19 Nisan 2022, Salı 10:16:23

Corendon Zafer Havalimanı'ndan 4 Avrupa şehrine uçacak

Corendon Airlines, Avrupa’yı Afyon, Eskişehir, Kütahya ve Uşak şehirlerine bağlayan Zafer Bölgesel Havalimanı’na direkt seferlere başlıyor.
  • Merak ediyorum yıllardır brükselden trabzona sezonda da olsa direk uçuş yapan yok ki bu bölgede karadenize hiç uçuş yok...Eğer para kazanmak istiyorsanız haftada 1 de olsa deneyin....

Corendon Airlines, Avrupa’yı Afyon, Eskişehir, Kütahya ve Uşak şehirlerine bağlayan Zafer Bölgesel Havalimanı’na direkt seferlere başlıyor.

Avrupa’dan Anadolu’nun 18 şehrine uçan Corendon Airlines, Zafer Bölgesel Havalimanı uçuşları ile Anadolu destinasyonlarına bir yenisini ekliyor.

2022 Yaz sezonunda uçacağı hatlara yeni bir Anadolu destinasyonu daha ekleyen Corendon Airlines, Türkiye’nin ilk bölgesel havalimanı olan ve Afyon, Eskişehir, Kütahya, Uşak şehirlerine kolay ulaşım imkanı sunan Zafer Havalimanı’na, Hollanda’nın Amsterdam, Belçika’nın Brüksel, Almanya’nın ise Köln ve Düsseldorf Havalimanlarından direkt uçuşlar sunacak.

Corendon Airlines’ın Avrupa’dan Zafer Bölgesel Havalimanı’na  düzenleyeceği uçuşlar 23 Haziran’da başlayacak. Havayolunun bu hatlarda sunduğu direkt uçuşların programı ise şu şekilde:

Düsseldorf - Zafer: Her Pazartesi yerel saat ile 21:00 Düsseldorf kalkışlı

Köln - Zafer: Her Çarşamba yerel saat ile 18:10 Köln kalkışlı

Brüksel - Zafer: Her Perşembe yerel saat ile 23:00 Brüksel kalkışlı

Amsterdam - Zafer: Her Pazartesi yerel saat ile 21:30 Amsterdam kalkışlı

Corendon Airlines, biletini gidiş ve dönüş olarak Corendon Airlines’tan alan yolculara ekstra %10’a varan indirim sağlıyor. Ayrıca, Türkiye’ye uçuşlarında yolcularına 3 farklı bilet sınıfı seçeneği sunuyor. Eco, Flex ve Premium sınıflarının her biri yolculara farklı bagaj, yemek ve esneklik imkanı sunarken, Premium bilet sınıfını tercih eden yolcular 32 kg’a kadar bagaj hakkına sahip oluyorlar.

Corendon Zafer Havalimanı'ndan 4 Avrupa şehrine uçacak

Facebook Yorum

Yorumlar

TRABZON ~ 4 ay önce
Merak ediyorum yıllardır brükselden trabzona sezonda da olsa direk uçuş yapan yok ki bu bölgede karadenize hiç uçuş yok...Eğer para kazanmak istiyorsanız haftada 1 de olsa deneyin....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000