19 Temmuz 2021, Pazartesi 11:30:38

Dönüş kabusu; Uçaklarda yer yok!

Temmuz ayının başında normalleşmeye geçilmesi ve bayram tatilinin 9 gün olması nedeniyle tatile çıkanlar şimdi dönüş kabusu yaşıyor.
  • Problem degil daya 777 bitti Düdük 737 veya 320 yaparsan yer olmaz yaratıçı olun

Temmuz ayının başında normalleşmeye geçilmesi ve bayram tatilinin 9 gün olması nedeniyle tatile çıkanlar şimdi dönüş kabusu yaşıyor.

Bakanlar Kurulu toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından bayram izninin 9 olacağının açıklanması sonrası milyonlarca insan tatile akın etti.

Bayram tatilini turizm bölgelerinde ve memleketlerinde geçirmek isteyenler havalimanlarına akın ederken, rekor üstüne de rekor kırıldı.

İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen başta olmak üzere hemen hemen tüm meydanlar dolup taşarken, dönüş yolculuğu için ise yer bulmak imkansız hale geldi.

DÖNÜŞE YER KALMADI!

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; 25 Temmuz'da bitecek bayram izni sonrası başta İstanbul olmak üzere ikamet edilen yerlere dönmek isteyen tatilciler bilet bulamıyor.

25 Temmuz Pazar günü için neredeyse tüm biletler satılırken, dönüş biletlerini bulamayan tatilciler alternatif bulmaya çalışıyor.

25 Temmuz günü hem yolcu sayısı hem de uçak trafiği açısından bir rekor bekleniyor.

Öte yandan dönüş seferleri için şirketlerin ek sefer planlayabileceği kaydedildi.Dönüş kabusu; Uçaklarda yer yok!

Facebook Yorum

Yorumlar

Problem ~ 9 gün önce
Problem degil daya 777 bitti Düdük 737 veya 320 yaparsan yer olmaz yaratıçı olun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000