04 Şubat 2018, Pazar 09:20:28

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "ATAK" paylaşımı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, resmi Twitter hesabından Muş'tan Bitlis'e uçuşunda kendisine eşlik eden ATAK helikopterini izlediği anlarda çekilen fotoğrafı paylaştı.
  • seni seviyoruz reis Allah yar ve yardımcın olsun inşallah..Seninle başladı havacılık seninle büyüyor yoluna taş değmesin..
  • reis işin rast gelsin atatürkte senin hakkında atıp tutanlar bu gün makam mevki aldılar thy baş müdürü tgs baş müdürü ve thy nöbetci müdürü 15 temmuz günü personele askere teslim olun dedi reis
  • kripto hellfire güm !
  • Bindiğin helikopter kimin malı ? O da 'yerli ve milli' denilip de motoru ve teknik ekipmanı alman gövde kore malı olan tank, motor,gövde vs herşeyi ispanyol projesi uçak gemisi, israil ve abd malı karıştırıcı,radar,füze, ingiliz işi uçak motoru,gövdesi italyan motoru ve elektronik aksamı abd malı olan helikopter gibi yerli ve milli mi acaba? Daha %100 yerli balon yapamıyoruz da o yüzden merak ettim sormak istedim.
  • Reis helikopteri de kullanir ucagi da ucurur.. Geceleri ise gizli gizli bordo bereli olarak Afrine operasyona gittigi biliniyor... Oburleri halen aralarinda kavga etsin... Bu ulkenin lideri tek!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Muş'tan Bitlis'e helikopterle geçerken, kendisine eşlik eden ATAK helikopterini izlediği anlarda çekilen fotoğrafı paylaştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, resmi Twitter hesabından, Muş Havalimanı'ndan Bitlis'e uçuşu sırasında çekilen fotoğrafını paylaştı. Erdoğan, "Muş Havalimanı'ndan Bitlis'e uçuşumuzda bize eşlik eden ATAK helikopteri." mesajına yer verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "ATAK" paylaşımı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

reis ~ 5 yıl önce
seni seviyoruz reis Allah yar ve yardımcın olsun inşallah..Seninle başladı havacılık seninle büyüyor yoluna taş değmesin..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thy ~ 5 yıl önce
reis işin rast gelsin atatürkte senin hakkında atıp tutanlar bu gün makam mevki aldılar thy baş müdürü tgs baş müdürü ve thy nöbetci müdürü 15 temmuz günü personele askere teslim olun dedi reis

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dikkatli ! ~ 5 yıl önce
kripto hellfire güm !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sn reis ~ 5 yıl önce
Bindiğin helikopter kimin malı ? O da 'yerli ve milli' denilip de motoru ve teknik ekipmanı alman gövde kore malı olan tank, motor,gövde vs herşeyi ispanyol projesi uçak gemisi, israil ve abd malı karıştırıcı,radar,füze, ingiliz işi uçak motoru,gövdesi italyan motoru ve elektronik aksamı abd malı olan helikopter gibi yerli ve milli mi acaba? Daha %100 yerli balon yapamıyoruz da o yüzden merak ettim sormak istedim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Soy ~ 5 yıl önce
Icindekilerini buraya kusmasan cok daha iyi olurdu
LH CREW ~ 5 yıl önce
Allah dizi bildigi gibi yapsin bir kerede şükredin be bu kadarmi zor bu sordugun sorulari bizi bu zamana kadar frenletenlere maşa olan aga babalirina sorsana
Plt ~ 5 yıl önce
Yerli degil zaten, MİLLİ. İnternette Google teyzeye sorsan helikopterin ne kadarını biz yapıyoruz öğrenebilirsin. Bir taarruz helikopterini bastan yapmaya kalksan argesi en az 10 yıl sürer. Sen çok biliyorsan gel tai'ye tei'ye ASELSAN'a yardım et. Artık teknoloji transferi yapmadan birşey yapmak çok zor. Yapmaya kalkarsan da hep geriden takip edersin. Biraz emekleyelim daha iyisini zaten yaparız. Birbirimize köstek degil destek olmalıyız.
b ~ 5 yıl önce
devletin ekonomik avantajlarindan faydalanmayi biliyorsun ama....begenmiyosan terk edersin. ingiltereye gidersin bakalim seni kabul ediyorlarmi.
maşa ! ~ 5 yıl önce
Kimin kime nasıl maşa olduğunu cümle alem biliyor,sen bilmiyorsan o senin cahilliğin ya da işine gelmiyor !
Yerli ve Milli ~ 5 yıl önce
Dünyanın hiçbir ülkesinde üretilen uçak, tank, helikopter vs... tamamıyla yüzde yüz yerli değildir. Buna ABD'si de, Avrupa ülkeleri de dahil. Önemli olan teknolojik güçtür. Anlayabildin mi yeğenim?
Cümlenize ~ 5 yıl önce
Bu yorumları, yabancı teknolojisiyle yapılan uçak, tank vs yi tamamıyla yerli ve milli diye millete yutturmaya çalışanlara yapın olur mu ?
LH crew'e ~ 5 yıl önce
Bizi frenleten, aleyhimize ne varsa yapan almanya, fransa, abd, rus, hollanda vs vatandaşlarını ülkemize kimlikle sokan, vergisiz ev, arsa almalarına izin veren, onlara durmadan iş, ihale veren, arabalarına binen, finansmanları, icatlarıyla vatandaşları daha da borçlandırıp yol, köprü vs yapan maşanın ağababası kim?
Kusbeyin ~ 5 yıl önce
Reis helikopteri de kullanir ucagi da ucurur.. Geceleri ise gizli gizli bordo bereli olarak Afrine operasyona gittigi biliniyor... Oburleri halen aralarinda kavga etsin... Bu ulkenin lideri tek!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kuşbeyin ~ 5 yıl önce
:)
dikkatli ! ~ 5 yıl önce
diploma , askerlik , pembe bere !
erman o. ~ 5 yıl önce
Adam ironi yapmis :)

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000