31 Mayıs 2020, Pazar 23:16:58

Emirates Pilot ve Kabin Memurlarını İşten Çıkartıyor

Emirates sözcüsünün yaptığı açıklamada mevcut bütünlüğün korunmaya çalışıldığı ancak yaşanabilecek senaryolar karşısında bazı çalışanlarla yolların ayrılmak zorunda olduğu belirtildi.
  • yok pegasustan emirates e gecti Katar`a gecenlerden bahsetmiyorum.
  • Lufthansaya devlet 9 millyar euro destek çıkıyor Emirates olsa bile arablar vermez
  • sen kesin emirateslisin :) burda kendini ovuyor hay allahim yaaa. sosyal medyada artistlik yaparken iyiydi emirates babanizin sirketi gibi overken iyiydi noldu simdi
  • Nerde o emiratlara gideriz diyenler? Emiratlara degil artik size iskurun yolu gozukdu,ordada hainlik yapmayin iskur ne isi teklif ederse yapacaksiniz, vatandasin alin terini bu zamana kadar yediniz haram olsun
  • TK niye çıkarsın ki zaten 2500 TL maaş veriyo :) emirates bu kadar düşük maaş veremeyeceği için cıkarıyo
  • Cikarmassan alaah seni kahretsin, ozellikle biz pilotlari hemen cikar zaten ilk firsatta aidiyeti soracagiz Tk sana!
  • pegasustan emirates e gecmis sosyal medyada hergun emirates babasinin sirketi gibi paylasim yapan bazi pilot arkadaslarimiz... Turk olup uzun uzun ingilizcem cok iyi bakin :) diye milletin gozune sokmak icin instagramda ingilizce paylasim kasan artist arkadasimiz su an korkudan uykularin mi kaciyor? :)
  • Emirates bugün çıkarır, yarın geri çağırır. Çakallara gün doğdu laf yapıyorlar
  • Emiratesin zararı fazla olduğundan bu yola başvuruyor. A380 ler filodan çıkarılıcak. 100 tane A380 çıkarmak ne demek siz farkında mısınız ?
  • Giden arkadaslara helal olsun uzulmesinler onlarca zorlu sureci gecip girmisler, geri donuyorlarsada basarisiz olduklari icin degil dunyanin duzeni degistigi icin. Turkler nasil girebiliyor diyen onca yabanci gorduk. Turkiyeyi temsil ediyor bu adamlar karakterleri ile calismalari ile bazilari begenemesede. Herkes rizkinin pesinde kosturuyor bir emek veriyor. Buraya gelipte Arap soyle biz boyleyiz martavalini birakin. Dunyaya zerre faydaniz yok bari rahatsizlik vermeyin. Kinadigini yasamadan olmek yok, Allah bin beterini cektirir, ne oldugunu bile anlamazsiniz.

Emirates sözcüsünün yaptığı açıklamada mevcut bütünlüğün korunmaya çalışıldığı ancak yaşanabilecek senaryolar karşısında bazı çalışanlarla yolların ayrılmak zorunda olduğu belirtildi.

AirportHaber’in edindiği bilgiye göre; işten çıkartılacak personelin başında yeni uçuşlara başlayan çok sayıda pilot ve kabin memuru yer alırken, sicili bozuk olanlar da bu gruba dahil edildi. Personele genel bir açıklama yapılmazken, işten çıkartılacak personele bilgi verildiği ve son uçuşlarının Haziran ayında yapılacağı öğrenildi. Emirates eğitim merkezinde yapılan bilgilendirmede ihbar süresinin iyi niyet göstergesi olarak 14 güne uzatıldığı belirtildi.

Yaklaşık 60 bin personeli bulunan Emirates’te işten çıkarmaların kaç kişiyi kapsadığı ise henüz bilinmiyor.

©️AirportHaber

Emirates Pilot ve Kabin Memurlarını İşten Çıkartıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (77)

katar `a ~ 28 gün önce
yok pegasustan emirates e gecti Katar`a gecenlerden bahsetmiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilot ~ 1 ay önce
Lufthansaya devlet 9 millyar euro destek çıkıyor Emirates olsa bile arablar vermez

Yanıtla

Kalan karakter 1000
emiratesli ~ 1 ay önce
sen kesin emirateslisin :) burda kendini ovuyor hay allahim yaaa. sosyal medyada artistlik yaparken iyiydi emirates babanizin sirketi gibi overken iyiydi noldu simdi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Haranli ~ 1 ay önce
Nerde o emiratlara gideriz diyenler? Emiratlara degil artik size iskurun yolu gozukdu,ordada hainlik yapmayin iskur ne isi teklif ederse yapacaksiniz, vatandasin alin terini bu zamana kadar yediniz haram olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tk ~ 1 ay önce
TK niye çıkarsın ki zaten 2500 TL maaş veriyo :) emirates bu kadar düşük maaş veremeyeceği için cıkarıyo

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cikarmsassan ~ 1 ay önce
Cikarmassan alaah seni kahretsin, ozellikle biz pilotlari hemen cikar zaten ilk firsatta aidiyeti soracagiz Tk sana!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kafa bimilyon ~ 1 ay önce
Yalindan yalınız haber t ve k harfleri yanyana bile gelmemiş. Pilot olarak iyi geçmişsin sağlık muayenelerini
emiratesteki fo ~ 1 ay önce
pegasustan emirates e gecmis sosyal medyada hergun emirates babasinin sirketi gibi paylasim yapan bazi pilot arkadaslarimiz... Turk olup uzun uzun ingilizcem cok iyi bakin :) diye milletin gozune sokmak icin instagramda ingilizce paylasim kasan artist arkadasimiz su an korkudan uykularin mi kaciyor? :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Afacan ~ 1 ay önce
Beter olsunlar
Katar ~ 1 ay önce
Dediklerin doğru, kimlerden bahsettiğini de anladım da o arkadaşların hepsi pgstan emiratese değil katara geçtiler.
Naptibadam sana :) ~ 1 ay önce
Oyle goruluyorki yaran buyuk, kapak sesi burdan geliyor
320cpt ~ 1 ay önce
Thy akademi mezunu olarak 10 yıldır şirketimizdeyim. Başka bir şirkete başvuru yapmadım. Ama yurtdışındaki firmalara başvuru yapan ve süreçleri başarıyla tamamlayıp işe başlayan arkadaşları hep takdir etmişimdir. Yıllardır batılıların özellikle İngilizlerin hüküm sürdüğü büyük firmalarda Türk pilotlarında çalışmaya başlaması hatta yöneticilik yapması Türk havacılığı için sevindirici bir gelişmedir. İlk gidenler çığır açar ve oların bıraktığı iyi izlenimle peşlerinden gençler onları takip eder. İşsizliğin çift haneli rakamlarda olduğunu düşünürsek insanlarımızın yurtdışına iyi ücretli kalifiye çalışan olarak gitmesi hem gidenlerin hem kalanların menfaatinedir. Bu bir nevi hizmet ihracatıdır. İngiltere ekonomisinde yurtdışında çalışıp memleketinde harcayan insanların büyük bir payı vardır. Biz de neden olmasın. Katarda çalışan bir arkadaşım körfezden kazandığı parayla memleketinde ev dükkan arazi vs yatırımlar yaptı. Emirates te uçup Kayseri’de elma bahçesi kuran var. Onların yerine ise burada başkaları istihdam edildi. Sosyal medya olayına gelince her firmanın başka bir yaklaşımı var. Emirates bişey demiyorsa bize de söz düşmez. Bize düşen İnşallah bu süreç en kısa zamanda atlatılır ve dünyada kimse işsiz kalmaz demektir.
İYİDE RAHATSIZ OLUYORSAN ~ 1 ay önce
ADAMI NİYE TAKİP EDİYORSUN??
Hahahh ~ 1 ay önce
Bu iyiydi
Emirates fo ~ 1 ay önce
Emirates bugün çıkarır, yarın geri çağırır. Çakallara gün doğdu laf yapıyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Thy ~ 1 ay önce
Thy de aynisini yapar..laf mi dedigin
Km ~ 1 ay önce
İlk karı kocalardan başlayın
Umarim ~ 1 ay önce
Umarim Tk da aynisini yapar, yarin emin okun cok degil 100 tl fazla verene sirket degistirecegim sektorde, Tk yida anladik, aidiyetimiz kalmadi sukur
Qatar FO ~ 1 ay önce
Qatar dan selamlar. Emirates e giremeyen Qatar a gidiyor diyen zavallilar, asil selamim size. Bizim sirkete dil uzatirken iyiydi. Biz size sadece selam gonderiyoruz.
A380 ~ 1 ay önce
Emiratesin zararı fazla olduğundan bu yola başvuruyor. A380 ler filodan çıkarılıcak. 100 tane A380 çıkarmak ne demek siz farkında mısınız ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Duymayanlara iletin lutfen. ~ 1 ay önce
Giden arkadaslara helal olsun uzulmesinler onlarca zorlu sureci gecip girmisler, geri donuyorlarsada basarisiz olduklari icin degil dunyanin duzeni degistigi icin. Turkler nasil girebiliyor diyen onca yabanci gorduk. Turkiyeyi temsil ediyor bu adamlar karakterleri ile calismalari ile bazilari begenemesede. Herkes rizkinin pesinde kosturuyor bir emek veriyor. Buraya gelipte Arap soyle biz boyleyiz martavalini birakin. Dunyaya zerre faydaniz yok bari rahatsizlik vermeyin. Kinadigini yasamadan olmek yok, Allah bin beterini cektirir, ne oldugunu bile anlamazsiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000