09 Kasım 2017, Perşembe 08:51:47

Çin'den Boeing'e dev sipariş

Boeing Çin'den 37 milyar değerinde 300 uçak sipariş aldı.
  • Thy aldi 787/9 neden order deliveres de yazmiyor??
  • Hazır ol Çin, bunun arkasından vizelerin süresiz askıya alınması geliyor.
  • Mr trump tehdit ve zorlamayla butun dunya ulkelerinden kendi ulkesine buyuk anlasmalar yapip donuyor. Her gittigi veya kendisine gelen devlet baskanlarindam boing kasadini kesin dolduruyor.
  • Sanayiin gelişmiş oldumu siparişler gelir uçak silah petrol enerji iletişim elektronik . Ama biz bu kafayla anca 1 karınca boyu yol alırız. Atatürk ün kurduğu uçak fabrikasını kapattık düştük yola biz ućak yapıcaaz nerde yok anca biz hayal satarız . Taşeronluğa devam .
  • Çin bile rüşvet veriyor vay be demekki durum bu kadar vahim
  • her canli amerikaya harac odemeyi tadacak. Gerci bu deyim mezarliklarda farkli ama olsun. vay be. ordaki 300 milyon insan icin dunya seferber olmus.

ABD Başkanı Donald Trump, Asya gezisi kapsamında Çin temaslarına başlarken ABD'li şirket Boeing, Çin'den 37 milyar dolarlık 300 uçak siparişi aldı.

ABD Başkanı Donald Trump’ın Çin gezisi başlarken, ülkeye yatırım getirme konusunda politikalar yürütmeye çalışıyor.

Bloomberg’e konuşan bir yetkili bu hafta Çin’in 250 milyar dolar büyüklüğünde yatırım yapabileceğine ilişkin açıklama yapılabileceğini kaydetti. Ticaret Bakanı Will Ross Çarşamba günü konuya ilişkin olarak Çin’de temaslarda bulundu. Kaynaklara göre Ross, konuya ilişkin sınırlı miktarda detay paylaştı. Açıklanacak olan anlaşmaların kontrat değil, bağlayıcı olmayan mutabakat zabıtları olması bekleniyor. Anlaşmaların çoğunlukla enerji sektöründe gerçekleşeceği tahmin ediliyor. Trump’a Çin gezisinde 20 ABD şirketinin temsilcisi de eşlik ediyor.  

Çin'den Boeing'e dev sipariş

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Thy ~ 1 yıl önce
Thy aldi 787/9 neden order deliveres de yazmiyor??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Avion ~ 1 yıl önce
Hazır ol Çin, bunun arkasından vizelerin süresiz askıya alınması geliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ba777 ~ 1 yıl önce
Mr trump tehdit ve zorlamayla butun dunya ulkelerinden kendi ulkesine buyuk anlasmalar yapip donuyor. Her gittigi veya kendisine gelen devlet baskanlarindam boing kasadini kesin dolduruyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kk ~ 1 yıl önce
E bizimde domatesimiz var satabildiğimiz , ileri teknoloji ürünü/ arge ürünü ...
........ ~ 1 yıl önce
Sanayiin gelişmiş oldumu siparişler gelir uçak silah petrol enerji iletişim elektronik . Ama biz bu kafayla anca 1 karınca boyu yol alırız. Atatürk ün kurduğu uçak fabrikasını kapattık düştük yola biz ućak yapıcaaz nerde yok anca biz hayal satarız . Taşeronluğa devam .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bi ~ 1 yıl önce
bitmediniz
yahu ~ 1 yıl önce
biz araba yapmadan fiyatını belirlemiş ülkeyiz,sorun mu bize pehhhhhhh
Rus asıllı LAZ ~ 1 yıl önce
Çin bile rüşvet veriyor vay be demekki durum bu kadar vahim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ah ~ 1 yıl önce
her canli amerikaya harac odemeyi tadacak. Gerci bu deyim mezarliklarda farkli ama olsun. vay be. ordaki 300 milyon insan icin dunya seferber olmus.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000