01 Ocak 2018, Pazartesi 09:01:31

Delta uçağının slide'ı patladı

ABD'nin San Antonio Uluslararası Havalimanı'nda Delta Havayolları'na ait bir uçağın slide'ı patladı, sefer 5 saat gecikmeye uğradı.
  • amatorler gidin evinize
  • Amiyim slide patladi
  • oruntulerden anlaşilacagu gibi slide patlayan uçak eski dc 9 veya md90 modelidir..uretimi yillar once durdurulmuş turkiyede hiç olmayan bir uçak modelidir..hala amerikada uçan uçaklardir..hostes hanimda yanliş butona basmiş..ne olmuş ki insan hatasidir işte..
  • Kapatirken patlatmak neymis onu anlamadim
  • Ucak kapi sistemleri artik gercekten degismeli Airbus calismalar yapiyor yorgunlukla birlikde boyle olaylar olabiliyor daha basit karmasik olmayan sistem geliyor

ABD'nin San Antonio Uluslararası Havalimanı'nda Delta Havayolları'na ait bir uçağın slide'ı patladı, sefer 5 saat gecikmeye uğradı.

Edinilen bilgiye göre; San Antonio-Atlanta seferini yapacak Delta uçağının kabin memuru, kalkış öncesi son hazırlıkların tamamlanmasının ardından kapıyı kapatmak istedi.

Genç hostes kapıyı kapatırken, uçağın acil tahliye botunu (slide) patlattı. Bunun üzerine kalkıştan vazgeçen uçak bakıma alındı.

Seferin 5 saatlik gecikmeye uğradığı kaydedildi.Delta uçağının slide'ı patladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

x ~ 5 yıl önce
amatorler gidin evinize

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yeni memuy ~ 5 yıl önce
Amiyim slide patladi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camaeothy ~ 5 yıl önce
oruntulerden anlaşilacagu gibi slide patlayan uçak eski dc 9 veya md90 modelidir..uretimi yillar once durdurulmuş turkiyede hiç olmayan bir uçak modelidir..hala amerikada uçan uçaklardir..hostes hanimda yanliş butona basmiş..ne olmuş ki insan hatasidir işte..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Efe ~ 5 yıl önce
Zaten amerikada delta falan çok ucuzcudur.
737 ~ 5 yıl önce
717 de olabilir dc9 değildir
Ccm ~ 5 yıl önce
Kapatirken patlatmak neymis onu anlamadim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Herseyi bilen adam ~ 5 yıl önce
Ucak kapi sistemleri artik gercekten degismeli Airbus calismalar yapiyor yorgunlukla birlikde boyle olaylar olabiliyor daha basit karmasik olmayan sistem geliyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uçak 727 ~ 5 yıl önce
Daha basidi de mi var.
Uçak MD-90 ~ 5 yıl önce
767'nin kapılarını görmeden karar vermeyiniz.
Aviator ~ 5 yıl önce
Arm-disarm.daha basit ne olabilir :D
sorun ~ 5 yıl önce
sorun armed disarmed kolu ile kapı açma kapama kolunun aynı hizada olması ve iki kolunda aynı yönde yani yukarı aşağı yönde hareket etmesi.320 serisi uçakların kapı tasarımları basit olabilir ama sıkıntılı. 330 lardaki kapı tasarımı daha farklı. Bu da hata yüzdesini düşürüyor.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000