18 Haziran 2021, Cuma 23:35:45

Corendon Airlines Stadyuma Sponsor Oluyor

Fraport TAV Antalyaspor, Antalya Stadyumu’nun isim sponsorluğu için de Corendon Hava Yolları ile anlaştı.
  • Valla Yıldıray Bey sizin şu sponsor olma işinize bayılıyorum her yerden Corendon çıkıyor samimiyetle tebrik ediyorum sizleri helal olsun bravo
  • Fikir başarılı

Fraport TAV, Antalyaspor ile yaptığı 1+1 yıllık anlaşma ile isim sponsorluğunu uzatan Antalyaspor, Antalya Stadyumu’na gelmesi planlanan isim sponsorluğu ile hatırı sayılır bir gelir elde etmeyi planlıyor.

Antalya Ekspres’in özel haberine göre, transfer çalışmalarını aralıksız sürdüren ve kulübe maddi gelir getirecek projeler ile sponsorluk anlaşmalarına hız veren kırmızı-beyazlılar, bir süredir gündemde olan stat sponsorluğu konusunda sonuca ulaştı. Corendon Airlines ile yapılan görüşmeler olumlu sonuçlanırken, Antalyaspor’a ciddi bir gelir getirmesi beklenen anlaşmanın önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşılması, imza töreninin ise Antalya Stadyumu’nda gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Corendon Airlines ile gerçekleştirilecek imza töreninin ses getiren bir tanıtımla duyurulması beklenirken, imza töreninin ardından stadyumun adı Corendon Antalya Stadyumu olacak. 

Corendon Airlines Stadyuma Sponsor Oluyor

Facebook Yorum

Yorumlar

Reklamın iyisi kötüsü olmazmış ~ 1 ay önce
Valla Yıldıray Bey sizin şu sponsor olma işinize bayılıyorum her yerden Corendon çıkıyor samimiyetle tebrik ediyorum sizleri helal olsun bravo

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsten ~ 1 ay önce
Anlamadiginiz her yerden belli
Iyi ~ 1 ay önce
Fikir başarılı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000