07 Aralık 2018, Cuma 08:50:30

Dünya Sivil Havacılık Günü Kutlu Olsun

Bugün 7 Aralık Dünya Sivil Havacılık Günü... Biz de bu havacılığın bu özel gününü en içten dileklerimizle kutluyoruz.
  • yemek dağıtmazsa Civil Aviation biter
  • Bir havaalanı yapacağız diye insan haklarının çiğnenmesinin yanı sıra iş emniyetine önem verilmeden iş kazalarının kabul edilemez oranla ölümlere neden olunan bir ülkede sivil havacılığın ne boyutta olduğu aşikardır. Yapılan her iş insanlık yerine seçim yatırımı olarak düşünüldüğü sürece yapılanların bir kıymeti olmayacağı gibi bu tür olayların da önüne geçilemeyecektir. Bir ülkede öncelikle insan hakları hürriyeti olmalıdır. Maalesef günümüzde dünyanın da tepkisini alacak şekilde enflasyondan öte devülasyona maruz kaldık. Uçurum öyle büyüdü ki toparlanmak çok zor görünüyor. Yıllardır çalışıp çabalayan liyakat sahibi suçsuz insanlar bir kılıfla suçlu konuma sokulduğu ülkenin sivil havacılığı olsa ne olur? Tüm bunlara rağmen sivil havacılık bünyesinde insan haklarına saygı düyüp mücadele eden işini hakkıyla yapıp evine helal lokma getiren hak hukuk bilen parmakla sayılacak kadar az kalan o nadide insanların SİVİL HAVACILIK GÜNÜNÜ KUTLARIM. Dünya genelinde insanları sevdiklerine, işlerine taşıyan; pilot, kabin memurları, uçuşta görev alan tüm görevliler ve ayrıca kule operatörleri, radar ünitelerinde çalışanlarla birlikte sivil havacılıkla yakından yada uzaktan bağlantısı olanların emniyet içinde görev yapmalarını canı gönülden temenni ederim.
  • Sibil havcilign yapitasiyz.biz olmazsak ucak havalanamaz!!!
  • Dünya Sivil Havacılık Günü Kutlu olsun,Hayılı uçuşlar dilerim
  • Sivil havacılığımız kutlu olsun Yaşasın reis vergi artışlarına devam

Bugün 7 Aralık Dünya Sivil Havacılık Günü... Biz de bu havacılığın bu özel gününü en içten dileklerimizle kutluyoruz.

Dünya genelinde sivil havacılık faaliyetlerinin emniyetli ve düzenli bir şekilde sürdürülmesi amacıyla 1944 yılında Şikago Sözleşmesi ile Birleşmiş Milletler bünyesinde kurulan Uluslararası Sivil Havacılık Teşkilatı’na(ICAO) üye tüm ülkeler, 7 Aralık tarihini Uluslararası Sivil Havacılık Günü’nü kutluyor.

Biz de AirportHaber ailesi olarak havacılığın bu çok özel gününü kutlar, emniyetli uçuşlar dileriz.

Dünya Sivil Havacılık Günü Kutlu Olsun

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

hostes ~ 2 ay önce
yemek dağıtmazsa Civil Aviation biter

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A/C Driver ~ 2 ay önce
Bir havaalanı yapacağız diye insan haklarının çiğnenmesinin yanı sıra iş emniyetine önem verilmeden iş kazalarının kabul edilemez oranla ölümlere neden olunan bir ülkede sivil havacılığın ne boyutta olduğu aşikardır. Yapılan her iş insanlık yerine seçim yatırımı olarak düşünüldüğü sürece yapılanların bir kıymeti olmayacağı gibi bu tür olayların da önüne geçilemeyecektir. Bir ülkede öncelikle insan hakları hürriyeti olmalıdır. Maalesef günümüzde dünyanın da tepkisini alacak şekilde enflasyondan öte devülasyona maruz kaldık. Uçurum öyle büyüdü ki toparlanmak çok zor görünüyor. Yıllardır çalışıp çabalayan liyakat sahibi suçsuz insanlar bir kılıfla suçlu konuma sokulduğu ülkenin sivil havacılığı olsa ne olur? Tüm bunlara rağmen sivil havacılık bünyesinde insan haklarına saygı düyüp mücadele eden işini hakkıyla yapıp evine helal lokma getiren hak hukuk bilen parmakla sayılacak kadar az kalan o nadide insanların SİVİL HAVACILIK GÜNÜNÜ KUTLARIM. Dünya genelinde insanları sevdiklerine, işlerine taşıyan; pilot, kabin memurları, uçuşta görev alan tüm görevliler ve ayrıca kule operatörleri, radar ünitelerinde çalışanlarla birlikte sivil havacılıkla yakından yada uzaktan bağlantısı olanların emniyet içinde görev yapmalarını canı gönülden temenni ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arff ~ 2 ay önce
Sibil havcilign yapitasiyz.biz olmazsak ucak havalanamaz!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Celalettin ~ 2 ay önce
Siz olmasaniz birak ucagi nefes alamaz türkiye sarkutericler is yapamaz
Kamon ~ 2 ay önce
Bak havada.Görüyor musun?Bu arada size Türkçe eğitimi verilmesi için de savaşmalısınız!Buna hakkınız var!Siz de Türkçe yazabilmelisiniz!
MKA ~ 2 ay önce
Dünya Sivil Havacılık Günü Kutlu olsun,Hayılı uçuşlar dilerim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kstmn ~ 2 ay önce
Sivil havacılığımız kutlu olsun Yaşasın reis vergi artışlarına devam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bu yıl ~ 2 ay önce
O yazlığı almazsın olur biter bro takma kafana

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000