24 Şubat 2023, Cuma 12:40:02

Depremde hayatını kaybedenler için havalimanında saygı duruşu

Frankfurt Havalimanı'nda hem meydan çalışanları hem de yolcular, Türkiye’deki depremlerde hayatını kaybedenlerin anısına bir dakikalık saygı duruşunda bulundu.
  • Siyahlı hanım suriyeli mi
  • Fra Md. S.B’i uzun yillardir taniyanlar Thy icinde hizla yukselisine anlam veremiyor. Birmingham’da Anatolia Travel’den neden atildigi arastirilirsa yer yerinden oynar. Şirket içinde kim destekliyor acaba? Onun da incelenmesi gerekiyor.

Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından Türkiye’ye dayanışma mesajları gelmeye devam ediyor. Almanya’nın Frankfurt Havalimanı'nda da hem çalışanlar hem de yolcular depremlerde hayatını kaybedenlerin anısına bir dakikalık saygı duruşunda bulundu. Saygı duruşuna, Frankfurt Havalimanı’nın işletmecisi Fraport şirketinin sözcüsü Dieter Hulick, Türk Hava Yolları (THY) Frankfurt Müdürü Serkan Binyar, Turkish Kargo Orta Avrupa Bölgesel Direktörü Ahmet Yıldırım ve Havalimanı Terminaller Müdürü Daniealla Weiss ile diğer havalimanı yetkilileri katıldı.

‘BAĞIŞLARIMIZ DEVAM EDİYOR’

Saygı duruşunun ardından açıklama yapan Hulick, duygu ve düşüncelerinin depremzedelerle olduğunu belirterek, “Havalimanında çok farkı milletlere mensup çalışanımız var. Bunların arasında Türkler de çalışanların büyük bir bölümünü oluşturuyor. Yaşanılan felaket karşısında fiziki bir eylem olması için Türk Hava Yolları ile görüşerek saygı duruşunu organize ettik. Bu saygı duruşu ile hayatlarını kaybedenleri yad ettik. Fraport olarak ortağımız TAV’la birlikte 1 milyon Euro bağışladık. Bağışlarımız devam ediyor. Çalışanlarımızın yaptığı bir nakdî bağış kampanyası var bittiği zaman toplanılan bedelin bir mislini de biz Fraport olarak üzerine koyarak bağışlayacağız” dedi. (Hürriyet)

Depremde hayatını kaybedenler için havalimanında saygı duruşu

Yorumlar

Saygı ~ 1 yıl önce
Siyahlı hanım suriyeli mi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BHX ~ 1 yıl önce
Fra Md. S.B’i uzun yillardir taniyanlar Thy icinde hizla yukselisine anlam veremiyor. Birmingham’da Anatolia Travel’den neden atildigi arastirilirsa yer yerinden oynar. Şirket içinde kim destekliyor acaba? Onun da incelenmesi gerekiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000