20 Ağustos 2015, Perşembe 08:45:37

Düşen uçağın kara kutusu hala kayıp!

Endonezya'da pazar günü kalkıştan yarım saat sonra düşen uçağının enkazının ve uçaktaki 54 kişinin cesedinin bulunmasının ardından karakutulara da ulaşıldığı bilgisinin yanlış anlaşılma olduğu duyuruldu.
  • bu uçaktaki paralar USD mış o yüzden bu sabah usd sabah 3.0020 yi gördü!!!! makarna fiyatları uçmuş eyyyy usd eyyy euro napıyorsunuz:(

Endonezya Ulusal Arama ve Kurtarma Ajansı (BASARNAS) Başkanı Henry Bambang Soelistyo, dün basın toplantısında yaptığı açıklamada, yerel saat ile 12.30'da ise kurtarma ekipleri uçağın kara kutularını bulunduğu açıklamasını yapmıştı.

Soelistyo, düzenlediği basın toplantısında ise arama çalışmalarını yürüten ekiplerin yanlış anlaşıldığını ve kara kutuların bulunduğu bilgisinin yanlış olduğunu belirtti.

Bulunan cihazın kokpit ses kaydedicisi olduğunu belirten Soelistyo, "Kokpit ses kaydeci cihazda pilotların herhangi bir konuşması veya herhangi bir ses bulunmuyor. Veri kaydedici cihazının arama çalışmaları hala devam ediyor" dedi.

Papua'nın başkenti Jayapura'daki Sentani Havaalanı'ndan pazar günü kalkan uçak, eyaletin güneyindeki Oksibil'e gidiyordu. Uçakta beşi çocuk 49 yolcu ve beş uçuş görevlisi bulunuyordu.

Endonezya'daki son olay, sekiz ay içinde meydana gelen üçüncü uçak kazası oldu. Aralık ayında Surabaya Adası'ndan Singapur'a giden Air Asia Havayolları'na ait bir yolcu uçağı Java Denizi'ne düşmüş, 162 kişi hayatını kaybetmişti. Haziran ayında ise Endonezya ordusuna ait bir kargo uçağı 113 yolcusuyla şehir merkezinde bulunan bir otelin üzerine düşmüş, 116 kişi ölmüştü.

Düşen uçağın kara kutusu hala kayıp!

Facebook Yorum

Yorumlar

usd ~ 6 yıl önce
bu uçaktaki paralar USD mış o yüzden bu sabah usd sabah 3.0020 yi gördü!!!! makarna fiyatları uçmuş eyyyy usd eyyy euro napıyorsunuz:(

Yanıtla

Kalan karakter 1000
üzücü ~ 6 yıl önce
üzücü ama herkes seçim öncesi min 3.20 diyor:( borsa 70000 altı!
usd ~ 6 yıl önce
inadına dolar alacam ihracatımız patlaısn diye! usd yükseldikçe ihracatımız artıyor ve dünyanın en iyi ekonomisi olucaz inş

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000