02 Ekim 2023, Pazartesi 13:31:18

Emirates A380 pilotu alımları için görüşme yapacak

Emirates, şimdi Airbus A380 filosu için deneyimli pilotları ‘Direct Entry Captains programme’ Kaptanlar için Doğrudan Giriş programına başvuru yapmaya davet ediyor.
  • En ufak kötü dönemde tekmelenecek pilotlar a380 pilotlari
  • Cüppe ve takke zorunludur unutmayın
  • Olmasa giderdik :)
  • Eveet, sendika ve işveren bir an önce şapkayı önlerine koyup karar vermeleri gereken sürece girdik. Pazar mesaileri, banka promosyonları ve kar payı gibi halehazırda bekleyen konular varken bir de yeni yılda toplu iş sözleşmesi ve gerçek bir zam konusu var. Kaliteli, tecrübeli, şirkete katma değeri olan personeli sağa sola kaptırmak ve sonunu hazırlamak mı, yoksa hep birlikte zenginliği paylaşıp daha motive daha fazla başarıya koşmak mı. Çok keskin, bir o kadar da kolay bir seçim.
  • B777 ve B787 için de güzel haberler bekleriz.
Emirates, uçuş ağı genelindeki olağanüstü talebin keyfini çıkararak tüm geniş gövdeli filosunu büyütmeye devam ederken, deneyimli Airbus kaptanlarını karşılamak için önlerine kırmızı halılar seriyor. Emirates, şimdi Airbus A380 filosu için deneyimli pilotları ‘Direct Entry Captains programme’ Kaptanlar için Doğrudan Giriş programına başvuru yapmaya davet ediyor.
 
Emirates dünya çapında bir işe alım kampanyası başlattı. İlgilenen pilotlar ve aileleri, 4 Ekim'de Dubai saatiyle 13.00'te çevrimiçi bir bilgilendirme oturumuna veya belirlenen yerlerdeki tanıtım günlerine katılabiliyor.
 
Kaptanlar için Doğrudan Giriş programı, A330, A340, A350 ve A380 gibi Airbus'ın kontrollü uçuş yapan geniş gövdeli uçaklarında en az 3.000 saat güncel komuta deneyimine sahip, teknik açıdan yetenekli kaptanlara yönelik olarak hazırlandı. Adayların, diğer uygunluk kriterlerini karşılamanın yanı sıra çok mürettebatlı, çok motorlu uçaklarda toplamda minimum 7.000 saat uçuş süresine sahip olmaları gerekiyor.
Emirates A380 pilotu alımları için görüşme yapacak

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Fofo ~ 2 ay önce
En ufak kötü dönemde tekmelenecek pilotlar a380 pilotlari

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Korsan pilot ~ 2 ay önce
Cüppe ve takke zorunludur unutmayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hayel ~ 2 ay önce
Havacılıkla pekte ılgıniz yok anlaşılan Emiratese yaptğınız yorum aşırı gülünç olmuş
Hayel değil hayal ~ 2 ay önce
Sayın arapsever önce Türkçe öğren sonra yorum yaparsın
Kurulu Düzenimiz ~ 2 ay önce
Olmasa giderdik :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Jv ~ 2 ay önce
Kurulu ingilizcemiz yeterli olsaydı giderdik desene :)))
Doğru ~ 2 ay önce
Bir de ingilizceniz olsa;)
Om ~ 2 ay önce
Atma recep pardon kurulu düzen Daha önce öyle demiyordunuz ama o zaman da kurulu düzen vardı Önce gir elemelere kurulu düzen olmayınca atrenman yapmış olursun ama antrenman için de hazır olmak lazım
KM99 ~ 2 ay önce
Eveet, sendika ve işveren bir an önce şapkayı önlerine koyup karar vermeleri gereken sürece girdik. Pazar mesaileri, banka promosyonları ve kar payı gibi halehazırda bekleyen konular varken bir de yeni yılda toplu iş sözleşmesi ve gerçek bir zam konusu var. Kaliteli, tecrübeli, şirkete katma değeri olan personeli sağa sola kaptırmak ve sonunu hazırlamak mı, yoksa hep birlikte zenginliği paylaşıp daha motive daha fazla başarıya koşmak mı. Çok keskin, bir o kadar da kolay bir seçim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pi_lat ~ 2 ay önce
B777 ve B787 için de güzel haberler bekleriz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000