13 Mayıs 2022, Cuma 12:56:31

Emirates Bitcoin'i ödeme yöntemi olarak kabul etmeye başlıyor

Kripto para birimi Bitcoin (BTC) hemen hemen birçok alanda ödeme yöntemi olarak kabul görmeye başladı.
  • Arabın durum vahim herhalde. Bircoin vs ne olsa alırız diyor. Yakında 12 ay vadeli satışta başlar

Kripto para birimi Bitcoin (BTC) hemen hemen birçok alanda ödeme yöntemi olarak kabul görmeye başladı. Bu kez bir hamle de Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) önde gelen hava yolu şirketlerinden biri olan Emirates’ten geldi. Emirates Hava Yolu  ödeme yöntemlerine Bitcoin’i eklemeyi planladığını söyledi.

Emirates’ten Bitcoin Hamlesi

Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) önde gelen hava yolu şirketlerinden biri olan Emirates Hava Yolu, yakın zamanda dikkat çeken bir açıklama yaptı. Emirates, yaptığı açıklamada ödeme yöntemlerine Bitcoin (BTC) eklemeyi planladığını duyurdu.

Havayolu şirketi ayrıca, müşteri ihtiyaçlarını izleyen uygulamalar oluşturmak için personel alımı yapmayı planlıyor. Ek olarak şirketin baş işletme görevlisi (COO) Adel Ahmed Al-Redha konuya yönelik yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı:

Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) lider havayolu şirketi Emirates Havayolu, yakında bir ödeme hizmeti olarak Bitcoin’i benimseyecek.

Bunun yanında Emirates, kısa süre müşteri etkileşimini arttırabilmek ve gelirlerini yükseltmek için NFT projesi başlatacağını açıklamıştı.

Ek olarak Hava yolu şirketi ayrıca Dubai’de gerçekleşen Expo 2020 etkinliğindeki yerini metaverse, NFT ve Web3 projeleri için kullanacağını belirtti.

Emirates Bitcoin'i ödeme yöntemi olarak kabul etmeye başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar

Bitli ~ 3 ay önce
Arabın durum vahim herhalde. Bircoin vs ne olsa alırız diyor. Yakında 12 ay vadeli satışta başlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000