japonya hatlarına 50 tane teknik ve TGS gidiyorsa bir tane kabinden giden oluyor kusura bakmayın kurunun yanında yaş da yanacak. Ha bir de uçakla sakın ayrıcalık istemeyin zaten yük olur şekilde gidiyorsunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kabin ~ 2 ay önce
Sizden öğrenmişlerdir bu işleri.Bavul ticareti yapan kabincilerin yakalanmasından sonra bütün uçucuları suçlamadık sizler gibi.Gördüğünü şikayet et madem kaçakçılık yapılıyorsa.
ffff ~ 2 ay önce
demekki bayrak tasıyıcı adı altında kacakçılık yapılıyor
Kabin yazan ~ 2 ay önce
Her uçuş 50 tane 3 Japon hattı haliyle binlerce teknik bu işin içinde. Önce sen dur diyeceksin yapmıyorsan. Hem kaçakçılık yapıp hem de durduk yere AO çalışanına da bk atmayacaksınız. Herkes kendi aleminde herkes sadece kendi ekip arkadaşını anlar. Kimse kusura bakmasın aldığınız yüzde 56 hak ettiğiniz oran. Çok bile hatta.
HEELEEEE BAAAKK ~ 2 ay önce
Yıllardır tgs teknik bavul ticareti yapıyor değilmi, kıllık yaparsanız o pass kontuarında kıllığın kralını görürsünüz boş uçakta bile sistemden full gösterir uçurtmam birinizi haberiniz olsun boş yapmayın az ötede oynayın haddinizi bilin. Siz kimsinizde kendi boş muhabbetinize tgs yi katıyorsunuz.
xxx ~ 2 ay önce
15 yıldır thy deyim son 1 yıldır birçok kişiden teknik kaçakçılık çetesi duyuyorum. belli hatlarda sürekli gidip geliyor deniliyor. çok arkadaşım şahit olmuş duyduğum da bilindiği ve göz yumulduğu şeklinde. ayrıca onların ekip terminalinden çıkmadığı aşikar uçucu kolay kolay işini riske atmaz ama diğer birimlerde aidiyet daha az
Teknik aş dekiler ~ 2 ay önce
Parası yetmeyen bize çorbacı diyenler gidebilirler dilleri yetiyorsa. Bc Japonya bileti veriyorlarmış her ay 10 tane. Ayrıca Dubai’de de faiz yok 2 taraflı ticaret çevirebilirsiniz İstanbul’a getirip hem Japonya’dan hem Dubai’den aldığınız motorsiklet malzemeleri makyaj malzemeleri playstationlar rolexler falan. Her uçuş 50 kişi Japon aşıkları sizi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Votandas ~ 2 ay önce
Yani 'THY teknik aş çalışanları kaçakçılık mı yapiyor' demek istiyorsunuz biraz daha açık olur musunuz. Halbu ki hem ekip terminali hem yolcu terminalinde çok sıkı gümrük denetimleri varken, ekip terminalinde kabin ekiplerinin üzeri dahi aranirken öyle mi? Nasıl yapiyolar acaba bu parçaları getirme işlerini? Yoksa Japonyadan gelen uçakları teknikte çalışan kaçakçılık yaptığı diğer teknik aş çalışanları mı karşılıyor ucaktan yolcu iner inmez... Yoksa Japonyadan gelen mallar uçağın uygun bölümlerine zula yapılıp sonradan uçağa gelen teknik çalışanları tarafından mı teslim alınıyor. Ayrıca bu gümrük neden ikide bir uçuştan hemen sonra uçağın küçük bölmelerini vs aramaya başladı eskiden yoktu sanırım böyle şeyler....
Tk ~ 2 ay önce
Sorular içinde mükemmel cevaplar var. Çok değil 3 uçak iniş sonrası denetim yapılsa pass yolcu sayısı 0 a düşer. Bir insan neden benimle gidip ertesi gün benimle döner? Japonya havası almak için kimse 14 saat yol gidiş dönüş çekmez. Artık cimer e yazan onlarca kişi var kendileri bilir yetkinlikleri tutarsa çay çorba dağıtma işine bekleriz.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000