02 Mayıs 2022, Pazartesi 16:43:17

Delta uçağında taşınan 5 Milyon arı öldü!

ABD'li Delta Airlines uçağında sipariş edildiği bölgeye götürülen 5 Milyon bal arısı taşıma koşullarındaki bazı hatalar nedeniyle öldü.
  • Bu işin içinde bir sabotaj var, arılar ve uğur böcekleri ölürse ve yok olursa dünyanın sonu olur. Türkiye zaten uğur böceği ithal ediyor. Durum bu kadar vahim yanii..
  • Kıtlık algısını tutması, gıda kitliginin yasanmasi icin arıların yok edilmesi gerekiyor Küreselci abilerin planlarına göre...Chemstrial ile kimsayal püskürtme ve Elektro-manyetik frekans (5G) ile toplu ari-kus ölümleri son dönemlerde oldukça arttı. Bu yaz da bol bol orman yangını da görmeyiz umarım.
  • yazık günah ya minik arılara. Kendi halinde çiçek çiçek dolaşıp doğanın mevye tozlaştırıcıları.
  • İyi bir ari kovaninda ortalama 40 bin ari ve üzeri olur. Cok degil en fazla 150 kovan ölmüştür. Kovan basi 1500tl den satiyorlar tr'de. 250 bin tl'nin lafini yapmaz delta

ABD'li Delta Airlines uçağında sipariş edildiği bölgeye götürülen 5 Milyon bal arısı taşıma koşullarındaki bazı hatalar nedeniyle öldü.

Edinilen bilgiye göre; Arıcı Sarah McElrea tarafından sipariş edilen 5 Milyon Arısı sandıklara yüklenerek uçağa nakledildi. Delta uçağı aktarma için Atlanta'ya indiğinde arıların dışarı çıkarıldığı ve bölgedeki sıcak havadan etkilendikleri bildirildi.

Arılardki anormal durumu fark eden Delta Airlines yetkilileri Arıcı McElrea'yi çağırdı. Durumu anlayan ve hızlıca havalimanına gelen Sarah, burada tüm arıların öldüğünü tespit etti. McElrea yaptığı açıklamada; 'Bu arılar sıcak havaya temas ettirilmemeliydi. Onlar yaşadıkları bölge itibarıyla sıcağa dayanamazlar. Bu nedenle öldüler' dedi.

Delta Airlines tarafından talihsiz bir durum yaşandığı ve olayın incelendiği açıklandı.

Delta uçağında taşınan 5 Milyon arı öldü!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

BİYOLOG ~ 3 ay önce
Bu işin içinde bir sabotaj var, arılar ve uğur böcekleri ölürse ve yok olursa dünyanın sonu olur. Türkiye zaten uğur böceği ithal ediyor. Durum bu kadar vahim yanii..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Plan İşliyor! ~ 3 ay önce
Kıtlık algısını tutması, gıda kitliginin yasanmasi icin arıların yok edilmesi gerekiyor Küreselci abilerin planlarına göre...Chemstrial ile kimsayal püskürtme ve Elektro-manyetik frekans (5G) ile toplu ari-kus ölümleri son dönemlerde oldukça arttı. Bu yaz da bol bol orman yangını da görmeyiz umarım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yazık ~ 3 ay önce
yazık günah ya minik arılara. Kendi halinde çiçek çiçek dolaşıp doğanın mevye tozlaştırıcıları.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arı uzmanı kassiz FO ~ 3 ay önce
İyi bir ari kovaninda ortalama 40 bin ari ve üzeri olur. Cok degil en fazla 150 kovan ölmüştür. Kovan basi 1500tl den satiyorlar tr'de. 250 bin tl'nin lafini yapmaz delta

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 3 ay önce
Her şey para mı?
di mi ~ 3 ay önce
tek anladığın işin maddi boyutu, hayata bakışını...
Uzmana ~ 3 ay önce
Yav her moka maydanoz tipler var ya , kaza olunca bu aracta şu hasar var diyen gereksiz tipler. İşte sen o sun !
Para ~ 3 ay önce
Para hesabı yaptın ya , o 5 milyon arı kimbilir kaç milyar çiçek tozlaştırcaktı. Senin ufacık beynin ancak 150 200 bine çalışır. Beyin ufak beyin. Hesabı da ufak fikri de !
azdan az çoktan çok ~ 3 ay önce
Kapitalizm konuşmuş! Milyon tane candan bahsediliyor, unutma ki senin de değerin kapitalizmin gözünde [1 adet], 250 bin dolarlık paha biçiyorlar mı emin olamazsın.
Ahhh ahh ~ 3 ay önce
Sen kas yapamamışsın ama vicdanın da yok galiba sadce para mı sence mesele
ARICIYA ~ 3 ay önce
Sen şimdi bu arıların hangi türde olduğunu bilmeden fiyat hesapladın ve deltaya yük olmayacağını söyledin ama bu arılar dediklerine göre sıcaktan ölmüşler. Ve Atlanta nın ortalama sıcaklığı 20-25 derece. Bu arılar nasıl oldu da 25 derecede öldüler? Sence bu arılar senin arıların gibi mi?
Kassız ~ 3 ay önce
konuştu 21000₺.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000