13 Ocak 2022, Perşembe 16:49:09

Easyavia TAROM'un Türkiye temsilciliğini aldı

Easy Group şirketleri çatısı altında hizmete başlayan Easy Avia, Romanya milli havayolu TAROM'un Türkiye'deki resmi temsilcisi oldu.
  • Egyptaır, etihad, jazeera ve tailwind airlines dan sonra tarom airlines'ın da Türkiye temsilciliğini üstlenen, turizm sektörünün hemen tüm alanlarında müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren ve sürekli gelişmeye devam eden bu şirketin başarılarının devamını diliyorum.
  • Helal olsun bu kadar genç bir yapılanma olarak bir bayrak taşıyıcı ile anlaşmak. Sektörde şeffaf güven veren temsilci ariyor havayollari. Zira milletin haberlerini duyuyoruz benzine şu katanlar uçaklarda pudra şekeri haberleri çıkanlar derken hakikaten Ülke havacılıgi batan büyük havayollari ile beraber içler acısı haldeydi. Büyük gurur yeni istihdam kapilari açılsın yenilere şans verilsin
  • BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM. HAVACILIK TARİHİNE İSMİNİ KAZIYA KAZIYA YAZDIRAN ŞİRKET.

Easy Group şirketleri çatısı altında hizmete başlayan Easy Avia, Romanya milli havayolu TAROM'un Türkiye'deki resmi temsilcisi oldu.

Easy Group şirketleri çatısı altında yakın zamanda hizmete başlayan Easyavia markası yakın tarihte Devlet Hava Meydanları Genel Müdürlüğü’nden Havalimanı Yer Hizmetleri C grubu temsil, gözetim ve yönetim ruhsatını alarak beş farklı meydanda faaliyetlerine hız vermişti.

Easy Group'tan yapılan açıklamada 10 Ocak itibarıyla TAROM'un Türkiye Cumhuriyeti resmi temsilcisi oldu.

Easy Group, Tarom Romanya Havayolları’nın Türkiye’de icra edeceği operasyonların temsil, gözetim ve yönetim faaliyetlerini üstlendi. Easyavia markası pandemi döneminde pek çok havayolu ofis kapatma kararı almışken; havacılık faaliyetlerine hız kazandırmış ve Türkiye’deki pek çok istasyonda faaliyet alanını genişletmişti.

EASY GROUP 

1999 Yılından bu yana acente sektöründe görev alan Onur Gökhan Hakvar tarafından Hakvar Turizm LTD. ŞTİ. ticari adı ile ilk kez Şişli’de şehir ofisi olarak faaliyetlerine başlayan Easy Ticket and Travel markası, 2016 yılında ilk havalimanı ofisini ise Atatürk Havalimanında açarak turizm sektöründe adından söz ettirmeye başlamıştır. 2022 yılına girerken tam 17 ofise sahip olan firma; başarılı ekip ve büyüme stratejisi ile adından söz ettirmektedir. Istanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen, Ankara, İzmir, Bodrum ve son olarak Antalya ofisleri ile büyümeye devam etmektedir.

Easyavia TAROM'un Türkiye temsilciliğini aldı

Facebook Yorum

Yorumlar

BEGÜM ~ 7 ay önce
Egyptaır, etihad, jazeera ve tailwind airlines dan sonra tarom airlines'ın da Türkiye temsilciliğini üstlenen, turizm sektörünün hemen tüm alanlarında müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren ve sürekli gelişmeye devam eden bu şirketin başarılarının devamını diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sektorel ~ 7 ay önce
Helal olsun bu kadar genç bir yapılanma olarak bir bayrak taşıyıcı ile anlaşmak. Sektörde şeffaf güven veren temsilci ariyor havayollari. Zira milletin haberlerini duyuyoruz benzine şu katanlar uçaklarda pudra şekeri haberleri çıkanlar derken hakikaten Ülke havacılıgi batan büyük havayollari ile beraber içler acısı haldeydi. Büyük gurur yeni istihdam kapilari açılsın yenilere şans verilsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
EMİNE ~ 7 ay önce
BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM. HAVACILIK TARİHİNE İSMİNİ KAZIYA KAZIYA YAZDIRAN ŞİRKET.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000