16 Mart 2010, Salı 15:01:13

Continental'de yemek paralı oluyor

Amerikan Continental Havayolları, yemek servisini paralı yapmayı planlıyor.
  • bizdede parali neden surekli amerikayla kiyasliyorsunuz anlamiyorum.. bizde ucak bileti bedavami?? bilet alinca yemesende ikramin getirmesende bagajinin parasini alyilar icinden amerikan sistemi daha uygun yolcu opsiyon kullanarak ucuyor..
  • Amerika içinde uçtuğunuzda zaten herşey paralıdır acaba deniz aşırı yolculuklardı mı demek istediniz yemeklerin paralı olacağını söylediniz. Normalde Amerika içinde uçuşlarda su dahil herşey paralıdır hatta 1 adet bagajınızda eğer yanınızda taşımayacaksanız onu da uçağın bagaj bölümünde gitsin dediğiniz ona da en az $25 ödüyorsunuz bazı havayollarında $30 oluyor.. Sadece Southwest para almıyor..

Amerikan Continental Havayolları Sonbahardan itibaren Economy Class'da yemek servisini paralı yapmayı planlıyor.

Fiyat çalışmalarının halen devam ettiği bildirilirken, Continental, uçuşlarında sadece suyun şimdiye kadar olduğu gibi ücretsiz servis edileceğini açıkladı.

Continental'de yemek paralı oluyor

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 12 yıl önce
bizdede parali neden surekli amerikayla kiyasliyorsunuz anlamiyorum.. bizde ucak bileti bedavami?? bilet alinca yemesende ikramin getirmesende bagajinin parasini alyilar icinden amerikan sistemi daha uygun yolcu opsiyon kullanarak ucuyor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Amerika içinde uçtuğunuzda zaten herşey paralıdır acaba deniz aşırı yolculuklardı mı demek istediniz yemeklerin paralı olacağını söylediniz. Normalde Amerika içinde uçuşlarda su dahil herşey paralıdır hatta 1 adet bagajınızda eğer yanınızda taşımayacaksanız onu da uçağın bagaj bölümünde gitsin dediğiniz ona da en az $25 ödüyorsunuz bazı havayollarında $30 oluyor.. Sadece Southwest para almıyor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000