06 Temmuz 2017, Perşembe 08:19:41

EMEKTAR HAVACI MESLEĞE VEDA ETTİ

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda uzun yıllardır görev yapan AIM Şefi Leyla Yenice emekli oldu. Yenice için çok sayıda kişinin katılımıyla bir veda gecesi düzenlendi.
  • Leyla Ablacım, emeklilik yaşantında sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir hayat diliyorum. Çiğli'den bu yana ADB Havalimanında çok emeğin ve yıllarca desteğin söz konusu, kurumlar ve çalışanları her zaman seni hasret ve sevgiyle anacaktır. Her şey gönlünce olsun.
  • ADB'nin biricik Leyla Abla'sı; özlücez seni. Mutlu ve huzurlu bir emeklilik dilerim.
  • Hayırlı olsun
  • ayni şirkette olmasak da beraber çalışma fırsatım olmuştu.kendisine emeklilik yaşamında mutluluklar dilerim.
  • sevgiye saygiya deger ablam canimiz bastacimiz seni tanimak seni anlamak.bir ayricalik senin personelin olmamak.adina kendimi.sanssiz hisediyorum ama yuregini kotu ve iyi gun dostu oldugunu bilen biriyim bunu seni taniyan sevmeyende olsa bildigine inaniyorum o gece mukemmeldi cok deger ve anlam tasiyordu keske hepimize boyle bir gece nasip olsa katilimcilara kendi adima iyi varsiniz diyorum hersey gonlunce olsun
  • SEN DOĞRU DUR EĞRİ BELASINI BULUR !!! dedikleri budur işte. Eğriler, hazım sorunu olanlar, kişiliği oturmamış insanlar ancak böyle yorum yapar. Lütfen çirkinliğinizi kendinize saklayınız. Leyla YENİCE ismi yeterlidir.
  • adnan menderes briging ofis oksuz kaldi bence tum bilgilerin tum emeklerin icin binlerce.tesekkurler sana
  • Saygıdeğer kişi, çalışkanlığı, bilgisi ve hanımefendiliği ile hatırlanacak.. kendisine yeni hayatında mutluluklar dilerim.
  • Değerli ablamıza emekliliğin de mutluluk ve sağlık lar dilerim
  • İzmir DHMI de en çok saygı gören bayan.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda uzun yıllardır görev yapan AIM Şefi Leyla Yenice emekli oldu. Yenice için çok sayıda kişinin katılımıyla bir veda gecesi düzenlendi.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda AIM şefi olarak görev yapan Leyla Yenice, 41 yıllık görevini noktalayarak emekliliğe ayrıldı. Çalışma arkadaşları tarafından çok sevilen Yenice için Orty Airport Hotel’de yaklaşık 100 kişinin katıldığı bir veda gecesi düzenlendi. Geceye DHMİ İzmir Adnan Menderes Havalimanı Başmüdürü Erdal Çavuşoğlu da katıldı.

1976 yılından bu yana özverili çalışmalarıyla herkese örnek olan Yenice’nin aynı zamanda 65’inci doğum gününe de denk gelen geceye emektar kontrolörler de eşlik etti. Mesleğe İzmir Çiğli Havalimanı’nda başlayan Leyla Yenice, daha sonra emekliliğine kadar olan yıllarında Adnan Menderes Havalimanı’nda görev yapmıştı.

İşte 41 yıllık kariyerini noktalayan Yenice için düzenlenen geceden karelerEMEKTAR HAVACI MESLEĞE VEDA ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Mustafa Usta ~ 2 yıl önce
Leyla Ablacım, emeklilik yaşantında sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir hayat diliyorum. Çiğli'den bu yana ADB Havalimanında çok emeğin ve yıllarca desteğin söz konusu, kurumlar ve çalışanları her zaman seni hasret ve sevgiyle anacaktır. Her şey gönlünce olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Volvo ~ 2 yıl önce
ADB'nin biricik Leyla Abla'sı; özlücez seni. Mutlu ve huzurlu bir emeklilik dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Roket ~ 2 yıl önce
Hayırlı olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
özlem ~ 2 yıl önce
ayni şirkette olmasak da beraber çalışma fırsatım olmuştu.kendisine emeklilik yaşamında mutluluklar dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
muharrem ~ 2 yıl önce
sevgiye saygiya deger ablam canimiz bastacimiz seni tanimak seni anlamak.bir ayricalik senin personelin olmamak.adina kendimi.sanssiz hisediyorum ama yuregini kotu ve iyi gun dostu oldugunu bilen biriyim bunu seni taniyan sevmeyende olsa bildigine inaniyorum o gece mukemmeldi cok deger ve anlam tasiyordu keske hepimize boyle bir gece nasip olsa katilimcilara kendi adima iyi varsiniz diyorum hersey gonlunce olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ELİF ~ 2 yıl önce
SEN DOĞRU DUR EĞRİ BELASINI BULUR !!! dedikleri budur işte. Eğriler, hazım sorunu olanlar, kişiliği oturmamış insanlar ancak böyle yorum yapar. Lütfen çirkinliğinizi kendinize saklayınız. Leyla YENİCE ismi yeterlidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aim ~ 2 yıl önce
adnan menderes briging ofis oksuz kaldi bence tum bilgilerin tum emeklerin icin binlerce.tesekkurler sana

Yanıtla

Kalan karakter 1000
EE ~ 2 yıl önce
Saygıdeğer kişi, çalışkanlığı, bilgisi ve hanımefendiliği ile hatırlanacak.. kendisine yeni hayatında mutluluklar dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
YÜKSEL DAYAN HTKM FIC ~ 2 yıl önce
Değerli ablamıza emekliliğin de mutluluk ve sağlık lar dilerim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DHMI ~ 2 yıl önce
İzmir DHMI de en çok saygı gören bayan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nadide ~ 2 yıl önce
gereksiz bir yorum!
Sevgi ~ 2 yıl önce
Leyla Yenice ismi Brifing de bir Markadır. Yeri doldurulamaz . Emekliliğinde huzur ve mutluluk diliyorum kendisine.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000