29 Eylül 2022, Perşembe 08:59:47

Emirates SkyCargo'dan yeni hamle

Emirates SkyCargo, kullanıcı deneyimini ve rezervasyon verimliliğini artırmak için dijital bir hareketle, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerinin kargo gönderileri için uçuşlarına doğrudan erişmeleri ve rezervasyon yapmalarına yönelik yeni bir kanal ekliyor
  • Bu da haber mi şimdi THY de webcargo ile çalışıyor aylardır, sanki marsta koloni kurmuşlar
  • Bu projeyi TK çoktan başlattı, öncüsü TK'dır. Arap basar parayı, aman başkasında olandan eksik kalmayayım diye boy boy da reklamını yapar, asıl sahibinden de öne çıkar onunla her zamanki gibi..
  • Thy varken kimse araba kargo teslim etmez. Siz arap yarım adasını hedefleyin
  • Canım şirketim

Emirates SkyCargo, kullanıcı deneyimini ve rezervasyon verimliliğini artırmak için dijital bir hareketle, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerinin kargo gönderileri için uçuşlarına doğrudan erişmeleri ve rezervasyon yapmalarına yönelik yeni bir kanal ekliyor.

Sektörün en büyük hava kargo rezervasyon platformu olan Freightos, WebCargo ile çalışan Emirates SkyCargo müşterileri, doğrudan rezervasyon yapmak için kargo havayolunun uçuşlarına ve envanterine hızlı ve kolay bir şekilde doğrudan erişebilecekler.

"Emirates SkyCargo, arka uçtaki operasyonlarımızı ve ön cephedeki yolcu deneyimimizi geliştirmemizi sağlayan dijital teknolojiler geliştirmeye ve uygulamaya devam ediyor. WebCargo ile ortaklık, ürünlerimize ve hizmetlerimize erişimi iyileştirmemize ve yolcularımız için güvenli ve uygun bir rezervasyon kanalı sunmamıza olanak tanıyor." diyen Emirates Kargo Bölümü Kıdemli Başkan Yardımcısı Nabil Sultan, “Bu, her Emirates SkyCargo müşterisi için rezervasyondan teslimata kadar birinci sınıf bir deneyim sağlamak adına, üzerine çok çalıştığımız ve devam eden birkaç girişimden yalnızca biri.’’ dedi.

Freightos Group CEO'su Zvi Schreiber, "Dünyanın en büyük havayollarından biri olan Emirates SkyCargo ile daha verimli tedarik zincirlerini güçlendirme yolculuğunda ortak olmaktan gurur duyuyoruz. WebCargo, dünya çapında 10.000'den fazla nakliye ofisini, mevcut global hava kargo kapasitesinin yüzde 40'ından fazlasını temsil eden havayollarına bağlar ve bu anlık fiyatlandırmayı ve rezervasyonu, ister WebCargo.co ister Webcargo'nun API'leri aracılığıyla, günümüzün tedarik zincirinde  gezinmek için gereken esnekliği sağlarken, verimlilik ve veri güvenilirliğinde çarpıcı iyileştirmeler sağlar." ifadelerini kullandı.

Emirates SkyCargo, İspanya, Hollanda, Almanya, Fransa, İtalya, Birleşik Krallık ve Türkiye'nin WebCargo platformuna müşteri erişimini aşamalı olarak kullanıma sunuyor. Ekim ayının sonunda, Emirates SkyCargo'nun WebCargo platformundaki envanteri, Kasım ayında Avustralya ve Amerika Birleşik Devletleri'nin ardından tüm Avrupa'daki müşterilerin kullanımına sunulacak.

Asya ve Afrika'daki müşteriler Ocak 2023'e kadar erişime sahip olacak. Henüz WebCargo  kullanmayan müşteriler ücretsiz bir hesap açmak için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirler.

Emirates SkyCargo'dan yeni hamle

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Webcargo ~ 2 ay önce
Bu da haber mi şimdi THY de webcargo ile çalışıyor aylardır, sanki marsta koloni kurmuşlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kargy ~ 2 ay önce
Bu projeyi TK çoktan başlattı, öncüsü TK'dır. Arap basar parayı, aman başkasında olandan eksik kalmayayım diye boy boy da reklamını yapar, asıl sahibinden de öne çıkar onunla her zamanki gibi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arap ~ 2 ay önce
Thy varken kimse araba kargo teslim etmez. Siz arap yarım adasını hedefleyin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
EK pilotu ~ 2 ay önce
Canım şirketim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilot ~ 2 ay önce
Vay be arap aşkı başka oluyormuş. Bence artık ülkeye gelmeyin oralarda devam edersiniz hayatınıza

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000