04 Temmuz 2013, Perşembe 15:36:43

ELAZIĞ'DA 10'LUK ARTIŞ

Devlet Havayolları Meydan İşletmeleri Elazığ Müdürü Metin Bölücek, son 6-7 yıl içinde yolcu trafiğinin 10 kat arttığını söyledi.
  • Duyması bile hoş haberler bunlar...
  • Eski meydan kule resmi.Yeni meydan, terminal ve kule resimlerini bekleriz.
  • Thy günde iki sefer ahl-elazığ, a.jet bir sefer s.gökçen-elazığ, a.jet günde iki sfer ankara-elazığ pegasus günde iki sfer s.gökçen-elazığ onur günde iki sefer ahl-elazığ ve pegasus izmir ve antalya direkt seferler + yurtdışı sferler... ve bunun dahada ötesi potansiyel mevcut...maşallahhhh

Devlet Havayolları Meydan İşletmeleri Elazığ Müdürü Bölücek, Elazığ Havalimanı’nın git gide büyüdüğünü ve özel hava yolu şirketlerinin ilgi gösterdiği bir nokta haline geldiğini, bazen günde 14 uçağın Elazığ’dan havalandığını ve bunlardan üçünün yurt dışı uçuşları olduğunu ifade etti.

Bölücek, "6-7 yıl içerisinde yolcu trafiğimiz tam 10 kat arttı. Bu azımsanmayacak ve önemle üzerinde durulması gereken bir durumdur. Elazığ’ın hava alanı statüsünden hava limanı statüsüne kavuşmasında tabi ki sizlerinden önemli payı var ama en büyük pay bence Elazığlılarındır, bundan dolayı da ben Elazığlıları tebrik ediyorum" dedi.

ELAZIĞ'DA 10'LUK ARTIŞ

Facebook Yorum

Yorumlar

Çok güzel... ~ 9 yıl önce
Duyması bile hoş haberler bunlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
LTBQ ~ 9 yıl önce
Eski meydan kule resmi.Yeni meydan, terminal ve kule resimlerini bekleriz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
typhoon23 ~ 9 yıl önce
Thy günde iki sefer ahl-elazığ, a.jet bir sefer s.gökçen-elazığ, a.jet günde iki sfer ankara-elazığ pegasus günde iki sfer s.gökçen-elazığ onur günde iki sefer ahl-elazığ ve pegasus izmir ve antalya direkt seferler + yurtdışı sferler... ve bunun dahada ötesi potansiyel mevcut...maşallahhhh

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000