11 Eylül 2013, Çarşamba 08:25:25

DÜNYA BUGÜNÜ UNUTAMIYOR!

New York'ta uçakların yıktığı "İkiz Kuleler"in altında kalmamak için kaçışan insanların görüntüleri, aradan 12 yıl geçmesine rağmen hafızalarda tazeliğini koruyor.
  • yıl olmuş 2013 kulelere uçakların çarptığına inanan insanlar var.azıcık araştırın bakın.Yapılan fotomontajları ,yapılan oyunları kendi gözünüzle görün .
  • Ucan insanlar bilir perdeyle ucak kacirma arasindaki iliskiyi. Ucmadan buralara yorum yazmayin. Aciklasamda anlamicaksiniz. Fazla zorlamayin zekanizi!
  • Herşeyi kendin yap ondan sonrada başkalarını suçla yok yaa yemezler. Hade öptüm gari.
  • Kabin perdeleriyle ucak kacirma iliskisini anlayamadim? Biraz daha acarmisiniz?
  • Bazi yoneticilerin kompleksleri yuzunden, Biz de kabindeki perdeleri kaldirir ucak kacirmaya davet cikaririz. 11 eylul thy ucaklarinda tekrar yasanacak, bir tarih de thy yazacak az kaldi!
  • daha enteresan bir sey sorayim: bu kulelerde calisip ta o gun ise gelmeyen ve hic bir ferdi olmeyen ve amerika da oldukca yogun bir etkisi ve yerlesimi olan millet kimdir? ipucu: ortadoğuda 1950 lerde kurulmuş bir devlet.
  • diyorum ki ; Airporthaber aynı zamanda ingilizce yayınlanan bir havacılık haber sitesi olup bizi uluslararası arenada temsil etse idi ve bu 11Eylül haberi sırf tarih geldi diye değilde ABD nin bu iç operasyonunda, komplosunda havacılık açısından yapmış olduğu açıkları dünya ile paylaşıp gerçekleri tüm dünya vatandaşlarına haykırsaydı güzel olmazmıydı acaba.....örnek: Pentagona bir APU nun (uçakların kuyruk kısmında bulunan elektrik ve hava üreten küçük motor) çarpması gibi.ha.ha.ha
  • Mr. Editor, Pentagon'a uçak falan çarpmadı. Sivil halkın yaşadığı Manhattan'da her açıdan binaya çarpan uçaklar çekilmişken, dünyanın en iyi korunan military binasına çarpan uçak video'su nerde? Haberin geri kalan kısmı doğru ama orası yanlış. Bilgine.
  • abd nin kendi vatandaşını öldürme sanatı

Bugün New York'taki İkiz Kuleler'e yapılan saldırının 12. yıldönümü. ABD'liler, hava korsanlarının Dünya Ticaret Merkezi ve ABD Savunma Bakanlığı Pentagon'u hedef aldığı saldırılarda ölen yaklaşık 3 bin kişiyi anmaya hazırlanıyor.

Dünyayı dehşete düşüren 11 Eylül terör saldırısının üzerinden tam 12 yıl geçti.

11 Eylül 2001'de New York'taki İkiz Kuleler'e 2 uçakla düzenlenen terör saldırısı sonucu yaklaşık 3 bin kişi hayatını kaybetti.

Saldırıda hayatını kaybedenler, bugün düzenlenecek törenle anılacak.

ABD Başkanı Barack Obama ve eşi Michelle Obama, Pentagon'da düzenlenen törene katılacak.

Müzede İkiz Kuleler'den arda kalan parçalar ve itfaiye ekiplerinin kaskları gibi malzemeler sergilenecek.

11 Eylül 2001'de, bir başka uçak, ABD Savunma Bakanlığı Pentagon'a çarptırılmıştı.

Saldırıların ardından Bush yönetiminin başlattığı 'terörle mücadele' kapsamında, ABD ordusu Afganistan'a girmişti.

Saldırıların arkasındaki beyin, Usame Bin Ladin, Mayıs 2011'de Pakistan'a düzenlenen operasonla öldürülmüştü.

DÜNYA BUGÜNÜ UNUTAMIYOR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Kerizler ~ 9 yıl önce
yıl olmuş 2013 kulelere uçakların çarptığına inanan insanlar var.azıcık araştırın bakın.Yapılan fotomontajları ,yapılan oyunları kendi gözünüzle görün .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Ucan insanlar bilir perdeyle ucak kacirma arasindaki iliskiyi. Ucmadan buralara yorum yazmayin. Aciklasamda anlamicaksiniz. Fazla zorlamayin zekanizi!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
........... ~ 9 yıl önce
Herşeyi kendin yap ondan sonrada başkalarını suçla yok yaa yemezler. Hade öptüm gari.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Kabin perdeleriyle ucak kacirma iliskisini anlayamadim? Biraz daha acarmisiniz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Bazi yoneticilerin kompleksleri yuzunden, Biz de kabindeki perdeleri kaldirir ucak kacirmaya davet cikaririz. 11 eylul thy ucaklarinda tekrar yasanacak, bir tarih de thy yazacak az kaldi!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
anlamadım ~ 9 yıl önce
arkadaş zekamı mazur gör, perdeleri kaldırınca uçak kaçırmaya davetiye nasıl yani, hiçbirşey anlamadım, açıklarsan sevinirim...
Şifre ~ 9 yıl önce
Kokpit personelinin içeri girmesi için bir şifre vardır. Perde olmayınca bu diğerleri tarafından görülebiliyor. Hatta bir yorumcu eski bir haberde şifrenin herkes tarafından ezberlendiğini yazmıştı.
soru ~ 9 yıl önce
daha enteresan bir sey sorayim: bu kulelerde calisip ta o gun ise gelmeyen ve hic bir ferdi olmeyen ve amerika da oldukca yogun bir etkisi ve yerlesimi olan millet kimdir? ipucu: ortadoğuda 1950 lerde kurulmuş bir devlet.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aynen... ~ 9 yıl önce
Katılıyorum. Artık kimse tesadüflere inanmıyor...
çok yazık ~ 9 yıl önce
diyorum ki ; Airporthaber aynı zamanda ingilizce yayınlanan bir havacılık haber sitesi olup bizi uluslararası arenada temsil etse idi ve bu 11Eylül haberi sırf tarih geldi diye değilde ABD nin bu iç operasyonunda, komplosunda havacılık açısından yapmış olduğu açıkları dünya ile paylaşıp gerçekleri tüm dünya vatandaşlarına haykırsaydı güzel olmazmıydı acaba.....örnek: Pentagona bir APU nun (uçakların kuyruk kısmında bulunan elektrik ve hava üreten küçük motor) çarpması gibi.ha.ha.ha

Yanıtla

Kalan karakter 1000
September 11 ~ 9 yıl önce
Mr. Editor, Pentagon'a uçak falan çarpmadı. Sivil halkın yaşadığı Manhattan'da her açıdan binaya çarpan uçaklar çekilmişken, dünyanın en iyi korunan military binasına çarpan uçak video'su nerde? Haberin geri kalan kısmı doğru ama orası yanlış. Bilgine.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
katlıam ~ 9 yıl önce
abd nin kendi vatandaşını öldürme sanatı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000