30 Nisan 2015, Perşembe 09:57:09

CORENDON'DAN 90 MİLYON EURO'LUK İMZA

Avrupa’nın en popüler low-cost havayollarından Corendon Airlines ve İskandinav pazarının önde gelen tur operatörlerinden Detur, sözleşmelerini 2017 sezonunun sonuna kadar uzatma kararı aldı
  • İHŞALLAH BJV-ARN Uçuşları Kış sezonunda uçar geçen yıl başladı corendon havayolları umarım bu kış devam eder başarlar diliyorum corendon airlines ::)
  • Pilotlar kaçışta,sen habire anlaşma yap.bakalım uçuracak ehil pilot bulabilecek misin yoksa ne bulursa onla devam mı
  • Kabine 50 euro , kokpite de 250 eurocuk zamlarinizi bekliyoruz ;)
  • Yalakalığa gerek yok kanısındayım.Bir duruşumuz var,ezdirmeye gerek yok.
  • Yıldıray Bey, Corendon'u Seven Airbus Kaptanları Cemiyeti olarak başarılarınızı yakından takip ediyoruz. Artık filoya Airbus alsanız da bizler de sevdiğimiz şirket Corendon'da uçsak. Bizler filoyu ve sistemi en iyi şekilde kurar, E.B. Kaptan'ıma ve ekibine her konuda yardımcı olur, tam desteğimizi veririz. Yolunuz açık, kazancınız bol olsun.

Avrupa’nın en popüler low-cost havayollarından Corendon Airlines ve İskandinav pazarının önde gelen tur operatörlerinden Detur, sözleşmelerini 2017 sezonunun sonuna kadar uzatma kararı aldı. Bu işbirliği ile Nisan 2015’de Danimarka, İsveç, Norveç ve Finlandiya’dan haftada 22 uçuş düzenlemeye başlayan iki turizm devi, sezon boyunca Antalya, Gazipaşa ve Bodrum’a  bu yıl  için 127.400 turist, 2016 için 136.000 turist, 2017 için ise 145.000 turist taşımayı hedefliyor.

Yeni sözleşme ile, 3 yıl için getirilmesi planlanan turist sayısı 400.000’in;  hedeflenen toplam ciro ise 90.000.000 Euro’nun üzerinde.
Corendon Turizm Grubu Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, Detur ile 2010 yılında başlayan işbirlikleri süresince İskandinav Pazarında beraber önemli işlere imza attıklarını belirtti. Karaer, “İlk başladığımız yıl İskandinav ülkelerinden Türkiye’ye 37.000 yolcu taşımıştık. Zaman içerisinde hem Detur’un pazardaki gücünün ve marka bilinirliğinin artması hem de Corendon Airlines’ın filosunun ve hizmet ağının gelişmesi ile bu sayıyı  130.000’lere çıkardık. Pazarın büyümesine ve şirketlerimizin operasyonel gücüne olan güvenimiz sebebiyle bu sene birlikteliğimizi 3 yıl daha uzattık.” şeklinde konuştu.

Detur Turizm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya ise 18 yıldır hizmet verdikleri İskandinav pazarında kaydettikleri düzenli pazar payı artışını; pazarlama, hizmet kalitesi ve teknolojiye yaptıkları yatırıma borçlu olduklarını belirtti. Bağlıkaya “Corendon Airlines’ın operasyonel gücü ve hizmet anlayışı kadar Avrupa’da hızla büyüyen marka itibarı sebebiyle de işbirliğimizi uzun dönemli olarak  geleceğe taşımak istedik. Türkiye destinasyonlarına uçuşlarımızın % 90’ını ana havayolu olarak Corendon Airlines ile başarı ile gerçekleştiriyoruz. Türk kökenli bir tur operatörü olarak  ciromuzun önemli bir bölümünü gene Türk bayraklı bir hava yolu ile yapıyor olmaktan ve yurt dışından elde edilen dövizin neredeyse tamamını ülkemizde tutuyor olmaktan ayrıca çok mutluyum”  dedi.

CORENDON'DAN 90 MİLYON EURO'LUK İMZA

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

BJV-ARN ~ 9 yıl önce
İHŞALLAH BJV-ARN Uçuşları Kış sezonunda uçar geçen yıl başladı corendon havayolları umarım bu kış devam eder başarlar diliyorum corendon airlines ::)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Pilotlar kaçışta,sen habire anlaşma yap.bakalım uçuracak ehil pilot bulabilecek misin yoksa ne bulursa onla devam mı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
zam ~ 9 yıl önce
Kabine 50 euro , kokpite de 250 eurocuk zamlarinizi bekliyoruz ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
capt. ~ 9 yıl önce
Yalakalığa gerek yok kanısındayım.Bir duruşumuz var,ezdirmeye gerek yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yalakalık değil ~ 9 yıl önce
Bizimkisi Ekip İşbirliği :)))
COSAKCE ~ 9 yıl önce
Yıldıray Bey, Corendon'u Seven Airbus Kaptanları Cemiyeti olarak başarılarınızı yakından takip ediyoruz. Artık filoya Airbus alsanız da bizler de sevdiğimiz şirket Corendon'da uçsak. Bizler filoyu ve sistemi en iyi şekilde kurar, E.B. Kaptan'ıma ve ekibine her konuda yardımcı olur, tam desteğimizi veririz. Yolunuz açık, kazancınız bol olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000