31 Ağustos 2015, Pazartesi 08:03:46

Demet Akalın'ın eşi havalimanında kavga etti

Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt'un Milas-Bodrum Havalimanı’nda havalimanı görevlileriyle kavga ettiği iddia edildi.
  • Karı-koca tam varoş bunlar ya :))
  • ALIN size bir kıro
  • Eğer paran varsa, kobuse binmek zor geliyosa. Vercen parayi cip terminalini kullancan ablam. Sen orda ki personele saldirmadan o sana bi sey yapmaz. Dogamiz da var bu biz insanlarin
  • Okan abimiz guclu kuvvetli yigidin harman oldugu topraklardan cikmis bir delikanlidir,burda yorum yaparken dikkatli olun..o herzaman dogrulari izler,laf soyletmem kendisine...mersinden tantunici arap kadir
  • Türkiyede ki sanatçı kısmından tiksiniyorum,kayda değer hiç bir şey üretmemelerine rağmen para ve takdir ile ödüllendirmeleri ne kadar seviyesiz olduğumuzu düşündürüyor bana..
  • Kızımın adını Demet koymayı dusunuyodum vaz geçtim abi.
  • OKAAAAAAAAAANNNNNNNN!!!! :(
  • Neden sasırmadım acaba##????
  • APRONDAN TERMİNALE YÜRÜMEK NE DEMEKTİR.... Sokarım sizin popüler kimliğinize
  • 2012 de apron yelegim yok diye 230tl cezayi aninda kestiler. Hic bekletmediler aciklama yapmaya bile zamanim olamamisti... bana ceza var cunku ben havalimani personeliyim. Shgm nin verdigi Tum meydanlar kartim var. Ne idugum belli degil. Sagim solum belli olmaz. Supheliyim. Ama bu borek beyinliler oylemi. Onlar saglam adam. Asar keser. Ben bu tipler ve turevlerini km iken ucakta azarliyodum eziyodum.dalga geciyodum.kucumsuyodum bi de bana tesekkur mektubu yaziyolardi. Bunlar insanliktan anlamiyo.

Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt'un Milas-Bodrum Havalimanı’nda havalimanı görevlileriyle kavga ettiği iddia edildi.

Popçu eşiyle Bodrum’a giden Okan Kurt Milas Havalimanı’nda görevlilerle kavga etti. İddiaya göre olay şöyle gelişti: Uçağı 2 saatlik rötarın ardından Bodrum’a inen Akalın sahne alacağı mekana geç kalacağını düşünerek panikledi. Yolcuları aprona taşıyan otobüsü beklemek yerine yürümek istedi.

Görevliler buna izin vermeyince devreye eşi Okan Kurt girdi. Kurt’un 10 görevliyle yaşadığı sözlü tartışma kısa sürede yumruklu kavgaya dönüştü. Bir görevli kolundan yaralanırken olay havacılık kuralları gereği emniyete bildirildi. Taraflar birbirlerinden şikayetçi olmadı.

Kavganın görgü şahitleri, 10 kişiyle tek başına kavga eden Okan Kurt’u hafta içi Aksaray esnafının saldırdığı ve yıkmadığı İrlandalı boksör turiste benzetti. (Makaron)

Demet Akalın'ın eşi havalimanında kavga etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (53)

Ahaha ~ 5 yıl önce
Karı-koca tam varoş bunlar ya :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yuhhhh ~ 5 yıl önce
ALIN size bir kıro

Yanıtla

Kalan karakter 1000
CIP ~ 5 yıl önce
Eğer paran varsa, kobuse binmek zor geliyosa. Vercen parayi cip terminalini kullancan ablam. Sen orda ki personele saldirmadan o sana bi sey yapmaz. Dogamiz da var bu biz insanlarin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Okan abimiz guclu kuvvetli yigidin harman oldugu topraklardan cikmis bir delikanlidir,burda yorum yaparken dikkatli olun..o herzaman dogrulari izler,laf soyletmem kendisine...mersinden tantunici arap kadir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nbrcnm ~ 5 yıl önce
Arabın yalellisini dinlediniz....
PC750 ~ 5 yıl önce
Türkiyede ki sanatçı kısmından tiksiniyorum,kayda değer hiç bir şey üretmemelerine rağmen para ve takdir ile ödüllendirmeleri ne kadar seviyesiz olduğumuzu düşündürüyor bana..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Umay percın ~ 5 yıl önce
TESPIT gıbı TESPIT %%%%%% haklısın
L ~ 5 yıl önce
Kızımın adını Demet koymayı dusunuyodum vaz geçtim abi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Demet Akalin ~ 5 yıl önce
OKAAAAAAAAAANNNNNNNN!!!! :(

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Umay percın ~ 5 yıl önce
Neden sasırmadım acaba##????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Akıllanın artık ~ 5 yıl önce
APRONDAN TERMİNALE YÜRÜMEK NE DEMEKTİR.... Sokarım sizin popüler kimliğinize

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aykut ~ 5 yıl önce
2012 de apron yelegim yok diye 230tl cezayi aninda kestiler. Hic bekletmediler aciklama yapmaya bile zamanim olamamisti... bana ceza var cunku ben havalimani personeliyim. Shgm nin verdigi Tum meydanlar kartim var. Ne idugum belli degil. Sagim solum belli olmaz. Supheliyim. Ama bu borek beyinliler oylemi. Onlar saglam adam. Asar keser. Ben bu tipler ve turevlerini km iken ucakta azarliyodum eziyodum.dalga geciyodum.kucumsuyodum bi de bana tesekkur mektubu yaziyolardi. Bunlar insanliktan anlamiyo.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000