13 Şubat 2019, Çarşamba 08:13:09

DHMİ’de Funda Ocak dönemi sona erdi

Devlet Hava Meydanları İşletmesi’nde (DHMİ) Funda Ocak dönemi sona erdi. Funda Ocak, emeklilik kararınaldığını açıkladı.
  • Her şey için teşekkürler Sn Gn Md. Yolunuz açık olsun
  • Sınavlarda iyi iş çıkardı . AIM sınavını baskılara rağmen iptal ettirmedi. 2 kere havacılık tazminatı düzenlemesi yaptı skala ayarlaması yaptı. Şeflik sınavı o yılda yapılan ülkemizin en şeffaf sınavlardan biri oldu. ( bu arada genel müdürlük personeli biraz kayırıldı ama sonuca pek etki etmedi ) Hakkını yemeyelim . ben kendisinden memnundum. Orhan Birdaldan sonra ilaç gibi gelmişti
  • O kadar pr çalışması boşa mı gitti şimdi
  • Helal diyorum emekliliğe karar vermesi ,koltuğa yapışmadı gayette başarılıydı hanım hanımcık dolaştı çalıştı .. Bir kadın olarak bende gurur duydum bir kez daha .. Kendisine yeni yaşamında sağlık huzur mutluluk diyorum .
  • Bazen bastan hic olmak lazim makamlar gecicidir ama Rabbim herzaman mazlumun hesabini sorar onemli olan gok kubbede hos bir seda birakmaktir Insallah adeletli hayirli isler yapacak biri gelir
  • Bu kadar çabuk olmazdı,bunun altında farklı bir durum söz konusu.sen Devletin en iyi olanakları sunduğu ,güçlü ve kazançlı bir büyük işletmenin başında iken birdenbire bakın birdenbire diyorum ayrılmaya karar vermen soru işaretlerini de beraberinde getirir .Neden ilerki tarihlere göre bir ayrılma kararı değilde aniden ?
  • Sizinle çalışmak güzeldi.Yolunuz açık olsun inşaAllah
  • hayallerimizi çalanlara, şeflik mulakatindaki torpile hiç ses cikartmayanlar, yüksek puanları zayi eden yöneticiler itaat hakkını kaybetmişti çoktan
  • Funda Hanim basarili bir devlet burokratiydi. Hemde bayandi bu kadar erkek burokrat arasinda. Gorevini basari ile ifa etti ve zamanin geldigine inanarak emekli olmaya karar verdi, ardinda basarili projeler ve ihaleler birakarak! Keske onun gibi basarili ozellikle bayan burokratlarimiz olsa! Iktidardaki cesitli hukumetlerdeki bakanlar ve politikacilarla devletine ve hukumetlere karsi uyumlu ve saygili bir sekilde calisti. Anlayacagiz gormeyi istedigimiz bir devlet temsilcisiydi. Funda Hanim, tesekkurler ederim size efendim. Emekliliginizin tadini cikarin. Saglik ve mutluluklar.
  • Anamız tazminatlardan haber vermeden gitti , olmadı böyle En çok zammı bize verecekti

Devlet Hava Meydanları İşletmesi’nde (DHMİ) Funda Ocak dönemi sona erdi. Funda Ocak, emeklilik kararınaldığını açıkladı.

DHMİ’deki görevinden ayrıldığını bizzat duyuran Ocak, “Her kademesinde uzun yıllar bir ibadet aşkıyla çalıştıktan sonra 3 Ekim 2016'da Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür olarak atandığım Devlet Hava Meydanları İşletmesi'ndeki görevimden emekliliğimi isteyerek ayrılmış bulunuyorum” ifadelerini kullandı.

Ocak, "DHMİ'nin küresel bir marka haline gelmesini sağlayan büyük projelerin hayata geçirilmesi için arkadaşlarımızla birlikte gösterdiğimiz çaba  ve elde ettiğimiz başarılar benim için en büyük ödül ve ömür boyu tükenmez bir iftihar vesilesidir. 34 yıl görev yaptığım bu güzide kurumda, bana destek olan tüm çalışma arkadaşlarıma, her zaman büyük destek gördüğüm basın mensubu değerli dostlarıma, bulunduğum görevlere beni layık gören tüm makamlara minnettarım. Bu kurumda biriktirdiğim anılar, yaşamım boyunca benim en değerli varlığım olacaktır. Bu duygularla tüm arkadaşlarımı sevgi ve muhabbetle kucaklıyorum" dedi.

Devlet kurum ve kuruluşları arasında en dinamik işletmelerden biri olarak gösterilen DHMİ’de Funda Ocak’tan boşalan koltuğa geçecek isim ise henüz belli olmadı.

AirportHaber'e konuşan Funda Ocak, "Gençliğimi verdiğim bu kurumda öyle buruk ayrılıyorum ki, sanki ailemi terketmiş gibi duygular yaşıyorum. Hayatımın neredeyse tamamını buraya verdim, ben bu kurumda iken kesintisiz bir hafta dahi tatil yapmadım. Çocuğumun öğretmenin adını dahi bilmiyorum. Ama çok yoruldum" ifadelerini kullandı.

FUNDA OCAK KİMDİR?

Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Funda Ocak; DHMİ APK Daire Başkan Yardımcılığı (1985-1993), APK Başkanlığı (1993-1996), DHMİ Müşavirliği (1996-1998), Türkiye Kalkınma Bankası Kaynak Geliştirme Uzmanı (1998-1999) görevlerinde bulundu.

DHMİ'ye 1999'da yeniden dönen Ocak, 2007'ye kadar APK Daire Başkanlığı yaptı. 27 Aralık 2007 tarihinde ise Genel Müdür Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu Üyeliği'ne atandı. Funda Ocak, Ekim 2016'dan bu yana Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapıyordu.

©AirportHaber.com

DHMİ’de Funda Ocak dönemi sona erdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

DHMI Personeli ~ 7 gün önce
Her şey için teşekkürler Sn Gn Md. Yolunuz açık olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Allahtan kork ~ 7 gün önce
Sınavlarda iyi iş çıkardı . AIM sınavını baskılara rağmen iptal ettirmedi. 2 kere havacılık tazminatı düzenlemesi yaptı skala ayarlaması yaptı. Şeflik sınavı o yılda yapılan ülkemizin en şeffaf sınavlardan biri oldu. ( bu arada genel müdürlük personeli biraz kayırıldı ama sonuca pek etki etmedi ) Hakkını yemeyelim . ben kendisinden memnundum. Orhan Birdaldan sonra ilaç gibi gelmişti

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Olamaz ~ 7 gün önce
O kadar pr çalışması boşa mı gitti şimdi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hayırlı olsun ~ 7 gün önce
Helal diyorum emekliliğe karar vermesi ,koltuğa yapışmadı gayette başarılıydı hanım hanımcık dolaştı çalıştı .. Bir kadın olarak bende gurur duydum bir kez daha .. Kendisine yeni yaşamında sağlık huzur mutluluk diyorum .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Battalgazi ~ 7 gün önce
Bazen bastan hic olmak lazim makamlar gecicidir ama Rabbim herzaman mazlumun hesabini sorar onemli olan gok kubbede hos bir seda birakmaktir Insallah adeletli hayirli isler yapacak biri gelir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ORD Prof ~ 7 gün önce
Bu kadar çabuk olmazdı,bunun altında farklı bir durum söz konusu.sen Devletin en iyi olanakları sunduğu ,güçlü ve kazançlı bir büyük işletmenin başında iken birdenbire bakın birdenbire diyorum ayrılmaya karar vermen soru işaretlerini de beraberinde getirir .Neden ilerki tarihlere göre bir ayrılma kararı değilde aniden ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hayırlısı ~ 7 gün önce
Sizinle çalışmak güzeldi.Yolunuz açık olsun inşaAllah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Şeflik mulakati ~ 7 gün önce
hayallerimizi çalanlara, şeflik mulakatindaki torpile hiç ses cikartmayanlar, yüksek puanları zayi eden yöneticiler itaat hakkını kaybetmişti çoktan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Funda Hanim ~ 7 gün önce
Funda Hanim basarili bir devlet burokratiydi. Hemde bayandi bu kadar erkek burokrat arasinda. Gorevini basari ile ifa etti ve zamanin geldigine inanarak emekli olmaya karar verdi, ardinda basarili projeler ve ihaleler birakarak! Keske onun gibi basarili ozellikle bayan burokratlarimiz olsa! Iktidardaki cesitli hukumetlerdeki bakanlar ve politikacilarla devletine ve hukumetlere karsi uyumlu ve saygili bir sekilde calisti. Anlayacagiz gormeyi istedigimiz bir devlet temsilcisiydi. Funda Hanim, tesekkurler ederim size efendim. Emekliliginizin tadini cikarin. Saglik ve mutluluklar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ARefefe ~ 7 gün önce
Anamız tazminatlardan haber vermeden gitti , olmadı böyle En çok zammı bize verecekti

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000