21 Şubat 2024, Çarşamba 11:07:58

DHMİ Yeniden Yapılanmasıyla İlgili ATSEP'ten Açıklama

Türkiye Hava Trafik Emniyeti Elektronik Personeli Derneği (ATSEP), Devlet Hava Meydanları İşletmesi'nin (DHMİ) yeniden yapılanma sürecine ilişkin olarak önemli bir açıklama yaptı.
  • ???
  • Bagacaz…Gorecazzz
  • O Memur arkadaş belkide sen olacaksın yeni yapılanmada, amma o yapılanmada bende en üsten istiyorum diyemeyeceksin tek farkı bu olacak. Mahkeme kararı yalanlarının, bende En-Root a hizmet ediyorum hayallerinin sonuna gelinmiş olunacak.Eski ve yeni yapılanmanın tek farkı bu olacak.
  • İş riski yok stres yok ATC kellesini koymuş bu davaya siz ne iş yaparsınız bedavacilar
  • Kurumun yapısının değişmesi ülke menfaati için gerekli ise bu durumda kişilerin ünvanların makamların mevkilerin hiçbir önemi yoktur. Esas önemli olan ülke çıkarıdır
  • Yaa bizi de alın işte atsep verip yeni kurulacak yapıya ne olcak sanki hepi topu 300 500 kişiyiz elektrik ve makine motor personeli
  • İGA son zamanlarında bakan ve diğer bürokraside kendi hizmetlerini kendilerini yapmak istediği, buna sivil havacılıkta sıkıntı çıkardığı, Belçika ve İngiltere gibi özel hava trafik kontrolleri almak istediklerini iletmişler. Bu konuda gerekli araştırmanın yapılacağı söyleniyor. Şimdi kendilerini başka görenler sonunuz geliyor haberiniz yok. Yaklaşma hariç tüm diğer kısımlar şu an tehlike altında.
  • Algı peşinde koşmayın. Tarafsız bir haber sitesiyseniz diğer derneklerin açıklamalarını da paylaşın yok bir tarafız diyorsanız da tarafınızı belli edin ki insanlar neyin ne olduğunu bilsin.
  • Kucuk eniste konuss
  • Sayenizde hasan yemedi hans yedi bir de utanmadan vatan millet edebiyatı yaptınız , kul hakkının hesabını veremeyeceksiniz hele israilin bombalarına katkılarınızın hesabını hiç veremeyeceksiniz

Türkiye Hava Trafik Emniyeti Elektronik Personeli Derneği (ATSEP), Devlet Hava Meydanları İşletmesi'nin (DHMİ) yeniden yapılanma sürecine ilişkin olarak önemli bir açıklama yaptı.

ATSEP tarafından yapılan açıklamada, DHMİ'nin yeniden yapılanmasıyla ilgili olarak ortaya atılan iddiaların yakından takip edildiği belirtildi. Kuruluşun ana hizmet konuları olan Seyrüsefer Hizmetleri ve Havalimanı İşletmeciliği'nin ayrılarak iki ayrı kuruluş olarak hizmetlerine devam etmesi önerilerine dikkat çekilerek, bu durumun havacılık sektöründe EUROCONTROL üyesi diğer ülkelerden farklı bir yaklaşım olduğu vurgulandı.

ATSEP, ülkemiz hava sahasında hava seyrüsefer hizmetlerinin emniyetli bir şekilde yürütülmesinden sorumlu personelin istihdamı, eğitimi ve özlük hakları konusunda yaşanan güçlükler ve mağduriyetlere de değindi. Ayrıca, Kuruluşun mevcut yapısının bazı sivil toplum kuruluşlarının uluslararası mevzuata ve uygulamalara aykırı talepler doğurduğu ve iş huzurunu bozduğu belirtildi.

ATSEP, milli menfaatlerin en üst düzeyde tutulması ve personelin mevcut iş güvencesi ile özlük haklarını temel alan bir Hava Seyrüsefer Hizmet Sağlayıcı (ANSP) yapısının hayata geçirilmesinin ülkenin potansiyelini en üst seviyeye çıkaracağına inandıklarını kamuoyuna duyurdu.

DHMİ'nin yeniden yapılanma süreciyle ilgili gelişmelerin yakından takip edileceği belirtilirken, ATSEP'in konuyla ilgili açıklaması şu şekilde:

DHMİ Yeniden Yapılanmasıyla İlgili ATSEP'ten Açıklama

Yorumlar Tüm Yorumlar (43)

22 Nisan ~ 2 ay önce
???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Olcayto ~ 2 ay önce
Bagacaz…Gorecazzz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ANSP ~ 2 ay önce
O Memur arkadaş belkide sen olacaksın yeni yapılanmada, amma o yapılanmada bende en üsten istiyorum diyemeyeceksin tek farkı bu olacak. Mahkeme kararı yalanlarının, bende En-Root a hizmet ediyorum hayallerinin sonuna gelinmiş olunacak.Eski ve yeni yapılanmanın tek farkı bu olacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Doğrusu ~ 2 ay önce
En-route. Root nedr!
Dhmi ~ 2 ay önce
İş riski yok stres yok ATC kellesini koymuş bu davaya siz ne iş yaparsınız bedavacilar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Soda-der ~ 2 ay önce
Arkadasım bakıyorumda yorumuna elektronikçiler hakkında ciddi bir hazımsızlık sorunun var havacılık haberleşme navigasyon gözetim gibi senin bilgi kapasiten için uzak terimlere girmeden direk sana tavsiyem bu sorunun için acil olarak maden suyu iç hemde kızılayın bol minareli olanından yoksa bu dert seni götürür sonunda mide spazmından ölüme kadar yolu var haberin olsun. :)
Ülke menfaati kişilerin menfaatinden önemlidir ~ 2 ay önce
Kurumun yapısının değişmesi ülke menfaati için gerekli ise bu durumda kişilerin ünvanların makamların mevkilerin hiçbir önemi yoktur. Esas önemli olan ülke çıkarıdır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vatansever DHMİ'li ~ 2 ay önce
Yaa bizi de alın işte atsep verip yeni kurulacak yapıya ne olcak sanki hepi topu 300 500 kişiyiz elektrik ve makine motor personeli

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İGA Artık Kendi Atco ve hava tarafı teknik personelimiz olacak ~ 2 ay önce
İGA son zamanlarında bakan ve diğer bürokraside kendi hizmetlerini kendilerini yapmak istediği, buna sivil havacılıkta sıkıntı çıkardığı, Belçika ve İngiltere gibi özel hava trafik kontrolleri almak istediklerini iletmişler. Bu konuda gerekli araştırmanın yapılacağı söyleniyor. Şimdi kendilerini başka görenler sonunuz geliyor haberiniz yok. Yaklaşma hariç tüm diğer kısımlar şu an tehlike altında.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Duyduğum doğru oluyor ~ 2 ay önce
İGA'dan talep var dediler hadi canım demiştim. Demek ki doğru. Şimdi bu yavrular gidip seyrüsefer aş olsunlar daha sonra gidecekleri yer bile kalmayacak.
Uzaydan ~ 2 ay önce
Niye uzaydan mı getirecekler kontrolörleri.Kimseye bir şey olmaz sen canını sıkma.
Dhmi ~ 2 ay önce
Algı peşinde koşmayın. Tarafsız bir haber sitesiyseniz diğer derneklerin açıklamalarını da paylaşın yok bir tarafız diyorsanız da tarafınızı belli edin ki insanlar neyin ne olduğunu bilsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kucuk eniste ~ 2 ay önce
Kucuk eniste konuss

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Makasçılar ~ 2 ay önce
Sayenizde hasan yemedi hans yedi bir de utanmadan vatan millet edebiyatı yaptınız , kul hakkının hesabını veremeyeceksiniz hele israilin bombalarına katkılarınızın hesabını hiç veremeyeceksiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000