05 Mart 2021, Cuma 10:20:20

Corendon'dan kadınlara özel kampanya

Corendon Airlines, Kadınlar Günü’ne özel olarak hazırladığı indirim kampanyasında kadın yolcularına tüm uçuşlarda büyük indirim fırsatı sunuyor.

Corendon Airlines, Kadınlar Günü’ne özel olarak hazırladığı indirim kampanyasında kadın yolcularına tüm uçuşlarda büyük indirim fırsatı sunuyor. Web sitesine üye olarak 6- 7-8 Mart tarihlerinde rezervasyon yapan kadın yolcular, bilet fiyatı üzerinden %8 indirim kazanıyor.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel bir kampanya hazırlayan Corendon Airlines; 6-7-8 Mart tarihlerinde kadın yolcular tarafından web sitesinden yapılan rezervasyonlara %8 indirim uyguluyor.

2021 yaz sezonu uçuşları için geçerli olan kampanyanın bir diğer avantajı da indirimin sadece kadın yolcular için geçerli olmayıp rezervasyonda yer alan tüm yolcuların bilet tutarı üzerinden hesaplanması. Kampanyadan faydalanabilmenin tek ön şartı ise kadın yolcuların web sitesinden üye girişi yapmış olması.

UÇUŞTAN 7 GÜN ÖNCESİNE KADAR DEĞİŞİKLİK HAKKI

Kadınlar Günü Kampanyası’ndan bilet satın alan yolcuların tatil planlarının veya tarihlerinin değişmesinden de endişe etmesine gerek kalmıyor. Corendon Airlines, Mart ayı boyunca corendonairlines.com web sitesinden yapılan tüm rezervasyonlarda, uçuştan 7 gün öncesine kadar cezasız tarih ve hat değişikliği yapabilme imkanı sunuyor.

Yolcuların gönül rahatlığı ile rezervasyon yapması için Mart ayı boyunca yapılacak satın almalara uygulanan hizmet, 2021 yaz sezonunda gerçekleşecek tüm uçuşlar için de geçerli.

Corendon Airlines’ın baharın gelmesiyle birlikte tatil planı yapmak için can atanlara özel sunduğu kampanyalar hakkında daha detaylı bilgi ve rezervasyon için corendonairlines.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Corendon'dan kadınlara özel kampanya

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000