11 Eylül 2018, Salı 14:40:51

DO&CO İngiliz devi British Airways'e ikram verecek

THY'nin de ikram ortağı olduğu Do&Co, İngiliz havayolu şirketi British Airways'in 2020 yılından başlamak üzere 10 yıl boyunca Londra çıkışlı uçuşlardaki ikram hizmetini aldı.
  • Lokantici diye dalga gecen garson memurlar nerede)
  • Do&Co sadece British'e uzun menzilli uçuşlarda yiyecek içecek sağlayacak, kısa mesafede ücretli Marks&Spencer'ın ücretli sandviçlerine devam. Yani British'in Istanbul'dan Londra uçuşlarında maalesef DO&CO'yu göremeyeceğiz
  • Sevgili DoCo seni tebrik ediyorum. THY’ye de geçmiş olsun. Kim kaybetti acaba?
  • Müthiş bir başarı Avrupada ve dünyada en büyük ve önemli iki havayoluna kendi hublarında hizmet vermek. Bir kaç ay önce nereden bugün nerelere gellniyor. Doco artık Airline Catering de dünya liginde üst sıralara tırmanıyor. Bunun arkasında diğer havayolları da bu trendi izler.. Tebrikler.
  • Kalite kazandı,başarılar dilerim.
  • Avusturyalı firma İngiltere'de ihale kazanmış. Vergi Avusturya'ya, çalışanlar muhtenelen hint kökenliler, malzeme tedariki Londra halinden. Bize faydası olmadığı gibi THY tek en büyük olmanın verdiği kozu kaybedecek.
  • Bir ara THY DOCO'dan hava parası isterken bizden başka büyük müşterileri yok biz olmazsak batarlar tabi hava parası isteriz diyordu, şimdi işler değişti biraz tabi.

Do&Co'dan KAP'a yapılan açıklamada şöyle denildi:

 

"DO & CO Aktiengesellschaft, British Airways'in Londra kalkışlı uçuşlarında ikram ve dağıtım hizmetlerinin sunulmasına ilişkin açılan ihaleye katıldığını ve 11.9.2018 tarihinde, British Airways'in Londra Heathrow havalimanı kalkışlı kısa ve uzun mesafeli uçuşlarında ikram ve dağıtım ile ilgili verilecek tüm hizmetleri kapsayan, 2020 Nisan ayından itibaren başlamak üzere 10 yıl süreli ikram sözleşmesine ilişkin ihaleyi kazandığını gururla bildirmektedir. "

DO&CO İngiliz devi British Airways'e ikram verecek

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

FC ~ 4 yıl önce
Lokantici diye dalga gecen garson memurlar nerede)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gerçekler ~ 4 yıl önce
Do&Co sadece British'e uzun menzilli uçuşlarda yiyecek içecek sağlayacak, kısa mesafede ücretli Marks&Spencer'ın ücretli sandviçlerine devam. Yani British'in Istanbul'dan Londra uçuşlarında maalesef DO&CO'yu göremeyeceğiz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hacı ~ 4 yıl önce
Sevgili DoCo seni tebrik ediyorum. THY’ye de geçmiş olsun. Kim kaybetti acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ula haci ~ 4 yıl önce
doco yu kim ihya etti sanıyorsun dünya markası thyye ıkram vermeseydi birak ihaleyi kazanmayı ihaleye davet yazısını bile goremezdi
Once THY sonra BA ~ 4 yıl önce
Müthiş bir başarı Avrupada ve dünyada en büyük ve önemli iki havayoluna kendi hublarında hizmet vermek. Bir kaç ay önce nereden bugün nerelere gellniyor. Doco artık Airline Catering de dünya liginde üst sıralara tırmanıyor. Bunun arkasında diğer havayolları da bu trendi izler.. Tebrikler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Takdir Etmek Gerekir ~ 4 yıl önce
Kalite kazandı,başarılar dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 4 yıl önce
Avusturyalı firma İngiltere'de ihale kazanmış. Vergi Avusturya'ya, çalışanlar muhtenelen hint kökenliler, malzeme tedariki Londra halinden. Bize faydası olmadığı gibi THY tek en büyük olmanın verdiği kozu kaybedecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
isimsiz ~ 4 yıl önce
Bir ara THY DOCO'dan hava parası isterken bizden başka büyük müşterileri yok biz olmazsak batarlar tabi hava parası isteriz diyordu, şimdi işler değişti biraz tabi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vatandaş ~ 4 yıl önce
Doco bir Avusturya şirketidir. Türkish Doco THY ile yapılan bir ortaklıktır. Havacılıkda TK ile bir yerlere geldiler. Bakalım ingilizler ile aynı şekilde anlaşabilecekler mi? Başarılar dilerim.
vatandaşa ~ 4 yıl önce
sen kısa pantul ile gezeeken do&co formula 1 organizasyonlarında vip ve padok alanındaki tüm ikramlardan sorumluydu, tk ile öğrenen sensin bence
thy ~ 4 yıl önce
Doco bir ihale kazanıyorsa Thy ye vermiş oldugu hızmet sayesınde kazanır siz Bırtish gibi bir firmanın referesiz bir adım atabileceğini mi düşünüyorsunuz . Biritishin bu iahle için kac tane tk gorevvlsiinden referanse talebinde bulundugunu da biliyormusun

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000