28 Mayıs 2022, Cumartesi 15:49:04

Cumhurbaşkanı Erdoğan Teknofest Azerbaycan'da...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST'i ziyaret etti.
  • Ülkeyi batıran halk adamı,halkın adamı,reisi cumhur.vaybeeee
  • Ne anlatıyorsun ülkende olup bitenlerden haberin yokmuş gibi davranmayı bırak...
  • Ekonomi kötüye gidecek,dolar 10 tl olacak ve geçecek diyenlere milli birlik ve bütünlüğümüze kast eden hainler diyordun,oğlu toz işlerinde adı geçen,kumarda yakalanan yardımcın da dolar dolsa ne olur dolmasa ne olur diyordu sonuç ortada. 20 yılın sonunda marifetleriniz yüzünden Türkiye ekonomik olarak resmen batmış,demografik risk çok büyük,yolsuzluklar ayyuka çıkmış,damatlar,evlatlar, mahdumlar iyice zenginleşmiş,yaşlı başlı insanlar pazarda artık kavgası yapıyor,paranın değersizliği, hayat pahalılığı,aşırı vergiler insanları hırsızlığa,kaçakçılığa,fuhuşa, suça teşvik ediyor,millet birbirine iyice düşman olmuş hala koltuk aşkına tribüne oynama,göz boyama,takiyye peşindesin de ne yaparsan yap yolun sonu görünüyor...
  • Ordakilere vaaz versin
  • Sayende ülke her konuda iyice dibe doğru gidiyor,yolsuzluk,kokuşmuşluk, rüşvet,sülale boyu zenginleşmeler,adaletsizlik, haksızlık,suç almış yürümüş,milyonlarca ne idüğü belirsiz araplar,afrikalılar, afgan vs avrupadan para gelecek diye ülkeye sokulmuş,paranın değeri ve alım gücü bitmiş,vergileri düşüreceğine bilakis arttırıyorsun,dış borç, cari açık,ithalat,cari açık rekorlar kırıyor, vergileri,harçları,kredileri betona,döviz kuru üzerinden garantilerle yandaşlara,mahdumlara, damatlara,ailelerine, saraylara,arabalara,uçaklara, havaya,lükse saçtın,insanları birbirine iyice düşman ettirdin bir de ekonomiden iyi anlıyordun ve bir tek yüzüğün vardı,herşey ortada hamdolsun!!!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST'i ziyaret etti.

İki hafta önce Rize-Artvin Havalimanı'nın açılışını Aliyev ile birlikte gerçekleştirdiklerini hatırlatan Erdoğan, bugün ise Bakü'de bir başka tarihi buluşmaya yine birlikte imza attıklarını ifade etti. Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'in şahsında can Azerbaycan'ın mümtaz halkına samimi misafirperverlikleri için teşekkür eden Erdoğan, şöyle konuştu:

"Hazar'ın incisi Bakü'de bir millet, iki devlet, tek festival şiarıyla dünyanın en gözde Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST'i gerçekleştiriyoruz. Aziz Sancar hocamıza bu gurur günümüzde heyecanımızı paylaştığı için yine şahsım, milletim adına teşekkür ediyorum. Rüzgarların şehri güzel Bakü'den Nuri Paşa komutasındaki Kafkas İslam Ordusu'nun Azerbaycanlı kardeşlerimizle birlikte mücadele ettiği toprakların her karışına, Natavan'ın gazelinin işitildiği ovalara, şehidimiz Hüdayar kardeşimizin türkü söylediği diyarlara, Gence'ye, Şuşa'ya, Fuzuli'ye, Laçin'e, Azerbaycan'ın her bölgesine selam ve sevgilerimi gönderiyorum. Bugün bir kez daha burada vücut bulan ebedi ve ezeli kardeşliğimizi Rabb'im daim eylesin."

Bu yıl iki ülke arasındaki diplomatik ilişkilerin yeniden tesisinin 30. yıldönümünü büyük bir gururla idrak ettiklerini dile getiren Erdoğan, şunları kaydetti:

"Ortak tarihimizden aldığımız ilhamla aramızdaki dostluk ve muhabbeti daha da sağlamlaştırıyor, birlik ve beraberliğimizi daha da perçinliyoruz. Her ne kadar diplomatik münasebetlerimiz 30 sene önce kurulmuş olsa da kader birliğimiz tarihin derinliklerine kadar uzanmaktadır. 1915'te Çanakkale'de, 1918'de Gence'de, Bakü'de ve Azerbaycan'ın diğer bölgelerinde yüreklerimiz ve bileklerimiz ortak mücadelemizde tekrar beraber olmuştur."

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'de TEKNOFEST'e katıldı ve konuşma gerçekleştirdi.

Aliyev "Türkiye ve Azerbaycan gençleri birbirine yakın oldu, birbirini tanıdı ve gelecekte de birbirlerini tanıyacaklar. Hürmetli Aziz Sancar da teşrif buyurdu. Aziz beyle geçen görüşmemizi hatırlıyorum. Benimle görüştükten sonra Şuşa'ya gitti. Gençler için Aziz Sancar için örnektir. Hem adil, hem Türkçü, hem vatansever. Siz gençler Aziz Sancar'a yetişmeye çalışmalısınız" dedi.

Bayraktar için Türkiye'ye ve Selçuk Bayraktar'a da teşekkür eden Aliyev "İkinci Karabağ Zaferi'nde Bayraktar İHA'ların rolünü dünyada bilmeyen yoktur. Selçuk bey dün Şuşa'daydı. Halklarımız fedakarcasına birliğini temin etmek için her zaman bir adıma hazırdı. Eminim ki bizim gençlerimiz Selçuk bey gibi olmaya çalışacaklar" ifadelerini kullandı.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan Teknofest Azerbaycan'da...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Xxx ~ 2 ay önce
Ülkeyi batıran halk adamı,halkın adamı,reisi cumhur.vaybeeee

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 2 ay önce
Ne anlatıyorsun ülkende olup bitenlerden haberin yokmuş gibi davranmayı bırak...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ne desek boş ~ 2 ay önce
Ekonomi kötüye gidecek,dolar 10 tl olacak ve geçecek diyenlere milli birlik ve bütünlüğümüze kast eden hainler diyordun,oğlu toz işlerinde adı geçen,kumarda yakalanan yardımcın da dolar dolsa ne olur dolmasa ne olur diyordu sonuç ortada. 20 yılın sonunda marifetleriniz yüzünden Türkiye ekonomik olarak resmen batmış,demografik risk çok büyük,yolsuzluklar ayyuka çıkmış,damatlar,evlatlar, mahdumlar iyice zenginleşmiş,yaşlı başlı insanlar pazarda artık kavgası yapıyor,paranın değersizliği, hayat pahalılığı,aşırı vergiler insanları hırsızlığa,kaçakçılığa,fuhuşa, suça teşvik ediyor,millet birbirine iyice düşman olmuş hala koltuk aşkına tribüne oynama,göz boyama,takiyye peşindesin de ne yaparsan yap yolun sonu görünüyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Birazda ~ 2 ay önce
Ordakilere vaaz versin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
!!! ~ 2 ay önce
Sayende ülke her konuda iyice dibe doğru gidiyor,yolsuzluk,kokuşmuşluk, rüşvet,sülale boyu zenginleşmeler,adaletsizlik, haksızlık,suç almış yürümüş,milyonlarca ne idüğü belirsiz araplar,afrikalılar, afgan vs avrupadan para gelecek diye ülkeye sokulmuş,paranın değeri ve alım gücü bitmiş,vergileri düşüreceğine bilakis arttırıyorsun,dış borç, cari açık,ithalat,cari açık rekorlar kırıyor, vergileri,harçları,kredileri betona,döviz kuru üzerinden garantilerle yandaşlara,mahdumlara, damatlara,ailelerine, saraylara,arabalara,uçaklara, havaya,lükse saçtın,insanları birbirine iyice düşman ettirdin bir de ekonomiden iyi anlıyordun ve bir tek yüzüğün vardı,herşey ortada hamdolsun!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000