18 Temmuz 2016, Pazartesi 11:22:39

Darbeci yaver Cumhurbaşkanı'nın uçuş rotasını istemiş

Darbecilerin Cumhurbaşkanı'na havada planladığı suikastte, Başyaver Albay Ali Yazıcı Erdoğan'ın koruma ekibine Marmaris'teki TC-ATA uçağının koordinatlarını sordu.
  • bu haber kesinlikle palavra televizyonda tayyip istanbula geliyor denildiğinde fliğht radarı laptopta açtım kabak gibi ata uçağı diye radarda göründü biga üzerinde yarım saat kadar daire çizdi sonra istanbula indi ben düşmanımın bile mert olanı severim yalancılığa gerek yok türk milletine kılıç çekene kılıç gök girer al çıkar der 92 yaşındaki recai amca
  • burada bu darbeyi kutsayan paylaşımda bulunan paralel kaptanları yorumları ile birlikte Bakırköy savcılığına ihbar ettim merak etmeyin ip lerden ulaşırlar bu darbeye tiyatro senorya diyen zihniyetin meclisi bombalayan sivil halka ateş açan genelkurmay başkanına ateş açan teröristlerle hiç bir farkı yoktur aynı şekilde emniyet genel müdülüğünün ilgili email adreslerinede gereken bilgi ulaştırılmıştır bundan sonrasını siz düşünün ayrıca bu tarz yorumları olumlu olarak işaretliyenlerde aynı zihniyetin parçasıdır savcılığın gerekli soruşturma sırasında airport haber bu ip leri açıklamakla yükümlüdür.
  • Hain şu bu suçlamaları havada uçuşuyorda!? Hani adalet önünde suçlu bulunana kadar kimse suçlu değildi? Resmen herkes yalaka davranıyor
  • Tamamen masal olmalı. Elektronik cihazları (mesela IFF Mod II, S mesela uçağın tipi, mesela ...)) saklanmasına engel oluyor. Burada yazılan senaryo sadece alt akılları kandırabilir. Bu işi bilenler böyle aldatmaca hareketlerle sadece çocukların kandırılabileceğini bilirler. Bizde maalesef sanal ve gerçek çocuk beyinli çok insan var.
  • Bundan sonra coooook dikkatli olmak lazim.Sakasi yok.Kime güvenecegini 2 kere düsüneceksin
  • temizlk sırası thy ve thy teknik te
  • Bence bu adam fuatavni_f, yazısında sana çok yakınım ve işin bitince kulağına ben fuat avni diyeceğim, dediğine göre ibre bu adamı gösteriyor
  • Hala tiyatro bunlar amaç başkanlık vs. Vs.... diyen köpeklerle aynı havayı soluduğum aynı okullarda okuduğum aynı mesleği paylaştığım için utanıyorum, artık bu adamların hep aynı şekildeki konuşma tarzlarından ve fetöcü propagandalarından midem bulanıyor....
  • biz defalarca dedik bu fetodan ve benzerlerinden uzak durun , ama ne yatınız devletin en st kademelerini sanki hak etmişler gibi tek tek verdiniz hadi şimdi ayıklayın kolaysa. bizim burada eskiden fetocu olan kişiler biz döndük diyor ve en ateşli akp mensubu gibi konuşuyor ama kalplerini bilemiyoruz. bence bu iş bitmedi yeni başlıyor.
  • Yorumcuların yarısından fazlası FETÖCÜ. İlk gün sesleri çıkmıyordu, şimdi şoku atlatmışlar anlaşılan. Darbe tetikçiliği yapıyorlar. Savcıları göreve davet ediyoruz. İçimizde barındırmayın bu hainleri.

Darbecilerin Cumhurbaşkanı'na havada planladığı suikastte, Başyaver Albay Ali Yazıcı Erdoğan'ın koruma ekibine Marmaris'teki TC-ATA uçağının koordinatlarını sordu. Ekip şüphelendi, şaşırtma için ATA yolcu uçağı koduyla kalktı, iki THY uçağı daha peş peşe havalandı. Yavere de 'Rota belli değil' denildi.

Terör örgütü Paralel Yapı, darbe gecesi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın uçağı TC ATA’yı Marmaris Dalaman Havalimanı’ndan kalktıktan sonra düşürmeyi planladı. Cumhurbaşkanı’nın yaveri Albay Ali Yazıcı koruma ekibinden uçuş koordinatlarını isteyince plan deşifre oldu.

161 kişinin şehit edildiği kanlı darbe gecesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan Marmaris’teydi. Erdoğan Paralel Çete’nin darbe girişimini Grand Yazıcı Turban Otel’de öğrendi. Otelin hedef alınacağı şüphesi üzerine Cumhurbaşkanı Ankara’ya gitmek için harekete geçti. Ancak 1. Ordu Komutanı Ümit Dündar’ın “Ankara güvenli değil, Beştepe’yi sardılar. Biz sizi İstanbul’da koruruz” uyarısı üzerine kararını değiştirdi.

İKİZ UÇAK TAKTİĞİ

Ankara’da bulunan Erdoğan’ın Başyaveri Albay Ali Yazıcı ise Cumhurbaşkanlığı koruma ekibini arayarak TC ATA uçağının uçuş koordinatlarını sordu. Albay Ali Yazıcı’nın bu talebi Erdoğan’ın koruma ekibinde şüphelere neden oldu. Bunun üzerine THY’den Dalaman Havalimanı’nda 2 uçağın daha hazır edilmesi istendi. Yavere de rotanın belli olmadığı bilgisi verildi.

Erdoğan ve beraberindekileri İstanbul’a getirecek TC ATA, yolcu uçağı kodu “THY8456” ile havalandı. Erdoğan’ın uçağının havalandığının belli olmaması için diğer iki yolcu uçağı da peş peşe kalktı. TC ATA rotası boyunca tüm radarlarda THY uçağı olarak göründü. Atatürk Havaalanı’na yaklaştığında ise darbecilerin iki F16’sı Erdoğan’ın uçağını taciz etti. Eskişehir 1. Ana Jet Üst Komutanlığı’ndan havalanan 2 F16 devreye girerek hainlerin uçaklarını kovaladı. Suikast girişimini atlatan Erdoğan’ın uçağı da Atatürk Havalimanı’na iniş yaptı. Hain Albay Ali Yazıcı ise dün gözaltına alındı.

ERDOĞAN'DAN PİLOTA 'IŞIKSIZ İN' TALİMATI

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Erdoğan’ın 15 Temmuz darbe günü Dalaman’dan İstanbul’a uçakla gelirken pilota verdiği talimatı anlattı:

"Kulede bu ihanet çetesi hakim. Havada da onların hakimiyeti var. Cumhurbaşkanımızın bulunduğu yeri bombalamak için harekete geçtiğine dair bilgiler var. Pilotu çağırıp soruyor, ‘Kendi ışıklarınla inebilir misin?’ Pilot diyor ki ‘İnebiliriz, ama riski var, zemine araç çekmiş olabilirler, başka riskler de olabilir.’ Onun üzerine diyor ki 'Sen bir turlarsın bakarsın ona göre inersin. Ne kadar havada kalabiliriz?' diyor. Pilot '4 saat' cevabını veriyor. 'O zaman ona göre bir tedbir alırsın' diyerek kendi ışıklarıyla inme talimatı veriyor. Ancak uçak İstanbul'a ulaştığında havaalanı milletimiz tarafından teslim alındığı için buna gerek kalmıyor."

Darbeci yaver Cumhurbaşkanı'nın uçuş rotasını istemiş

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (52)

kamil ~ 4 yıl önce
bu haber kesinlikle palavra televizyonda tayyip istanbula geliyor denildiğinde fliğht radarı laptopta açtım kabak gibi ata uçağı diye radarda göründü biga üzerinde yarım saat kadar daire çizdi sonra istanbula indi ben düşmanımın bile mert olanı severim yalancılığa gerek yok türk milletine kılıç çekene kılıç gök girer al çıkar der 92 yaşındaki recai amca

Yanıtla

Kalan karakter 1000
savcılar göreve ~ 4 yıl önce
burada bu darbeyi kutsayan paylaşımda bulunan paralel kaptanları yorumları ile birlikte Bakırköy savcılığına ihbar ettim merak etmeyin ip lerden ulaşırlar bu darbeye tiyatro senorya diyen zihniyetin meclisi bombalayan sivil halka ateş açan genelkurmay başkanına ateş açan teröristlerle hiç bir farkı yoktur aynı şekilde emniyet genel müdülüğünün ilgili email adreslerinede gereken bilgi ulaştırılmıştır bundan sonrasını siz düşünün ayrıca bu tarz yorumları olumlu olarak işaretliyenlerde aynı zihniyetin parçasıdır savcılığın gerekli soruşturma sırasında airport haber bu ip leri açıklamakla yükümlüdür.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Acayip birşey ~ 4 yıl önce
Hain şu bu suçlamaları havada uçuşuyorda!? Hani adalet önünde suçlu bulunana kadar kimse suçlu değildi? Resmen herkes yalaka davranıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gerçeği ~ 4 yıl önce
Tamamen masal olmalı. Elektronik cihazları (mesela IFF Mod II, S mesela uçağın tipi, mesela ...)) saklanmasına engel oluyor. Burada yazılan senaryo sadece alt akılları kandırabilir. Bu işi bilenler böyle aldatmaca hareketlerle sadece çocukların kandırılabileceğini bilirler. Bizde maalesef sanal ve gerçek çocuk beyinli çok insan var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TÜRK ~ 4 yıl önce
Bundan sonra coooook dikkatli olmak lazim.Sakasi yok.Kime güvenecegini 2 kere düsüneceksin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TEMİZLİK ~ 4 yıl önce
temizlk sırası thy ve thy teknik te

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fuat Avni ~ 4 yıl önce
Bence bu adam fuatavni_f, yazısında sana çok yakınım ve işin bitince kulağına ben fuat avni diyeceğim, dediğine göre ibre bu adamı gösteriyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hain sürüleri ~ 4 yıl önce
Hala tiyatro bunlar amaç başkanlık vs. Vs.... diyen köpeklerle aynı havayı soluduğum aynı okullarda okuduğum aynı mesleği paylaştığım için utanıyorum, artık bu adamların hep aynı şekildeki konuşma tarzlarından ve fetöcü propagandalarından midem bulanıyor....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kadir ~ 4 yıl önce
biz defalarca dedik bu fetodan ve benzerlerinden uzak durun , ama ne yatınız devletin en st kademelerini sanki hak etmişler gibi tek tek verdiniz hadi şimdi ayıklayın kolaysa. bizim burada eskiden fetocu olan kişiler biz döndük diyor ve en ateşli akp mensubu gibi konuşuyor ama kalplerini bilemiyoruz. bence bu iş bitmedi yeni başlıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
adalet ~ 4 yıl önce
Yorumcuların yarısından fazlası FETÖCÜ. İlk gün sesleri çıkmıyordu, şimdi şoku atlatmışlar anlaşılan. Darbe tetikçiliği yapıyorlar. Savcıları göreve davet ediyoruz. İçimizde barındırmayın bu hainleri.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
abey ~ 4 yıl önce
Sizin gibi yobazlari sevmeyen insanları fetocumu zannediyorsunuz! Sizler fetonun ayaklarına kapanirkende bizler fetoya lanet ediyorduk! Fetoyla yollariniz ayrılınca her şeyi fetoya bagladiniz. Bu ülke Cumhuriyet ve Atatürk olarak kalacaktır. Sizlerin sonuna az kaldı.
Ben ~ 4 yıl önce
Ben senin içindeyim tatlım
abey e ~ 4 yıl önce
FETÖ denilen hainin karşısında Erdoğan olmasaydı, şuan ne cumhuriyet kalırdı ne de atatürk diye bir şey kalırdı. FETÖ denilen alçak sizi parmağında oynatırdı. Siz onu için çok kolay lokmasınız. Ama karşına Erdoğan gibi deha çıktığı için bütün planları elinde patlıyor. Erdoğan a olan bütün kini ve nefreti bundan kaynaklanmaktadır. Yatın kalkın Erdoğan a dua edin. Çünkü onun sayesinde varsınız...
Ben e ~ 4 yıl önce
15 temmuz akşamı milletçe müshil içtik, yakında ait olduğunuz yere gideceksiniz rahat ol...
hainler ~ 4 yıl önce
Hain herifler asla başarılı olmayacaksınız milletin iradesine seçimine saygı duymayi ogreneceksiniz.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000