16 Şubat 2022, Çarşamba 15:40:37

Easy Avia Ghadames'in Türkiye temsilcisi oldu

Libyalı Ghadames Air'in Türkiye temsilciliğini Easyavia aldı.
  • Havacılıgın gelişmesine destek olan her firmanın önü açılmalı. Onur Atlas Borajet havayolu olarak yitirilmiş yazık olmus firmalar. Temsilciler de malum isimleri uyusturucuya karışanlari ucak yakıtına su karıstıranlar ödemelerini yapmayanlar derken Türk havacılıgı 100 yılın bozulmuslugu içinde. Yeni firmalar hem havacılıga hem de istihdama destek olsun. Easyavia insallah düzgün işlerde yer alır önü açılsın. Piyasaya iş kapısı emek kapısı olsun

Libyalı Ghadames Air'in Türkiye temsilciliğini Easyavia aldı.

Ghadames Air, Libya uçuşlarının yeniden başlamasıyla beraber Easyavia firması ile bir temsil anlaşması imzaladı. DHMİ Genel Müdürlüğü’nden daha önce yönetim gözetim onayı alan Easyavia bundan böyle Ghadames Air’in Türkiye’deki resmi temsilcisi olarak şirketin operasyonlarını yönetecek.

Libya’dan gelen Ghadames Air uçağı, Çelebi Hava Servisi ve Yönetim Gözetim yetkilisi Easyavia şirket yetkililerince çiçeklerle karşılandı. Yakın zamanda slot başvuruları sonuçlanan firma için resmi süreçler de tamamlanmış oldu.

3C International yetkilisi Veysel Cengiz, Libya uçuşlarının başlaması için üç yıldır çok büyük emekler verildiğini ve Libya – Türkiye pazarındaki büyük yolcu potansiyeline önem gösterildiğini belirtti. Ghadames Air İstanbul– Mitiga uçuşlarını haftada 7 frekans olarak düzenleyecek. 

Easyavia markası çok kısa zaman önce de Romanya’nın bayrak taşıyıcı firması TAROM Havayolları ile de sözleşme imzalamış ve TAROM’un Türkiye’deki yetkili temsilcisi olarak İstanbul Havalimanı’nda operasyonlarını yürütmeye başlamıştı. Firma yetkilisi Onur Gökhan Hakvar, bu başarıların arkasının geleceğini ve Türkiye’deki havacılığın geliştirilmesi için ciddi çalışmalar yürütüldüğünü bildirdi. Kendisi ayrıca halihazırda birçok firmadan talep aldıklarını ve sektörde paydaşlarına önce güven vermeyi hedeflediklerini belirtti.

Easy Avia Ghadames'in Türkiye temsilcisi oldu

Facebook Yorum

Yorumlar

Yeni sirket ~ 6 ay önce
Havacılıgın gelişmesine destek olan her firmanın önü açılmalı. Onur Atlas Borajet havayolu olarak yitirilmiş yazık olmus firmalar. Temsilciler de malum isimleri uyusturucuya karışanlari ucak yakıtına su karıstıranlar ödemelerini yapmayanlar derken Türk havacılıgı 100 yılın bozulmuslugu içinde. Yeni firmalar hem havacılıga hem de istihdama destek olsun. Easyavia insallah düzgün işlerde yer alır önü açılsın. Piyasaya iş kapısı emek kapısı olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000