02 Ekim 2018, Salı 10:10:53

Corendon Türkiye'de ikinci base'ini açıyor

Corendon Airlines, Antalya’dan sonra Türkiye’deki ikinci base’ini İzmir’de açıyor.
  • Uçakları airbus olsa tip değiştirmeden gidip memleketimizde uçsak
  • İçhatlarda mardin van urfa seferler olsun bırakın avrupayı uçaklar full gidip geliyo rekabet olsun fiyatlar düşsün
  • corendon artık istanbul sabiha gökçenden iç ve dış hat uçuşlarına başlamalı.2019 da filosunda 23 uçak olcak en az 3 tanesni saw base etse bir çok iç hat noktasına uçar sabiha gökçen şu zamanda en iyi pazar uçan yerli yabancı tüm şirketler kar ediyo frekans artırıyo corendon sabiha gökçende uçsa çok hızlı büyür
  • Air arabia , saudia , uia dan sonra corendonun da yatırımı sevindirici. Ama açtığı hatlar hali hazırda herkesin uçtuğu hatlar. İnşallah farklı noktalara da başlarlar. Artık beklentimiz qatar emirates hatta qatar başlarken ufak kardeşi air italy
  • Izmir bence stratejik bir nokta. İzmir’den Barcelona, Milano, Roma, Marsilya yüksek doluluk oranlarıyla uçar diyorum.
  • Evet Şimdi Sunexpress’in işi zorlaştı ! Önceden Sadece Pegasus ile aynı Güzergahta Paylaşım yapıyorlardı. Köln veya Düsseldorf’dan ! Şimdi Corendon geliyor ve Pegasus önce Elenir ! Sebebi 20 Kilo Yük ve istediği Bilet Ücreti genelde Sunexpress ile aynı.Ama Sunexpress en azından 30 Kg Yük Bagaj hakkı veriyor. Şimdi Corendon 30 Kg Bagaj Yük ve Küçük Sandeviç ve Bir içecek iş bitti,Götürür Yolcuyu Yaz Kış ! En Önce Pegasus’un işi biter ,Köln hattı kesin kapanır ( Köln - İzmir ) .Düsseldorf biraz zor Şenel’leri var. Bakalım izleyelim göreceğiz hep beraber!
  • ST yi takip edin!
  • Tk bütün yumurtaları aynı sepette tutmaya ısrarla devam ediyor ve diğer şirketler büyüyor. Konuşmaya gelince rekor üstüne rekor kırıyor şirket ama kasada para var mı?? Karlılık ne durumda diye soran yok.
  • avrupaya sıkıntı yokta izmirden asıl direk uçmak istediğimiz noktalar; dubai ve doha. Ordan aktarmalı istediğin her yere bağlanırsın zaten. Emirates, Qatar sesimize kulak ver.
  • Başarılar Mineciğim

Corendon Airlines, Antalya’dan sonra Türkiye’deki ikinci base’ini İzmir’de açıyor. Yedisi Almanya, biri Hollanda’dan olmak üzere toplam sekiz şehirden İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na düzenlenecek direkt uçuşlar 1 Haziran 2019’da başlayacak.

Geçtiğimiz günlerde 2019 sezonunda filosuna 7 yeni uçak ekleyeceğini açıklayan Corendon Airlines, bu kapasite artışı doğrultusunda hem yurt dışındaki hem de yurt içindeki base sayısını arttırıyor. Başarılı havayolu, Antalya’dan sonra Türkiye’deki ikinci base’ini İzmir’de açacağını açıkladı.

İzmir için planladıkları uçuşlar hakkında bilgi veren Corendon Havayolları Ticaret Direktörü Mine Aslan, 1 Haziran 2019 itibariyle Adnan Menderes Havalimanı’na base edecekleri bir uçak ile Avrupa’dan direkt uçuşları başlatacaklarını belirtti. Yalnızca İzmir base uçakları ile değil, Avrupa’nın çeşitli yerlerinde base ettikleri uçaklar ile de bu hattı destekleyeceklerini belirten Aslan, bu uçuşları planlarken İzmir’in turizm potansiyelinin yanı sıra İzmir ve çevresindeki şehirlere seyahat etmek isteyen etnik yolcu trafiğini de göz önüne aldıklarını sözlerine ekledi. Hollanda, Belçika ve Almanya’da yaşayan Türkiye vatandaşları için cazip olacak İzmir uçuşlarını Avrupa’da faaliyet gösteren etnik acentelere tanıtmak için harekete geçtiklerini belirten Mine Aslan, böylece yılın 12 ayı boyunca Ege’nin incisine sefer düzenlemeye devam edeceklerinin altını çizdi.

“İzmir’e sefer sayısı her yıl artacak!”

Mine Aslan, Avrupa’nın 8 farklı şehrinden düzenlenecek uçuşlar için, “İzmir’in tarihi ve kültürel değerleri ile Avrupalı turist için önemli bir cazibe merkezi olduğunu biliyor; bu hatta başarılı olacağımıza inanıyoruz. 2019 yazı için İzmir’e haftada 18 uçuş gerçekleştirecek şekilde 148 bin koltuk planladık. Önümüzdeki günlerde 2019-2020 kış tarifesini de satışa sunacağız. Hedefimiz her sene İzmir’e yeni meydanlardan uçuşlar düzenlemek ve sefer sayılarını arttırmak.Açılacak hatların şehir ekonomisine sunacağı katkıdan dolayı da ayrıca mutluluk ve heyecan duyuyoruz” dedi.

Corendon Airlines’ın İzmir’e gerçekleştireceği direkt uçuşların biletleri, Ekim ayı itibariyle Alman seyahat acenteleri ve tur operatörlerinin yanısıra havayolunun resmi internet sitesi aracılığı ile satışa sunulacak.

Corendon Airlines’ın, 1 Haziran - 31 Ekim 2019 tarihleri arasında İzmir Adnan Menderes Havalimanına uçacağı noktalar ve uçuş günleri şu şekilde sıralanıyor:


Köln: Pazartesi, Salı, Cuma

Düsseldorf: Pazartesi, Perşembe, Cumartesi

Frankfurt: Salı, Cuma

Hannover: Cuma, Cumartesi

Hamburg: Çarşamba, Pazar

Stuttgart: Salı, Cuma

Münih: Pazartesi, Cumartesi

Maastricht / Aachen: Perşembe, Pazar

Corendon Türkiye'de ikinci base'ini açıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Kaptan ~ 4 yıl önce
Uçakları airbus olsa tip değiştirmeden gidip memleketimizde uçsak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dogu ~ 4 yıl önce
İçhatlarda mardin van urfa seferler olsun bırakın avrupayı uçaklar full gidip geliyo rekabet olsun fiyatlar düşsün

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sabiha base ~ 4 yıl önce
corendon artık istanbul sabiha gökçenden iç ve dış hat uçuşlarına başlamalı.2019 da filosunda 23 uçak olcak en az 3 tanesni saw base etse bir çok iç hat noktasına uçar sabiha gökçen şu zamanda en iyi pazar uçan yerli yabancı tüm şirketler kar ediyo frekans artırıyo corendon sabiha gökçende uçsa çok hızlı büyür

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Karşıyakalı ~ 4 yıl önce
Air arabia , saudia , uia dan sonra corendonun da yatırımı sevindirici. Ama açtığı hatlar hali hazırda herkesin uçtuğu hatlar. İnşallah farklı noktalara da başlarlar. Artık beklentimiz qatar emirates hatta qatar başlarken ufak kardeşi air italy

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gigi ~ 4 yıl önce
Izmir bence stratejik bir nokta. İzmir’den Barcelona, Milano, Roma, Marsilya yüksek doluluk oranlarıyla uçar diyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mutlu Yolcu ~ 4 yıl önce
Evet Şimdi Sunexpress’in işi zorlaştı ! Önceden Sadece Pegasus ile aynı Güzergahta Paylaşım yapıyorlardı. Köln veya Düsseldorf’dan ! Şimdi Corendon geliyor ve Pegasus önce Elenir ! Sebebi 20 Kilo Yük ve istediği Bilet Ücreti genelde Sunexpress ile aynı.Ama Sunexpress en azından 30 Kg Yük Bagaj hakkı veriyor. Şimdi Corendon 30 Kg Bagaj Yük ve Küçük Sandeviç ve Bir içecek iş bitti,Götürür Yolcuyu Yaz Kış ! En Önce Pegasus’un işi biter ,Köln hattı kesin kapanır ( Köln - İzmir ) .Düsseldorf biraz zor Şenel’leri var. Bakalım izleyelim göreceğiz hep beraber!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Xx ~ 4 yıl önce
ST yi takip edin!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tk ~ 4 yıl önce
Tk bütün yumurtaları aynı sepette tutmaya ısrarla devam ediyor ve diğer şirketler büyüyor. Konuşmaya gelince rekor üstüne rekor kırıyor şirket ama kasada para var mı?? Karlılık ne durumda diye soran yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
efes ~ 4 yıl önce
avrupaya sıkıntı yokta izmirden asıl direk uçmak istediğimiz noktalar; dubai ve doha. Ordan aktarmalı istediğin her yere bağlanırsın zaten. Emirates, Qatar sesimize kulak ver.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Airmail ~ 4 yıl önce
Başarılar Mineciğim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mine ~ 4 yıl önce
Sğl Kezban’cım.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000