02 Ağustos 2018, Perşembe 15:50:31

Direkt seferler Arap turisti İzmir ve Bodrum'a çekecek

Air Arabia Hava Yolları'nın İzmir'e direkt sefer koymasının ardından Arap turistlerin dikkati İzmir, Çeşme ve Bodrum'a yönelirken, Çeşme'ye gelen 8 Arap Blogger da Alaçatı ve Çeşme'yi gezerek, çekim ve söyleşiler gerçekleştirdi.
  • Ingiliz italyan fransiz turist degil zengin arap turist istiyoruz.
  • Para için herşeye razı olacak haldeyiz artık.para gelsin de nasıl gelirse gelsin önemli değil. Napolyonu da geçtik maşallah.
  • İyi de Bodruma zaten temmuz başından beri Air Arabia uçuyor
  • Ingiliz fransiz italyan ispanyol turist gelmesi hem pinti oluyorlar hem sapik. Kuveytli katarli bahreynli suudi turist gelebilir onlara kapimiz acik hosgelmisler
  • Aman aman cekmesin.. gelmesinler izmirime
  • ARAPLAR PISLETIYOR DA, AVRUPALILAR TEMIZ MI BIRAKIYOR? EN AZINDAN ARAPLAR KISI BASINA DAHA FAZLA PARA BIRAKIYOR, KESKE BU GUZELIM MEMLEKETIMIN BUNLARIN PARASINA IHTIYACI OLMASA.
  • Dubai'de yasayan biri olarak soyleyeyim, Araplar gelirse hijyen acisindan hicbirsey olmaz, zira gelen Araplar acik giyinen, normal Araplar olacak, Suudlar pek gelmez. Fiyatlar ucar zira Alacati biz Dubaide yasayanlar icin gayet hesapli, esnaf aptal degil. Olan Turk turiste olur diyecegim de parasi olmayan da Alacatiya gitmesin arkadas.
  • Ayıptır ya. Bu ne rezillik. Arabın blogger'ı mı olurmuş. Bu şu anlama geliyor. Alaçatı bitmiştir. 2. Trabzon olarak adını tarihe yazdırır.
  • Şu arap seviciliğinden bi usanmadınız ya.
  • Ya Araplar, Çeşme ve Alaçatı'yı da pisletirler, artık oralara da gidilmez.

Sosyal medyada çok sayıda takipçisi bulunan 8 Arap Blogger, İzmir'in turizm ilçesi Çeşme'yi ve adından da adından çok söz ettiren Alaçatı Mahallesi'ni rehber eşliğinde gezerek çekim ve söyleşiler yaptı. Yapılan direkt seferlerin ise Çeşme ve Bodrum gibi önemli kentlerin turizmine olumlu yönde katkı yapması bekleniyor.

Air Arabia Hava Yolları'nın İzmir'e direkt sefer koymasının ardından Arap turistlerin dikkati İzmir, Çeşme ve Bodrum'a yönelirken, Çeşme'ye gelen 8 Arap Blogger da Alaçatı ve Çeşme'yi gezerek, çekim ve söyleşiler gerçekleştirdi. İzmir Rehberler Odası Başkan Yardımcısı Macit Şaşzade, Arap Blogger'lara rehberlik yaparak, Çeşme ve Alaçatı hakkında bilgi verdi.

İzmir Rehberler Odası Başkan Yardımcısı Macit Şaşzade, Air Arabi Hava Yolları'nın İzmir'e direkt uçuşlara başlaması nedeniyle Arap turistlere İzmir, Çeşme ve Bodrum'u tanıtmak istediklerini söyledi. Davet ettikleri 8 Arap Blogger'a rehberlik yaptığını belirten Şaşzade, "Alaçatı'nın bütün sokaklarını gezdik. Blogger'lar Alaçatı'ya hayran kaldılar. Sokakların ve Alaçatı'nın tarihi evlerinin hem fotoğraflarını çektiler hem de video kaydını aldılar. Bu arada bazı söyleşiler de gerçekleştirdiler. Yoğun programımız devam ediyor. Sörf bölgesini gezdikten sonra Çeşme'ye gideceğiz" dedi.Blogger'ların sayfalarında yazacakları yazılarla, yayınlayacakları fotoğraf ve videolarla Alaçatı ve Çeşme'yi tanıtacaklarını ifade eden Şaşzade, "İnşallah bu gezilerin arkası gelecek. Bu tanıtım gezisine katılan Blogger'ların çok ciddi sayıda takipçileri var. Air Arabia Hava Yolları'nın İzmir' direk uçuş koymasının ardından bu tanıtımı gezisini düzenledik. Önce burayı oraya tanıtacağız. Daha sonra Türk turistlerin de o bölgeye uçmaları için tanıtımlar yapacağız. İstanbul'dan sonra, İzmir, Çeşme ve Bodrum'u Arap turistlere tanıtarak, gelmelerini sağlamaya çalışacağız. Dubai, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri'nden buraya çok sayıda turist getirmeyi hedefliyoruz. Arap turistler buraya gelmeye başlamışlardı. Daha çok Arap turistin gelmesi çabası içerisindeyiz. Kısa zamanda bu çabalarımızın sonuç vereceğini umuyoruz. Avrupalı turistin azaldığı bir dönemde, gelecek olan her turiste ihtiyacımız var. O amaçla koşturuyoruz" diye konuştu. 

Direkt seferler Arap turisti İzmir ve Bodrum'a çekecek

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Cvp ~ 4 yıl önce
Ingiliz italyan fransiz turist degil zengin arap turist istiyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bonapart ~ 4 yıl önce
Para için herşeye razı olacak haldeyiz artık.para gelsin de nasıl gelirse gelsin önemli değil. Napolyonu da geçtik maşallah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fly ~ 4 yıl önce
İyi de Bodruma zaten temmuz başından beri Air Arabia uçuyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cevap ~ 4 yıl önce
Ingiliz fransiz italyan ispanyol turist gelmesi hem pinti oluyorlar hem sapik. Kuveytli katarli bahreynli suudi turist gelebilir onlara kapimiz acik hosgelmisler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rrr ~ 4 yıl önce
Aman aman cekmesin.. gelmesinler izmirime

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AVRUPA AVRUPA ~ 4 yıl önce
ARAPLAR PISLETIYOR DA, AVRUPALILAR TEMIZ MI BIRAKIYOR? EN AZINDAN ARAPLAR KISI BASINA DAHA FAZLA PARA BIRAKIYOR, KESKE BU GUZELIM MEMLEKETIMIN BUNLARIN PARASINA IHTIYACI OLMASA.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fiyatlar ~ 4 yıl önce
Dubai'de yasayan biri olarak soyleyeyim, Araplar gelirse hijyen acisindan hicbirsey olmaz, zira gelen Araplar acik giyinen, normal Araplar olacak, Suudlar pek gelmez. Fiyatlar ucar zira Alacati biz Dubaide yasayanlar icin gayet hesapli, esnaf aptal degil. Olan Turk turiste olur diyecegim de parasi olmayan da Alacatiya gitmesin arkadas.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ABC ~ 4 yıl önce
Parası olmayan Alaçatıya gitmesin, parası olmayan Bodrum’a gitmesin, parası olmayan Antalya’daki fakir Avrupalıların kaldığı otellere bile gidemesin de nereye gitsin peki bu parası olmayan kesim?
ABC ~ 4 yıl önce
Araplar gelip de İzmir’i Alaçatıyı filan da kendi ülkeleri gibi rezil bir yer haline getirmesinler ya lütfen.
Ayıptır ~ 4 yıl önce
Ayıptır ya. Bu ne rezillik. Arabın blogger'ı mı olurmuş. Bu şu anlama geliyor. Alaçatı bitmiştir. 2. Trabzon olarak adını tarihe yazdırır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Km ~ 4 yıl önce
Şu arap seviciliğinden bi usanmadınız ya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gumus ~ 4 yıl önce
Ya Araplar, Çeşme ve Alaçatı'yı da pisletirler, artık oralara da gidilmez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000