16 Ocak 2018, Salı 23:21:40

Dışişleri Bakanlığı'ndan havalimanı açıklaması

Dışişleri Bakanlığı: Libya/Trablus Mitiga Havalimanı'nda yaşanan çatışmalardaki can kayıplarını üzüntüyle karşılıyoruz
  • Yarım akıllarıyla ülkelerinin içine etti araplar. Bir diktatörden kurtulayım derken herkes olmuş diktatör. Hangi kansız devlet bunları silahlandırıyorsa lanet olsun onlara.

Dışişleri Bakanlığı, Libya/Trablus Mitiga Havalimanı'nda yaşanan çatışmalarda can kayıplarının olduğuna ilişkin haberlerin büyük bir üzüntüyle karşılandığını açıkladı.

Dışişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, "Libya/Trablus Mitiga Havalimanında meydana gelen çatışmalarda can kayıplarının yaşandığına, binaların ve ticari uçakların zarar gördüğüne ilişkin haberleri üzüntüyle karşılıyoruz. Trablus'ta ve Libya'nın tamamında bulunan silahlı unsurların Libya kanunlarına ve Libya Ulusal Mutabakat Hükümeti Başkanlık Konseyi'nin kararlarına uymaları gereklidir. Libya'daki tüm tarafları yeni bir şiddet sarmalına yol açacak adımlardan kaçınmaya davet ediyoruz" denildi.

Dışişleri Bakanlığı'ndan havalimanı açıklaması

Facebook Yorum

Yorumlar

System ~ 5 yıl önce
Yarım akıllarıyla ülkelerinin içine etti araplar. Bir diktatörden kurtulayım derken herkes olmuş diktatör. Hangi kansız devlet bunları silahlandırıyorsa lanet olsun onlara.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kansız devlet ~ 5 yıl önce
Dünyanın her yerindeki en büyük terörist ABD tabii ki silahlandırıyor.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000