04 Nisan 2022, Pazartesi 14:34:47

Condor Yepyeni Bir Kimliğe Bürünüyor

En büyük hissedarı Thomas Cook'un iflası sonrası zor günler geçiren Alman hava yolu şirketi Condor, yeni bir başlangıç için imaj değiştirme kararı aldı.
  • Zamanında bizim THY uçaklarındaki boyama için "Pijamalı Havayolu" diye kafa bulanların yıllar sonra geldikleri stile bakın: "Nezarethane Havayolları" ya da "Kodese Girin ve Uçun" sloganı ile reklam yaparlarsa şaşırmayın
  • Stili beğendim. Çizgili pijamayla paso yatma hissi uyandırıyor. Güzeeeeellllll
  • Joe, Jack, William and Averell...

En büyük hissedarı Thomas Cook'un iflası sonrası zor günler geçiren Alman hava yolu şirketi Condor, yeni bir başlangıç için imaj değiştirme kararı aldı.

Alman hava yolu şirketi tatil temalı yeni imajı için şemsiyeler, banyo havluları ve plaj sandalyelerinden ilham aldığını duyurdu. Condor, uçaklarını 5 farklı renkten oluşan çizgili desenlerle giydirecek.

Şirkette yaşanan dönüşümle ilgili açıklamada bulunan Condor CEO'su Ralf Teckentrup, "Condor son iki buçuk yılda bir dönüşüm geçirdi: Dikey olarak entegre edilmiş bir seyahat grubunun yan kuruluşundan, geçmişine ve geleneğine gururla bakan ve aynı zamanda geleceğe giden yola çıkan bağımsız bir havayoluna dönüşüyoruz. Bunu kurumsal kimliğimiz aracılığıyla açıkça ifade etmek istiyoruz: Condor tatildir ve Condor göz ardı edilemez" dedi.

Ralf Teckentrup, "Bizim tutkumuz, Condor'u her zaman benzersiz kıldı ve bu nedenle iddiamıza da yansıyor: Tutku bizim pusulamızdır" ifadelerini kullandı.

Yeni marka kimliği, Berlin merkezli kreatif ajansın sahibi Remo Masala'nın yönetiminde ortaya çıktı. "Condor'un marka kimliğini uzun geleneğiyle revize etmek, kökenlerine ve geleceğe yönelik gereksinimlerine saygıya dayanan hassas bir çaba gerektiriyordu. Amacımız şirkete, gerekçesi Condor'un marka özünde birleşen özel bir görsel bağımsızlık sağlamaktı. Bunun için tatil uçuşunun icadı ve etkili tatil kodu, yazın çizgileri, neşe ve özgürlükten ilham aldık" şeklinde konuştu.

İşte Condor'un yeni imajını yansıtacak uçaklar: 


©AirportHaber.com

Condor Yepyeni Bir Kimliğe Bürünüyor

Facebook Yorum

Yorumlar

JAİL AİR ~ 4 ay önce
Zamanında bizim THY uçaklarındaki boyama için "Pijamalı Havayolu" diye kafa bulanların yıllar sonra geldikleri stile bakın: "Nezarethane Havayolları" ya da "Kodese Girin ve Uçun" sloganı ile reklam yaparlarsa şaşırmayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ben ~ 4 ay önce
Stili beğendim. Çizgili pijamayla paso yatma hissi uyandırıyor. Güzeeeeellllll

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Daltons ~ 4 ay önce
Joe, Jack, William and Averell...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000